Įkraunama...
Įkraunama...

*Pavasariniai nėštukių namučiai*

QUOTE(AnaMari @ 2013 07 04, 22:25)
Man atrodo, kad as juos gal kartais ir jauciu, bet tokius voooos voooos blush2.gif
Matai, as irgi liniuote pasitaisiau pagal menesines dabar, nes galvojau, kad ovuliacija veliau ivykus ir ciklai pas mane ilgesni, bet pasirodo viskas tvarkingai ir pagal laika, kitaip nebuciau taisius  rolleyes.gif  Aisku, kad visi vaikai skirtingi, juk ir mes, suauge, nevienodi biggrin.gif Vienu zodziu pagal mensines dabar viskas puikiai atitinka biggrin.gif
Manau, jei istiktu panasus kaip Betos likimas, nekur nesidetum ir pagimdytum biggrin.gif


Tai va reiškia tu juos jau jauti thumbup.gif Aš pradžioje irgi galvojau ar čia jau TAI ar dar ne blush2.gif

Tai reiškia jūs ištikrųjų ir esat didesni 4u.gif

Žinoma, kad niekur nesidėčiau lotuliukas.gif Betgi noriu tvarkingai ax.gif

QUOTE(Glamour @ 2013 07 05, 08:57)
Dakataras sako, kad nesivystantis pas mane, kitą savaitę eisiu pas kitą daktarą. Gal kas iki to laiko pasikeis. Gal vis tik užplaks širdutė ir paaugs. Šita savaitė lemiama.
AnaMari, pagal visa mano rastas matuokles, mano skaičiukai deja per maži. verysad.gif


O daktaras T taip sako? Jei taip tai man jis prie didžiausių skaičių sakė, kad gali būti ir taip, ir taip, be to buvo pasirodęs ružavas crinonas. O jau SEKANČIĄ diena čia LT pamačiau širdutę. Gulimas režimas griežtai ir vaistukai 4u.gif Ir kaip matai mes vis augam. Nenoriu tau kurstyti bereikalingų vilčių, bet tikrai nemanau, kad jau viskas prarasta g.gif Pasistenk tikėti, kol dar yra vilties reikia tikėtis laimingos pabaigos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2013 07 04, 19:02)
Siaip viskas gerai, vandenu norma, tik sake, kad placenta kiek zemokai, bet tikino, kad dar tikrai pakils, nes nestumas dar nedidelis tai nezinau ar cia verta sunerimti g.gif
Gal kam panasiai buvo? 

Laba diena 4u.gif


Sveika,

Mano irgi placenta buvo zemai, tai liepe pasisaugoti, o 27 sav. kai tikrino ji jau buvo pakilusi 4u.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif

Siandien po TA. Mazius auga gerai. Viskas siaip tvarkoje. Jau tvirtai isistates zemyn galva. Sveria virs 2kg. Zinoma, tikslumas tu pamatavimu +/-, bet vistiek smagu girdeti. smile.gif

Ai, dar pasidalinsiu info. Man paskutiniu metu buvo pradeje darytis labai silpna, ypac rytais. Ir ypac pavalgius. Rankos tik nutirpsta, sirdis pradeda musti smarkiai ir galva plaukia. Tai sake, kad tiesiog kraujas subega i kojas/gimda/skrandi ir nebelieka pakankamai galvai. Sake, geriausia yra nesioti specialias kojnes ir, zinoma, prisesti dazniau. Tada turetu susitvarkyti. Israse recepta kojnems, eisiu kuria diena nusipirkti.

Tiesa, dar bandem pamatyti veiduka 3D. Bet vel tiek nusisukes lialius buvo, kad nepavyko. doh.gif Jau antra karta. Dabar bus tik vienas TA liepos gale ir po to jau gimdymas. Negaliu patiketi, kaip greit laikas bega. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelle* @ 2013 07 05, 16:48)
Labukas visoms  4u.gif 

Siandien po TA.


