Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sobieska @ 2013 05 24, 18:22)
Zerutis, aš matau tave stikle biggrin.gif ...bet esmė tai faina-prikolni žuviukai thumbup.gif

aciuks.gif g.gif ir kaip as tau lotuliukas.gif

QUOTE(Katusik @ 2013 05 24, 18:28)
Fainos žuvytės  thumbup.gif
tik nesuprantu, kokios "veislės" (profesijos) trečias? mastau.gif ar jis ten dūdmaišiu groja? mastau.gif

aciuks.gif
nezinau schmoll.gif as siuvinejau ji,kaip su sliekais biggrin.gif po gero bokalo,slieku jau ant kabliuko nebepataikai,o grot jais pradedi g.gif biggrin.gif


Loote 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 24 gegužės 2013 - 17:52
QUOTE(zerutis @ 2013 05 24, 14:54)
dovanele svogeriui ax.gif

prikolni zuviukai thumbup.gif

QUOTE(Loote @ 2013 05 24, 18:17)
pasirodau ir as su savo darbeliu kad forumas galutinai neistustetu. smile.gif 

grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 24, 18:51)
aciuks.gif g.gif ir kaip as tau  lotuliukas.gif
aciuks.gif
nezinau schmoll.gif as

Nugis labai fotogeniška smile.gif
O jei rimtai, ar esi patenkinta tuo skaidriu stiklu ta prasme,dabar visada tik su tokiu rėminsi ar atsiprašysi ankstesniojo varianto:) kaip sunku iš telefono bendraut kiek kartų sugrįžau,kad ištaisyt klaidas:) todėl negaliu išsikalbėt,nors laiko vakarais sodyboj abstu ,nes internetas pasiemiamas tik taip..problema-nagai pas mane ilgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 24, 21:55)
Nugis labai fotogeniška smile.gif
O jei rimtai, ar esi patenkinta tuo skaidriu stiklu ta prasme,dabar visada tik su tokiu rėminsi ar atsiprašysi ankstesniojo varianto:) kaip sunku iš telefono bendraut kiek kartų sugrįžau,kad ištaisyt klaidas:) todėl negaliu išsikalbėt,nors laiko vakarais sodyboj abstu ,nes internetas pasiemiamas tik taip..problema-nagai pas mane ilgi smile.gif

Sau reminsiu tik su matiniu mirksiukas.gif sita reminau rinkdamasi kuo pigesni varijanta:stikla,rema,(dovana ant prikolo) biggrin.gif Jis kabes prieblandoj,tai ten neturetu spindet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 24 gegužės 2013 - 21:16
QUOTE(zerutis @ 2013 05 24, 14:54)
dovanele svogeriui ax.gif


Kokie faini žuveliokai wub.gif thumbup.gif puikia dovanėle pagaminai mirksiukas.gif

QUOTE(Loote @ 2013 05 24, 18:17)
pasirodau ir as su savo darbeliu kad forumas galutinai neistustetu. smile.gif 


Mielas darbelis wub.gif
Atsakyti
Uodegyte, puikūs darbai!
Atsakyti
doh.gif svogeris su sese mane nustebino,pasake,kad zuvis virtuveje,matomiausej vietoj pakabino,kad buciau zinojus,kad taip ivertins,tikrai buciau matini stikla dejus ax.gif labai sirdi pagloste,kad jiem taip patiko smile.gif

Dabar merginos prasau jusu visu pagalbos reikia schemutes su begiku,nesvarbu, jumoristini ar rimtesni,gal kuri esat googles platybese ka uzmaciusios,buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Žėruti, nematyta thumbup.gif
Loote, metrikiukas dailiai žiūrisi galutiniam vaizde good.gif
Atsakyti
Žėrutis per daug kūdas, kad iš vis matytusi.... g.gif g.gif g.gif Vat aš tai du žėručiai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif . Kiek kartų prašiau palengvinti mano naštą, tai ne.... schmoll.gif schmoll.gif . Reiks kada pažiūrėti, kur tas tavo žuvis pakabino mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif Visoms po didelį 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mona66 @ 2013 05 25, 15:07)
Žėrutis per daug kūdas, kad iš vis matytusi.... g.gif  g.gif  g.gif  Vat aš tai du žėručiai  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif . Kiek kartų prašiau palengvinti mano naštą, tai ne.... schmoll.gif  schmoll.gif . Reiks kada pažiūrėti, kur tas tavo žuvis pakabino  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  Visoms po didelį  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

kai pirma,tai ir susigriebei viska,o man treciai tik likuciai verysad.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 05 25, 15:12)
kai pirma,tai ir susigriebei viska,o man treciai tik likuciai  verysad.gif  lotuliukas.gif

Ar tik čia ne seserų dialogas buvo smile.gif
Bet tavo ir norai netradiciniai...dabar bėgikai...aš nieko panašaus neturiu
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2013 05 25, 11:48)
Uodegyte, puikūs darbai!

malonu ,kad pastebėjai 4u.gif

zeruti http://pixs.ru/showi...675_5462992.jpg
http://pixs.ru/showi...759_2738207.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 25 gegužės 2013 - 17:26