Įkraunama...
Įkraunama...

jaunu mamyciu ir nestukiu meetas

QUOTE(melle @ 2013 06 28, 14:00)
O gal bus vilnieciu namo griztanciu vakare?


Mes gali būti, kad varysim namo vėlai vakare smile.gif bet dėl visa ko ir įsidėsim viską nakvynei, nes bijau, kad B užgers ir tada nakvosim biggrin.gif bet šeip planuojam nakvoti namo varyt.
Atsakyti
Tai as irgi viska pasiimsiu, galvoju miegmaisi isimest, ciuzinio tik neturiu. Rytoj zodziu nusprest reiks liksiu ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melle @ 2013 06 28, 14:19)
Tai as irgi viska pasiimsiu, galvoju miegmaisi isimest, ciuzinio tik neturiu. Rytoj zodziu nusprest reiks liksiu ar ne biggrin.gif


Mes irgi čiužinio neturim biggrin.gif reikės eit į mašiną miegoti jei ką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melle @ 2013 06 28, 13:00)
O gal bus vilnieciu namo griztanciu vakare?

Laba,

Na as tai vaziuosiu namo miegoti, busiu ilgai ,tol kol visos nulus biggrin.gif nebent vyras nusprestu manes isvis nepaimti, tada pas kazkuria teks prisiglaust po kaldra biggrin.gif

o gersiu as vyneli, neeksperimentuosiu, visada geriu vyna smile.gif
Atsakyti
Ko jus cia metotes per 2 temas, kalbekit apie meeta cia biggrin.gif taip pribegu nuo tortu keliom minutem paskaityti ir reikia knisti info ir 3 vietu biggrin.gif pindos nuuu biggrin.gif
Tai zodziu prie savo, jasna. tik jei as nespesiu atvaziuoti, nes mama dar ryt dirba ir mane kazkas ***** iki to savo tures atvezti, tai turesit pas mane uzsukti, gyvenu pakeliui i vln prie autostrados biggrin.gif
nu bet gal spesiu biggrin.gif

o kuri kolonele yra pirma uz kns?? g.gif
Papildyta:
buzi o pompa ciuziniui turi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NaiLi: 28 birželio 2013 - 13:40

Ei neissipustykit i meeta labai, pas mane nagai baisus, plaukai nusiure atauge, rengtis tokiu oru neturiu ka.. zodziu nekas biggrin.gif
Salta, tai reiks traukt pukine striukem, kitaip nieko nebus...


Mane vyras tiesiai pas Buziuka matyt atves, nes nezinau kokiu tiksliai laiku gales atvezt, bet manau 14-16 val. jau busiu.

tapati , parayk man savo nr. i az del visako.

O Agnieshkita kaip vaziuosi tu? Nakvosi? Tave nuves ar pati? Mes siaip kartu kaip ir galetume vaziuoti, arba jei tave veztu, tai i viena puse vienos vyras, kitos pasiimtu. As bijau kad maniskis uzmigs ir liksiu miegoti pas Buzi, arba atvaziuos kuo anksciau pasiimti ,kad galetu eit miegot ramiai smile.gif
Mes Vilniuje pas mano tevus liksim nakvot.
Atsakyti
as panos neturiu miegmaisio jokio doh.gif

bet xB gal atvarys Lu pasimt ir uzves palapine...tai bent palatke turesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 06 28, 15:10)
mamamia  minejo kad iki 22h tik bus. ar maisau jau  g.gif

Na kad ne, nieko neminejau.

As zodziu pasimetus, dingo ciuzinys mano is sodo, pompos el. negaliu pasiimt, nes ciuzinio nenupirkom namo, tai V reikes prisipusti lova kazkaip, ir dar as su A busiu.. zodziu shit. Dar maldausiu mamos, kad A paimtu pas save, nes V net sakyt nenoriu, remontuojas diena nakti, o dar A, kad ziuretu, tegul ilsis.

As atvaziuosiu manau kokia 8, veliausiai 9. Kaip cia viska man spet doh.gif

Turiu 2 miegmaisius. Antras tai toks paprastas labai.
Atsakyti
Nežinau ką gerti, nežinau ką rengtis, vargas man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NaiLi @ 2013 06 28, 14:47)
buzi o pompa ciuziniui turi?

turiu, tetis kaip tik vakar nauja nupirko biggrin.gif
apsiprekinau, isleidau 206,06lt + mesiukus tetis pirko uz 40lt. Dar kazkiek reiks atiduot Agnieshkitai uz lavasus ir mamamiai uz picytes 4u.gif
Atsakyti
o as ytariu apsistosiu ties vynu lotuliukas.gif
Atsakyti
tai pajuris su Spindi masina vaziuojat, kokios tada kuro islaidos bus? g.gif
Atsakyti