Įkraunama...
Įkraunama...

Leisti į darželį, o gal neleisti?

QUOTE(pikkolo @ 2013 06 04, 15:12)
"Pedagogo kvalifikaciją teikianti studijų programa skirta neturintiems pedagoginio pasirengimo, tačiau dirbantiems ar ketinantiems dirbti bendrojo lavinimo mokyklose, gimnazijose, kolegijose, profesinėse mokyklose ir norintiems įgyti reikalingų gebėjimų darbui su mokiniais. Baigus laipsnio nesuteikiančią podiplominių studijų programą Pedagogika suteikiama pedagogo kvalifikacija ir išduodamas baigtas studijas ir kvalifikaciją liudijantis pažymėjimas."
Pati maišote mokytojo kvalifikacines kategorijas (mokytojas, vyresnysis mokytojas, mokytojas metodininkas, mokytojas ekspertas) su pedagogo kvalifikacija.
Jei dar nesuprantate, tai iš projekto, kuris berods nebuvo patvirtintas: 5. Dirbti mokytoju turi teisę :5.1. asmuo,įgijęs pedagogo kvalifikaciją: turintis aukštojo (aukštesniojo,įgyto iki 2009metų, ar specialiojo vidurinio,įgyto iki 1995 metų) išsilavinimo diplomą, kvalifikacijos pažymėjimą arba studijų pažymėjimą, kuriame nurodyta profesinė kvalifikacija: auklėtojo, dėstytojo, mokytojo (dalyko/dalyko didaktikos/ugdymo srities, profesijos, tam tikro tipo mokyklos), specialiosios pedagogikos krypties (logopedo, oligofrenopedagogo, specialiojo pedagogo, surdopedagogo, tiflopedagogo), pedagogo, socialinio pedagogo;

Čia aišku jau visiškas  poster_offtopic.gif  Bet kad pati nežinodama įstatymų veliatės į diskusijas.



Na nezinau is kur pas jus tokia informacija,bet mano drauge net magistratura baigusi,ir turinti metodininko kategorija...ruosiasi kitamet eksperto. Atidziau pastudijuokite ka pati rasote,nes grybaujate. blink.gif Beprasmiska ...todel daugiau sia tema su jumis nediskutuosiu. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 06 04, 16:36)
Tai reiškias dabar jos grupė gali būti tuščia dėl iš anksto numatytųų atostogų. O tie, kurie ateitų nuo rugsėjo 1, tai visiškai nauji, ne pernykščiai? Ar teisingai suprantu, kad vaikų i tos auklėtojos neįrašė tėvai, kurie su ja reikalų neturėjo?  g.gif


teoriskai ir praktiskai taip pilnai gali buti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 06 04, 16:34)
Aš jums greitai duosiu pavyzdžių. Skyrus vaikams 15 min, vakaras sutrumpėja iki 1 ir 45 min. Neįspūdinga aišku, bet ir netragedija. Valgyt galima nusipirkt savaitgalį arba internetu taupant laiką (nežinau ar LT tą siūlo, bet manau, kad taip, dar vyras gali nupirkti, jei jūs su vaikais užsiimat, gamint greitai pagaminamus patiekalus, vaikus išmokyti patiems nusiprausti, tuo pačiu išmokyti, ir, kad patys atsigultų  tongue.gif



O jus maitinate savo vaikus nesveiku maistu,pusfabrikaciais g.gif
Ismokinti susitvarkyti ne del to,kad to vaikui reikia ,o TIK del to,kad vaikui mama atrastu 15 min.???
As apsalus nuo jusu pasiulymu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2013 06 04, 15:12)
"Pedagogo kvalifikaciją teikianti studijų programa skirta neturintiems pedagoginio pasirengimo, tačiau dirbantiems ar ketinantiems dirbti bendrojo lavinimo mokyklose, gimnazijose, kolegijose, profesinėse mokyklose ir norintiems įgyti reikalingų gebėjimų darbui su mokiniais. Baigus laipsnio nesuteikiančią podiplominių studijų programą Pedagogika suteikiama pedagogo kvalifikacija ir išduodamas baigtas studijas ir kvalifikaciją liudijantis pažymėjimas."



