Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiva iš karštojo Texaso...

Grazi nuotaka auga wub.gif thumbup.gif wub.gif Bus del ko su Timka eilej pasistumdyti laugh.gif wink.gif
Atsakyti
Et, nu ka jau chia... wink.gif

Chia kaip mano mama visoms draugems rodo anukes nuotraukas ir pasakoja: pati grazhiausia, pati protingiausia... wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Ode @ 2004 08 04, 11:21)
--Resize_Images_Alt_Text--

Labai grazios duobutes wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE (ex-balionas @ 2004 08 04, 17:35)
Labai grazios duobutes wub.gif wub.gif

Tetes... wink.gif
Labai norejau, kad turetu tetes plauku ir akiu spalva, tai taip ir gavosi. Ir dar duobutes i komplekta! wink.gif
Atsakyti
--Resize_Images_Alt_Text--Fainulka wub.gif
Atsakyti
Labai grazi mergaite wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pirmuju metuku pabaiga...

taip mes savarankishkai valgem...
--Resize_Images_Alt_Text--

mudvi
--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
Labai grazi, panele heart.gif thumbup.gif . Nors ir musu konkurete laugh.gif , bet vistiek i drauges prasomes wink.gif.

O mama kokia jaunute thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Jorja @ 2004 08 09, 06:15)
Labai grazi, panele heart.gif thumbup.gif . Nors ir musu konkurete laugh.gif , bet vistiek i drauges prasomes wink.gif.

O mama kokia jaunute thumbup.gif

Achiu uzh komplimentus (ir uzh Vaiva sakau). O del amzhiaus tai kuriozu turejau ir turiu. Kai kas netiesiogiai, o kai kas tiesiogiai paklausdavo neshchios, kiek man metu. O ka zhmones gali pagalvot, kai ateinu tiesiai ish kokio baseino surishtais plaukais, shortikais... wink.gif Arba perku alkoholi, o manes ID prasho, nors lyg ir pazhista jau. Ash ka nors pashmaikshtauju, kad tipo - vaika turiu, tai negi negaliu alaus nusipirkt, o jie man: tai kad tiek paaugliu gimdosi. Kai pagalvoji, tai akurat... wink.gif
Atsakyti
Tikrai, kokia grazuolyte wub.gif O mamka kokia jauna ir grazi thumbup.gif
Atsakyti
Ish pasibuvimo Lietuvoje...

pushku pushku lietuvishkame ezhere
--Resize_Images_Alt_Text--

laviname muzikinius gabumus pas 'diedukus' 'muzhikantus' wink.gif
--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
Kokia faina pliksubine muzikante wub.gif laugh.gif
Atsakyti