Įkraunama...
Įkraunama...

Puikios ir padorios Kėdainietės

QUOTE(rasa32 @ 2014 01 18, 20:01)
Oi,mergaites,manes tikrai ilgai reiks laukti  rolleyes.gif  As grisiu tik vasario 5d.Tada bus galima padaryti atskira sombreru-tekilos-citrinos-salsos vakareli mirksiukas.gif


Vargšai vaikai ir šuo biggrin.gif įdomu ar ten tos visos vaikų ir gyvūnų teisės nesusidomėtu jumis tongue.gif
Ar tėtukas jau žino, kad važiuojat ?
Atsakyti
Tetukas jau zino lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir man jau vidurius ima sukti rolleyes.gif

O vaikus ir gyvunus ,aisku ,priziures vaiku teisiu ir pareigu zinove-mociute biggrin.gif
Atsakyti
Ai, lyg minėjai, kad čia kalėdinė dovana bus, tai tėtukui nebuvo šoko gal. O tu ko užvalgei, kad vidurius suka? taigi nepirma kelionė irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios ZOJIKĖS (dabar gal jau kumeliukės smile.gif, gal į ketvirtadienį kelkim, pašvęst... assa.gif group.gif gathering.gif
Atsakyti
Sveikos,

Truputi ne i tema paklausiu, bet gal kuri atsakysite. Kokiu yra kedainiuose uzimtumu "bureliu" suaugusiems, kiek ieskojau radau tik kung-fu ir teatra, ar dar yra kokiu nors kitu? Aciu labai.
Atsakyti
O ko konkreciai ieskot?
Kedainiuose daug ''uzklasines'' veiklos-line dance,baseinai,vandens aerobika,joga,lauko tenisas,kalbu kursai,choras,zumba ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2014 01 19, 23:29)
O ko konkreciai ieskot?
Kedainiuose daug ''uzklasines'' veiklos-line dance,baseinai,vandens aerobika,joga,lauko tenisas,kalbu kursai,choras,zumba ir t.t. mirksiukas.gif


Kai jau būsi namuose, atsakysi, kur būna zumba?
Atsakyti
Sveikos smile.gif Šiandieninį vakarą tuomet nukelkim. Siūlykit, į kurią dieną... Antradienį tiesa negaliu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 20 sausio 2014 - 11:14
Jolete, zumba vyksta atžalyne. II ir IV nuo 19. Nori varyt? Aš galvoju pabandyt,jei pavilksiu savo senus kaulus.....
Atsakyti
Merginos gal rytoj 18 čili renkames?
Atsakyti
Aš galiu, bet tik prisijungčiau 19 val.
Atsakyti
Buenos dias, amigos vacation4.gif arba labas rytas is Meksiko! biggrin.gif
Po keliones jauciuos biski sulauzyta rolleyes.gif , bet svarbu nelyja ir nesninga biggrin.gif
Atsakyti