Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

QUOTE(tursi @ 2015 05 26, 22:50)
  Girl, kiek mazdaug jis atsieis su siuntimu? Maciau dabar nuolaida.

Šiandien kaip tik gavau sąskaitą, tai 73 eur gavosi. Pirkta su nuolaida ir dar -12 proc. papildomą off turėjo tarpininkės.

kaip džiugu, kad tiko thumbup.gif nerealus maudymukas, labai tikiuosi, kad man tiks, bet aš ir liemenėlę ir kelnaites ėmiau didesnes unsure.gif
QUOTE(tiutia_007 @ 2015 05 28, 14:43)
Sveiki,

kokią tarpininkę dažniausiai renkatės užsakinėjant iš VS psl.? 4u.gif

aš per FB tarpininkes perku, pas jas labai gerai, jokių eilių nebūna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2015 05 28, 21:56)
Šiandien kaip tik gavau sąskaitą, tai 73 eur gavosi. Pirkta su nuolaida ir dar -12 proc. papildomą off turėjo tarpininkės.

kaip džiugu, kad tiko thumbup.gif nerealus maudymukas, labai tikiuosi, kad man tiks, bet aš ir liemenėlę ir kelnaites ėmiau didesnes unsure.gif

aš per FB tarpininkes perku, pas jas labai gerai, jokių eilių nebūna thumbup.gif

na sumazinti visad spesi. Maudymukas man tikrai patiko! O kokios tarpininkes fb, gal ir procenta mazesni ima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2015 05 29, 01:02)
na sumazinti visad spesi. Maudymukas man tikrai patiko! O kokios tarpininkes fb, gal ir procenta mazesni ima? smile.gif

didesni, 20 proc mirksiukas.gif bet nuperka greiciau, be eiliu smile.gif turbut Girl cia pirko
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2015 05 29, 08:10)
didesni, 20 proc  mirksiukas.gif  bet nuperka greiciau, be eiliu  smile.gif turbut Girl cia pirko

ačiū, pravers ateičiai 4u.gif
Atsakyti
Apie kokį laukimo laikotarpį Mes kalbame, jeigu yra eilės? blush2.gif Po užsakymo patvirtinimo žinau, kad keliauja 7-ias d., o kaip su tom eilėm išeina tada? Noriu grįžimui į Lietuvą jau būti gavusi, tai čia birželio 14-25 d. būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2015 05 29, 15:34)
Apie kokį laukimo laikotarpį Mes kalbame, jeigu yra eilės? blush2.gif Po užsakymo patvirtinimo žinau, kad keliauja 7-ias d., o kaip su tom eilėm išeina tada? Noriu grįžimui į Lietuvą jau būti gavusi, tai čia birželio 14-25 d. būtų 4u.gif

Tai jei jau gaunate laiska su "uzsakyta" tai ir keliaus 7-14dienu. Bet pries uzsakant pas tarpininkes reikia "atstoveti eile" biggrin.gif Bet tikrai ne pas visas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2015 05 29, 08:10)
didesni, 20 proc  mirksiukas.gif  bet nuperka greiciau, be eiliu  smile.gif turbut Girl cia pirko

Dabar jau ir pas jas 15 proc. VS ax.gif
Atsakyti
Tokių maudymuko kelnaičių M ar L imti su 102 cm klubais? Ačiū atsakiusioms 4u.gif
https://www.victoria...talogueType=OLS
Atsakyti
Gal kas esate pirke toki maudomo virsu ir galtumet pakomentuoti? ax.gif
The Fabulous Top
user posted image
Atsakyti
Sveikos, pries 2 metus ir vienos supermamos pirkau VS maudymuka, bet neatsimenu nares sad.gif Labai noriu maudymuko, bet noreciau kad jau butu vietoje, galima butu pasiziureti nuotraukas ir issirinkti, gal galite parekomenduoti SM nare? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2015 07 02, 09:24)
Sveikos, pries 2 metus ir vienos supermamos pirkau VS maudymuka, bet neatsimenu nares sad.gif Labai noriu maudymuko, bet noreciau kad jau butu vietoje, galima butu pasiziureti nuotraukas ir issirinkti, gal galite parekomenduoti SM nare?  4u.gif

Supermamu isparduotuveje pasiziurekite,yra tema VS,kur merginos parduoda netikusius maudymukus,naujus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 07 02, 12:43)
Supermamu isparduotuveje pasiziurekite,yra tema VS,kur merginos parduoda netikusius maudymukus,naujus smile.gif


Turejau omeny buvo nare, kuri uzsakinedavo vs drabuzius, bet kartu turedavo ir vietoje maudymuku smile.gif dekui nueisiu i isparduotve
Atsakyti