Įkraunama...
Įkraunama...

Mobiliųjų telefonų problemos ir pan.

Tuomet galerijos programos meniu turėtų būti "Content to display". Ir ten (bent jau pas mane) galima pažymėti varnelėmis, iš kokių galerijų (pvz. Picasa, Dropbox) noriu matyti nuotraukas.
Atsakyti
Gal kas pagelbėsit - vakar dingo visi Viber susirašinėjimai (turiu Iphone4).
Atsidarant viber, iššoko laukelis, kurio negalėjau niekaip išjungti, tik privalėjau suvesti savo tel. nr, į kurį sms žinute jie man atsiųs kažkokį Viber Code, kurį turėsiu suvesti į viber laukelį. Taip ir padariau ir taip greit viskas susivartė, kad žiūriu tik kontaktai likę ir nė vieno susirašinėjimo...
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
prašysiu ir aš jūsų pagalbos. Noriu sukelti nuotraukas iš mamos telefono (Nokia 301), bet negaliu. Prijungus tel. prie kompiuterio atidaro tik muzikai klausytis skirtas programas. Sprendžiu, kad reikalinga kažkokia tai programa. Gal kas nusimanote? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, įsigijau Nokia Lumia 735 tel. daug kas sakė kad Windows sistema sudėtingesnė. bet taip jau gavosi.. gal yra išmanančių apie šią sistemą, prašau atsiliepkit.. nes panika ima.. verysad.gif
Atsakyti
Sveiki, gal susidure, prijungiant tel prie kompiuterio, rodo kad baterija kraunasi, nors realiai baterijos procentas mazeja g.gif kodel taip yra. tel samsung S3, pries tai irgi turejau samsung tai be jokiu problemu galejau pasikraut prijungus prie kompo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linusikas77 @ 2015 08 13, 09:41)
Sveiki, gal susidure, prijungiant tel prie kompiuterio, rodo kad baterija kraunasi, nors realiai baterijos procentas mazeja  g.gif  kodel taip yra. tel samsung S3, pries tai irgi turejau samsung tai be jokiu problemu galejau pasikraut prijungus prie kompo  smile.gif



man ir taip budavo smile.gif tiesiog kompiuteris neduoda tiek kraunamos jegos, kiek reikia jusu telefonuj, del to jis sau toliau sekmingai senka wink.gif tam ir yra normalus pakrovejas, nes pakraunamas per laida ikisus y razete, jei butu skirta ir kompiuteriams krovimui - tuomet butu spec laidas manau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, mamos ir ne tik. Dabar pasirodysiu visai neišmani, bet nemoku į telefoną parsisiųsti muzikos .Net iš kompo nemoku, nes ir tas naujas.Telefonas Samsung cope.Tokios nenormalios skambučio melodijos. Noriu kokių dainų vietoje jų, bet NEMOKU.O gal padėsit? ax.gif
Atsakyti
Kiek laiko patartumėte pirmąkart ir apskritai kiek krauti "Power Bank"? Instrukcijoje nenorodyta ir nėra jokių lempučių.

Atsakyti
Įsigijau NOKIA LUMIA paprasčiausią variantą, tai pirmas mano išmanusis ir tuo labiau LUMIA. Nesuprantu kaip reikia susikurti Mikrosoft abonentą, ar telefonas turi būti prijungtas prie interneto, o gal prie kompiuterio? Ar tai mokama? blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, susidūriau su problema, telefonas naujas (Samsung Galaxy). O problemėlė, kad dažnai pastringa messengerio žinutės, kai telefonas užrakintas, t.y., kai atrakini tik tada jos ateina. Tas pats būna ir su laiku ant pradinio ekrano, kai atrakini telefoną, tada jis pasikeičia iš pastrigusios būsenos. Arba dar būna, kad kažką darai su telefonu, ateina messengerio žinutė, bet nėra garsinio signalo. Gal kas nors susidūrėte ir žinote, kaip sutvarkyti? smile.gif
Atsakyti
Gal kam aktualu mobiliame su Android turėti anglų-lietuvių žodyną ANGLONAS?
„Google play“ parduotuvėje pasirodė programėlė, kurią galima naudoti SAMSUNG, LG, SONY, Alcatel, Huawei, Meizu, Motorola, HTC, Coolpad, CAT bei kitų gamintojų mobiliuose įrenginiuose (telefonuose, planšetėse) su Android OS. Kainuoja 10EUR sad.gif
Daugiau čia:
https://play.google....ndroid.anglonas
Atsakyti
QUOTE(Werkona @ 2015 10 09, 08:27)
Įsigijau NOKIA LUMIA paprasčiausią variantą, tai pirmas mano išmanusis ir tuo labiau LUMIA. Nesuprantu kaip reikia susikurti Mikrosoft abonentą, ar telefonas turi būti prijungtas prie interneto, o gal prie kompiuterio? Ar tai mokama?  blush2.gif

jei turi hotmail emaila.tiks ir jis,jei ne tai tereikia susikurt outlook,interneto prieeigos reik,tinka tiek mob internetas tiek wifi. nemokama.
Atsakyti