Taip, pedagogo kvalifikacija yra galimybe igyti, bet i ja priima edukologijos bakalaura turincius asmenis - visokius filologus ir pan... Tarkim as baigiau universitete matematikos ar informatikos bakalaura, kaip ir matematikos, informatikos ziniu pakanka, taciau mokyt vaiku to negaliu (nors pacio dalyko ziniu yra daugiau nei moko pedagogus) - tad reikia igyt tik pedagogo kvalifikacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 06 04, 16:59)
Taip, pedagogo kvalifikacija yra galimybe igyti, bet i ja priima edukologijos bakalaura turincius asmenis - visokius filologus ir pan... Tarkim as baigiau universitete matematikos ar informatikos bakalaura, kaip ir matematikos, informatikos ziniu pakanka, taciau mokyt vaiku to negaliu (nors pacio dalyko ziniu yra daugiau nei moko pedagogus) - tad reikia igyt tik pedagogo kvalifikacija 4u.gif



Na va,bent vienas zmogus,kuris nutuokia ka raso. O tai ismetineja nuorodas,pati nenutuokdama apie ka ten. wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 06 04, 16:48)
oi aciu aciu lotuliukas.gif Nu savaitgalinis apsipirkimas man netinka - nes nesugebu tiek labai planuotis, o ir vaikai maistui isrankus, ka planuoju as - gali visai netenkinti ju mirksiukas.gif Dazniausiai renkames ka valgysim vakare, pagal mano pavargimo laipsni ir vaiku alkanumo lygi mirksiukas.gif Internetu musu kaime nikaip (nors ziauriai to noreciau). Su vyru - misija neimanoma, jis pas mane ne toks kaip tavo mirksiukas.gif Del greitu patiekalu - kai gryztu nusikalus kaip suva - dazniausiai i tokius ir orentuojuos blush2.gif Nu jie patys ir prausias - tik reik patikra atlikt ar viska ir kokybiskai - o jau atsigult - tenka apklostyt, apkamsyt, pabuciuot, atsilabanaktint ir sviesa uzgesint cool.gif


Na, tai aš sakau, kad kiekviena šeima susitvarko savo darbo dieną/vakarą ir visa kita, pagal poreikius ir kt pageidavimus. Bet, aš tikrai netikiu, kad neįmanoma per visą vakarą skirti vaikui nors kažkiek laiko. Nu, gal vaikams pasibuvimą lauke tada reiktų sutrumpinti ar nukirpti pvz tam tikromis dienomis, kad kartu ką nors nuveikti?
A, iš kur žinai, kaip mano vyras daro mastau.gif

QUOTE(Ilgaplaukė @ 2013 06 04, 16:57)
O jus maitinate savo vaikus nesveiku maistu,pusfabrikaciais g.gif
Ismokinti susitvarkyti ne del to,kad to vaikui reikia ,o TIK del to,kad vaikui mama atrastu 15 min.???
As apsalus nuo jusu pasiulymu wink.gif


Tai ant saulės pasišildykit, kad nesušaltumėt hihihi.gif hihihi.gif Ir, apsispręskit, ar reikia tiems vaikams mamos dėmesio ar nereikia? Tuo pačiu ir pagalvokit, ar yra skirtumas, tarp "neturiu laiko vaikams" ir "nors 15 min tėvų dėmesio vaikams". Tada bus galima diskutuoti. Arba, parašykit savo meniu, galėsim palyginti, kas kaip vaikus maitina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 06 04, 13:13)
nu jei ji nezinotu kaip dirbti su ikimokyklinukais - jos ten ko gero nebutu prieme mirksiukas.gif
Mergaite rami, problemu neturejusi - bet... jos per pietu miega kartu ejo i wc su drauge - naturalu, kad ten prasideda visokie chi chi cha cha, aukletoja viena, pirma pasitaikiusia po ranka mergaite sueme ir liepe palaukti. Tos mergaites zodynas galbut siauras, ji nemokejo mamai papasakoti ka dare - suciupo, sugriebe smarkiai, ivardino tai kad smauge - va ir skandalas rolleyes.gif

Vaikas krito nuo ciuozyklos kieme - suciupau uz rankos, smarkiai, islaikiau, kazkiek gal ciupimo nepaskaiciavau - liko melynes rolleyes.gif Tai kaip tam vaikui galejo susisviesti? gal as tycia jam skaudziai padariau? juk ne visi sugeba nuplanuoti - kad va ji gelbejo nuo kritimo - jiems baisia kas nutiko - skauda ranka blush2.gif