Su gera TA 4u.gif maniske irgi per echo veiduko niekada nerodo, tai rankytem uzsidengia, tai nusisuka, matyt nepatinka tie spinduliai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelle* @ 2013 07 05, 04:48)
Labukas visoms  4u.gif 


Saunios zinios pas jus Caramelle, o ir vyrukas jau didelis wub.gif Kaip smagu! wub.gif

Glamour 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tikim tik laiminga pabaiga :wub:Tikiuos, kad viskas dar susitvarkys wub.gif

Kitom nestukem, taip malonu skaityti jusu pasidalinimus apie pilvinukus:) Taip gerai nuteikia wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 07 liepos 2013 - 12:28
Pepe/ilgakojine, kaip pilvinukas/ai auga? nepamenu ar vienas, ar du žirniukai pilvely? Kiek jums dabar laiko wub.gif
Atsakyti
egk, taip dr. T taip sake, jau nuo pat pradziu nestumo, nes pas mane mazi skaiciukai buvo ir irgi ruzavas krinonas. Taip ir darau - guliu, kiek tik galiu. Rytoj issitirsiu kraujuka, antradieni pas daktare i VK nueisiu antros nuomones isgirst ir labai tikiuosi isgirst geru ziniu.

Caramelle, šaunios žinios. Kantrybės, mieloji, mažiukas parodys savo veidelį gimęs, kuklinasi fotografuotis turbūt.

Kaip gera skaityti tokias žinias 4u.gif

Pepe, labai tikiuosi kartu šitam skyrelyje dar pabūti ir visą nėštumą aptarinėti taip pat mielai kaip ir kitos šio skyrelio mergytės mirksiukas.gif ir pranešti gerą žinią apie sėkmingą savo išsilukštenimą. ax.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 07 liepos 2013 - 16:12
QUOTE(Levanda81 @ 2013 07 07, 01:29)
Pepe/ilgakojine, kaip pilvinukas/ai auga? nepamenu ar vienas, ar du žirniukai pilvely? Kiek jums dabar laiko  wub.gif


Levanda:) As nelabai zinau kaip skaiciuoti tas savaites:) Man Penny sake,kad HCG testo darymo diena bus 4 savite, tai as taip ir skaiciuoju, kad treciadiniai savaites pakeitimo diena:) Ateinati treciadieni bus 6 savaite. Ketvirtadieni tikrinsim kiek ten besikurianciu, bet vidus tiki, kad 2 wub.gif wub.gif Antradieni gal dar pasidarysiu HCG, del sventos ramybes wub.gif wub.gif
Ji ziureti pagal kalendorius nesciuju, ivedu geguzes 24 kaip pirma paskutiniu mmm diena, tai jau praeita savaite vienur rode 5-6 savaite, kitur 5. Jusu atveju jus zinot, kada pradejot stimuliuotis...o as tik zinau kada man idejo, ir kiek dienu embrionas...gal visiskai pagal pirma paskutiniu mmm diena nera tikslinga? g.gif Tai ir seku as pagal savo testo darymo diena savaites:)
Papildyta:
QUOTE(Glamour @ 2013 07 07, 05:02)

Pepe, labai tikiuosi kartu šitam skyrelyje dar pabūti ir visą nėštumą aptarinėti taip pat mielai kaip ir kitos šio skyrelio mergytės  mirksiukas.gif ir pranešti gerą žinią apie sėkmingą savo išsilukštenimą.  ax.gif  smile.gif


Tikiuos ir as...Tikiuos ir as Glamour...Kad tik mum pavyktu 4u.gif 4u.gif 4u.gif taip sekmingai, kaip ir cia esanciom panelem wub.gif Jau lb norisi tos laimingos pabaigos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 07 07, 17:02)
dr. T taip sake, jau nuo pat pradziu nestumo, nes pas mane mazi skaiciukai buvo ir irgi ruzavas krinonas. Taip ir darau - guliu, kiek tik galiu. Rytoj issitirsiu kraujuka, antradieni pas daktare i VK nueisiu antros nuomones isgirst ir labai tikiuosi isgirst geru ziniu.

Tikekimes viskas bus gerai ir pranesi mums geras naujienas 4u.gif

QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2013 07 07, 21:16)
Levanda:) As nelabai zinau kaip skaiciuoti tas savaites:) Man Penny sake,kad HCG testo darymo diena bus 4 savite, tai as taip ir skaiciuoju, kad treciadiniai savaites pakeitimo diena:) Ateinati treciadieni bus 6 savaite. Ketvirtadieni tikrinsim kiek ten besikurianciu, bet vidus tiki, kad 2 wub.gif  wub.gif Antradieni gal dar pasidarysiu HCG, del sventos ramybes wub.gif  wub.gif
Ji ziureti pagal kalendorius nesciuju, ivedu geguzes 24 kaip pirma paskutiniu mmm diena, tai jau praeita savaite vienur rode 5-6 savaite, kitur 5. Jusu atveju jus zinot, kada pradejot stimuliuotis...o as tik zinau kada man idejo, ir kiek dienu embrionas...gal visiskai pagal pirma paskutiniu mmm diena nera tikslinga? g.gif Tai ir seku as pagal savo testo darymo diena savaites:)

