Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

dinana-matau prisijungus biggrin.gif ,kaip tau sekas su dezutem ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 17 birželio 2013 - 21:01
QUOTE(zerutis @ 2013 06 17, 19:22)
man pavyks su ta skyle susidorot biggrin.gif


Sudorojai Tu ja, sudorojai kaip silta vilna lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Turiu tokį pirmokišką klausimėlį rolleyes.gif
Kaip jūs savo išskalbtą ir išlygintą darbelį nugabenat iki rėminimo vietos nesuglamžant? Ypač didesnius darbelius? g.gif Turiu kad ir nedidelį, bet vis tiek nežinau kaip nugabenti lygų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 06 17, 22:08)
Sudorojai Tu ja, sudorojai kaip silta vilna  lotuliukas.gif

Malonu girdet 4u.gif biggrin.gif
Man geda klaust blush2.gif bet koks dizainas tos siuvinetojos,kazkaip neuztikau,ar nesupratau blush2.gif
Taip stengiuos,kad dailus xxx gautus,nesinori grazaus dizaino sugadint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 17 birželio 2013 - 21:41
Red red- jei ketini palikt rėminti salone, tada gali dėti ant didesnio lapo ir sukt į triūbelę, kaip brėžinį- tada nesusiglamžys, jei rėminsi pati- gali neštis ir nelygintą biggrin.gif
Pabaigiau užsakytą angeliuką- laukiu rėmo, tada pasirodysiu visam gražume ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 06 17, 22:16)
Red red- jei ketini palikt rėminti salone, tada gali dėti ant didesnio lapo ir sukt į triūbelę, kaip brėžinį- tada nesusiglamžys, jei rėminsi pati- gali neštis ir nelygintą  biggrin.gif



O kaip geriau? palikt, ar pačiai? g.gif biggrin.gif vieną jau rėminau darbiuką, sugebu lygiai įrėmint blush2.gif Kai palieki gal brangiau ima?
Atsakyti
QUOTE(Red&Red @ 2013 06 17, 22:09)

nedideli sulenkiu pusiau tik nesuspaudziu ir nesu rankoj saugodama lyg tai butu duztantis daigtas lotuliukas.gif kur as reminu,tai uz darba apie 20lt. ima ax.gif
lauksim taves ketvirtadieni mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 17 birželio 2013 - 21:24
QUOTE(zerutis @ 2013 06 16, 20:53)
Baigiau karsta.gif savo galvos skausma ax.gif  lotuliukas.gif


Puiki dėžutė wub.gif wub.gif šauniai pasidarbavai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2013 06 17, 22:35)
Puiki dėžutė wub.gif  wub.gif  šauniai pasidarbavai thumbup.gif  4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
As reminu Savex'e, nezinau ar ten ima uz darba. Siuvinio nepalieku, nes geriau nei as pati man joks meistras nepadarys. O iki galerijos nusinesu uzvyniojus audini ant kietos popierines tuteles (nuo folijos, kepimom popieriaus), o ant virsaus - dar koki kita audinuka ar plevele, kad nesusipurvintu.

Zeruti, tavo siuvinetoja yra is zurnalo DFEA HS 26 Silhouettes(HS reiskia specialu numeri tam tikra tema), dizaino pavadinimas prancuziskai - La cousette de la belle brodeuse, dizainere - V.Enginger.

user posted image

Sitas? Nieko nesupainiojau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedre Pov: 18 birželio 2013 - 09:49
QUOTE(zerutis @ 2013 06 16, 18:53)
Baigiau karsta.gif savo galvos skausma ax.gif  lotuliukas.gif


ilgai buvau ir as tik stebetoja,bet zerutis priverte mane is stebetojos persitranformuoti biggrin.gif i komentuojanciaja lotuliukas.gif zeruti,nuostabi dezute! wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Pov @ 2013 06 18, 10:40)
Zeruti, tavo siuvinetoja yra is zurnalo DFEA HS 26 Silhouettes(HS reiskia specialu numeri tam tikra tema), dizaino pavadinimas prancuziskai - La cousette de la belle brodeuse, dizainere - V.Enginger.
Sitas? Nieko nesupainiojau?

Taip,sita mirksiukas.gif
bigsmile.gif kaip issamiai tu cia nupasakojai,aciu Giedrut uz paaiskinima,tai zioplei 4u.gif biggrin.gif
doh.gif sis darbelis man issukis ax.gif be jusu pamokeliu neissiversiu,daug ismetytu pavieniu kryzeliu,nezinau,kaip juos pradet ir uzbaigt,kad neisirtu,o tempti siula bijau,kad paskui nepersisviestu verysad.gif Gal kas galit paaiskint,kaip reikia daryt,busiu labai dekinga 4u.gif

QUOTE(Laura81r @ 2013 06 18, 10:56)
ilgai buvau ir as tik stebetoja,bet zerutis priverte mane is stebetojos persitranformuoti  biggrin.gif  i komentuojanciaja  lotuliukas.gif  zeruti,nuostabi dezute! wub.gif  wub.gif

Aciu labai visoms uz grazius zodelius,nesitikejau,kad paprasta dezute tiek demesio sulauks blush2.gif ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 18 birželio 2013 - 12:15