kad būna visokių dviprasmiškų situacijų, tai aš suprantu 4u.gif bet čia jau septynmečiai, turėtų gebėt aiškiai papasakot, kas nutiko. Ir auklėtoja turėtų gebėt susitvarkyt su jomis negriebdama stipriai, ne dvimetinukės, kurias reikia iš situacijos išnešt.
Be to, direktorė visai nepalaiko tos auklėtojos, ir švietimo skyrius sakosi gavęs informacijos jau anksčiau.
O dėl auklėtojos reputacijos... spėju, kad Garliavoj šiaip ar taip ji jau turi. Kažkokią. Turėtų jau pažinoti, jei būtų nuostabus žmogus, tai palaikytų tiek personalas, tiek tėvai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 06 04, 18:17)
Na, tai aš sakau, kad kiekviena šeima susitvarko savo darbo dieną/vakarą ir visa kita, pagal poreikius ir kt pageidavimus. Bet, aš tikrai netikiu, kad neįmanoma per visą vakarą skirti vaikui nors kažkiek laiko. Nu, gal vaikams pasibuvimą lauke tada reiktų sutrumpinti ar nukirpti pvz tam tikromis dienomis, kad kartu ką nors nuveikti?
A, iš kur žinai, kaip mano vyras daro mastau.gif



pagal galimybes mirksiukas.gif

Kokia veikla kartu - kai draugu burys uz duru g.gif Kazkaip nemanau kad butina bet kokiu budu suorganizuot ta pabuvimo kartu kasdien po 15 min... Jei vaikui reikia manes - galiu ir dvi val atsisedus ir apsikabinus ji sedet, net nieko nekalbet rolleyes.gif , o kai poreikio ner - dirbtinumo nemanau kad reikia blush2.gif

maciau lotuliukas.gif (jei taip nedarytu - cia tokiu nesamoniu nesiulytum irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(madrugada @ 2013 06 04, 19:24)
bet čia jau septynmečiai, turėtų gebėt aiškiai papasakot, kas nutiko. Ir auklėtoja turėtų gebėt susitvarkyt su jomis negriebdama stipriai, ne dvimetinukės, kurias reikia iš situacijos išnešt.
Be to, direktorė visai nepalaiko tos auklėtojos, ir švietimo skyrius sakosi gavęs informacijos jau anksčiau.


kadangi mano pacios dukra septynmete - tai galiu lygint vaiku sugebejimus... Buna tooookiu nesusipratimu is ju pasakymu doh.gif O jei dar mama reaguoja neadekvaciai - visai imanomas dalykas, kad...
del aukletojos - kas vienam sugriebimas stipriau - kitam nerealus smaugimas mirksiukas.gif
gali visai buti - kad direktore negali palaikyti aukletojos, nes bijo... visuomenes poziurio, skandalo ir pan... Daug paprasciau "pasmerkti" zmogu ir rodyti kaip gerai sprendi situacija unsure.gif
Atsakyti
Man tai tas "apkabinimas" kazkoks absurdas doh.gif kada vaikas buna apkabinamas? Paprastai, kai norisi parodyt svelnuma. Aukletojai uzejo svelnumo priepuolis, nes nenorejo isleist i tualeta? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roadkill @ 2013 06 04, 19:52)
Man tai tas "apkabinimas" kazkoks absurdas  doh.gif kada vaikas buna apkabinamas? Paprastai, kai norisi parodyt svelnuma. Aukletojai uzejo svelnumo priepuolis, nes nenorejo isleist i tualeta?  bigsmile.gif


nu cia jau kabinejimasis prie zodziu - juk nesakys, kad sugriebiau ir apsukau atgal i lova, kad palauktu kol kolege grys... pavadino "graziau" arba kazkas parase taip... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 06 04, 18:54)
nu cia jau kabinejimasis prie zodziu - juk nesakys, kad sugriebiau ir apsukau atgal i lova, kad palauktu kol kolege grys... pavadino "graziau" arba kazkas parase taip... rolleyes.gif

Vaikas sako -- kad smauge, aukletoja -- kad apkabino. Nu?
Kitas reikalas -- sugriebti ar koks kitas grubus fizinis veiksmas -- adekvatu konkrecioje situacijoje? doh.gif butina GRIEBTI, neuztenka pasakyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roadkill: 04 birželio 2013 - 19:02
QUOTE(Roadkill @ 2013 06 04, 20:00)
Vaikas sako -- kad smauge, aukletoja -- kad apkabino. Nu?
Kitas reikalas -- sugriebti ar koks kitas grubus fizinis veiksmas -- adekvatu konkrecioje situacijoje? doh.gif


kad mes nezinome konkrecios situacijos lotuliukas.gif tik veiksma mirksiukas.gif Galbut mergaite bego paskui drauge, ja aukletoja bande sulaikyti sugriebdama - kas dabar pasakys? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Roadkill @ 2013 06 04, 20:00)
butina GRIEBTI, neuztenka pasakyti?


ar visada vaikai girdi pasakyma, saukti juk negalima - salia kiti miega mirksiukas.gif Juk mes ne viena nezinom kaip ten buvo is tikro - tad manau nereiketu ir diskutuoti 4u.gif
Atsakyti