Pepe, pagal mmm tau rodo dabar 6 sav ir 2 dienos. Pasiskaiciuok cia http://www.ivf.ca/duedate.php Ivesk punkcijos diena ir turetu parodyti kiek dabar tau smile.gif Tik man kazkaip daugiau laiko rodo pagal ta skaiciuokle..
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2013 07 07, 09:58)
Tikekimes viskas bus gerai ir pranesi mums geras naujienas  4u.gif
Pepe, pagal mmm tau rodo dabar 6 sav ir 2 dienos. Pasiskaiciuok cia http://www.ivf.ca/duedate.php  Ivesk punkcijos diena ir turetu parodyti kiek dabar tau  smile.gif  Tik man kazkaip daugiau laiko rodo pagal ta skaiciuokle..


Rase lygiai 6 savaites, ir o dienu. Nes punkcija buvo birzelio 9d. Man sake pas gine eiti pirmad.-treciad. bet as eisiu ketvirtad. Tai vistiek bus 6 savaite. Ir jau sekanti sekmadieni gausis 7:) oi wub.gif aciu:)
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Caramelle* @ 2013 07 05, 16:48)

Siandien po TA. Mazius auga gerai. Viskas siaip tvarkoje. Jau tvirtai isistates zemyn galva. Sveria virs 2kg. Zinoma, tikslumas tu pamatavimu +/-, bet vistiek smagu girdeti.  smile.gif

Su gera TA thumbup.gif

QUOTE(Juodoji_Venera @ 2013 07 05, 16:58)
Su gera TA  4u.gif  maniske irgi per echo veiduko niekada nerodo, tai rankytem uzsidengia, tai nusisuka, matyt nepatinka tie spinduliai  unsure.gif

O manoji pas genetikę paskutinį kartą pasirodė labai aiškiai. Genetikė sakė, kad labai gražūs bruožai, tikiuosi taip ir yra ax.gif Gal sakau bus pamaiva, kad taip nori fotografuotis?

QUOTE(Glamour @ 2013 07 07, 17:02)
egk, taip dr. T taip sake, jau nuo pat pradziu nestumo, nes pas mane mazi skaiciukai buvo ir irgi ruzavas krinonas. Taip ir darau - guliu, kiek tik galiu. Rytoj issitirsiu kraujuka, antradieni pas daktare i VK nueisiu antros nuomones isgirst ir labai tikiuosi isgirst geru ziniu.

[

O dabar dar crinonas ružavas? Gulėt reikia ne kiek gali, o tik į WC, nusiprausti ir pavalgyti t.y. pasiimti lėkštę, o ne pagaminti. Tą jau net MB moka atmintinai, nes jam visada prieš gulimą mano režimą pakartodavo.
Lauksim iš tavęs gerų žinių 4u.gif

QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2013 07 07, 21:16)
As nelabai zinau kaip skaiciuoti tas savaites:)
Ji ziureti pagal kalendorius nesciuju, ivedu geguzes 24 kaip pirma paskutiniu mmm diena, tai jau praeita savaite vienur rode 5-6 savaite, kitur 5. Jusu atveju jus zinot, kada pradejot stimuliuotis...o as tik zinau kada man idejo, ir kiek dienu embrionas...gal visiskai pagal pirma paskutiniu mmm diena nera tikslinga? g.gif Tai ir seku as pagal savo testo darymo diena savaites:)


Ginės skaičiuoja pagal paskutinių mmm dieną. O kelintą ciklo dieną tau buvo įsodinimas tu gi žinai. Ar labai jau netipiška ji buvo?
Man nors dėjo snaigutes, bet įsodinimas buvo 16 c.d. Tai galiu skaičiuoti kaip noriu, vistiek atitinka, neskaitant to, kad esam beveik pora savaičių didesnio ūgio 4u.gif
Atsakyti
Laba diena nestuke.gif 4u.gif

Glamour, kelinta tavo grazus skaiciukai bus? bigsmile.gif Labai laukiam wub.gif

O as pamenu skundziausi, kad krutine nebejautri pasidare, tai dabar per savaitgali taip padidejo ir pajautrejo, kad prisiliest neimanoma doh.gif , o dar ir priespienis pasirode.
Atsakyti