Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,24tema

As pati rusiska lentele nesinaudoju (ta darydavau anksciau ax.gif ), dabar kiekviena karta susidelioju atskira rugsciu balanso lentele receptui, nes pvz. az ivairiu partiju alieju rugsciu duomenys skiriasi 4u.gif

Saule/Guoda, norejau paklausti, o sudarinedama formule, kreipi demesi i emulsikliu, stabilizatoriu sudeti ieinancias rugstis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Butybė @ 2013 10 13, 13:05)
As pati rusiska lentele nesinaudoju (ta darydavau anksciau  ax.gif ), dabar kiekviena karta susidelioju atskira rugsciu balanso lentele receptui, nes pvz. az ivairiu partiju alieju rugsciu duomenys skiriasi  4u.gif

Saule/Guoda, norejau paklausti, o sudarinedama formule, kreipi demesi i emulsikliu, stabilizatoriu sudeti ieinancias rugstis  g.gif

g.gif na tikrai nekreipiu, nes visas užmanymas ( tame tarpe tos lentelės) yra tik aliejų rūgščių skaičiavimui.
Manau, kad čia jau kita metodika būtų reikalinga biggrin.gif , aš nesu nei chemikė nei kosmetologė ar pan..........tikriausiai tokius skaičiavimus galėtų atlikti tik kremų gamybos " fabrikėliai" ( aišku, jei pripažintų šitą teoriją biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , nes ji ne vienintelė - yra dar tokia vadinama "vokiška", kur aliejai suskirstyti kitokiu būdu , t.y. pagal stabilumą, atsparumą oksidavimuisi, pasklidimą ant odos, pagal šią teoriją dieniniams kremams naudojami aliejai su daug soč. r., o polinesoč - tik naktiniuose, bet man tokie kremai labai sunkūs pasirodė; yra ir kitų teorijų).
Šiame etape esu labai patenkinta savo veido kremais: emulsiklį naudoju tik prolipid, jo aprašyme nurodyta, kad jis yra subalansuotas, atitinka odos lipidinio barjero struktūrą ir suteikia dar daugybę kitų gėrių ( nežinau, ar tikrai, bet man ir mano kremų naudotojų draugijai patinka tongue.gif ), esu pasiruošusi 4-5 variantus kremų pagal sezonus su skirtinga aliejine dalimi, kuriuose papildomų aktyvų neperdaugiausiai.
Kai įsigyju naujų aktyvų - išbandau mažu kiekiu; jei pasiteisina, pagerėja pojūčiai - patobulinu kremo sudėtį.
Dar visada su matuokliu tikrinu ph, labai skiriasi duomenys nuo juostelių ax.gif
O dėl skirtingų rūgščių kiekių skirtingose aliejų partijose - mano nuomone, tai ne esminiai skirtumai, kadangi ten skaičiai skiriasi kokiais 1-2 šimtosiosmis, o mes naudojam kelis gramus aliejaus, tai tų rūgščių - ko gero tik keli mg išeitų ( ir čia visama indelyje kremo) biggrin.gif kas kita, kad skirtingi pardavėjai nurodo skirtingas aliejų sudėtis iš esmės ( buvom nagrinėję slyvų kauliukų aliejų ir kažkokį kitą - nepamenu, tai skyrėsi kardinaliai sudėties aprašymai), va čia tai neiaišku, kur tiesa g.gif
Tiesa sakant, iš esmės pasikliauju savo ir giminaičių bei draugių pojūčiais pavartojus kremus, o skaičiavimai - patiko, pasiteisino, tai ir toliau naudoju tokią metodiką.
Puiku ir pagirtina, kad paskaičiuoji kiekvieną kartą pagal pardavėjo nurodytas rūgšits 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas, pasimečiau - lietuviškoje rūgščių skaičiuoklėje rašant aliejų kiekius ten gramai ar ml? jeigu noriu 15 proc. aliejų, tai man tą skaičių "15" ir reikia surinkti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 13, 21:13)
g.gif

Dar visada su matuokliu tikrinu ph, labai skiriasi duomenys nuo juostelių  ax.gif



Koki turit matuoklį? Jau planavau pirkti, bet niekaip neišisrinkau, vieną matuoklį mačiau, bet jis skirtas tik skysčiam matuoti, bijau netinkamą nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 10 13, 21:59)
Koki turit matuoklį? Jau planavau pirkti, bet niekaip neišisrinkau, vieną matuoklį mačiau, bet jis skirtas tik skysčiam matuoti, bijau netinkamą nusipirkti.

Pirkau čia http://www.gerdus.lt...matuokliai.html
bet dabar jau kitokie matuokliai pas juos, tokio nebėra g.gif
Paskambinkit nuorodytu tel. ir viską gerai išaiškins 4u.gif . Manasis irgi ne stebuklas, bet matuoju ir kremus ir muilo košę, kieto muilo - aišku tik putas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 14 spalio 2013 - 09:30
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 14, 10:26)
Pirkau čia http://www.gerdus.lt...matuokliai.html   
bet dabar jau kitokie matuokliai pas juos, tokio nebėra  g.gif
Paskambinkit  nuorodytu tel. ir viską gerai išaiškins  4u.gif . Manasis irgi ne stebuklas, bet matuoju ir kremus ir muilo košę, kieto muilo -  aišku tik putas  smile.gif

Ačiū, kažką panašaus ziūrinėjau, tik nesiryžau pirkti.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 10 14, 11:53)
Ačiū, kažką panašaus ziūrinėjau, tik nesiryžau pirkti.


O ar aš nematau, ar nėra kainos nurodytos? Kiek jie kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 10 14, 13:09)
O ar aš nematau, ar nėra kainos nurodytos? Kiek jie kainuoja?

Kai aš pirkau, paskambinus viską paaiškino ir kainas pasakė 4u.gif , nežianu, kodėl neskelbia
Atsakyti
http://www.adwa.lt/k...i-ph-matuokliai

kainos turetu but panasio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 13, 21:13)
g.gif
Tiesa sakant, iš esmės pasikliauju savo ir giminaičių bei draugių pojūčiais pavartojus kremus, o skaičiavimai - patiko, pasiteisino, tai ir toliau naudoju tokią metodiką.
Puiku ir pagirtina, kad paskaičiuoji kiekvieną kartą pagal pardavėjo nurodytas  rūgšits  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Visikai pritariu 4u.gif Vokiskos metodikos autores knygoje ir radau, kad demesys turi buti kreipiamas ir ten ax.gif
Prolipid nesu bandziusi, pas mus sunkoka butu ji atsisiusti, muitas tikriausiai kainuotu daugiau nei pati medziaga lotuliukas.gif Bet kazka panasaus bandziau delioti is prieinamu priemoniu ax.gif alieju rugsciu santyki naudoju panasu 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti