Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip kovojat su "ožiukais"?

QUOTE(*Terra* @ 2013 07 04, 20:35)
sveikos, skaitau apie ozius, tai pas maniski jie irgi jau apsigyveno.. arteja prie 2 metu amziaus ir mane tikrina kiekviename zingnyje kiek jis ko gali  doh.gif  spinteles darineja, zino kad ten negalima bet lenda i akis ziuredamas ir laukdamas kol pasakysiu ne, ant stalu laipioti bando vel su ta pacia mintimi kad pasakyta bus negalima, ir dar biesas zino kiek jis cia mane visur tikrina jau net sunku butu surasyti, o neleidus buna kad pradeda verkti be asaru arba tiesiog klykti doh.gif  bet labiausiai erzina jo elgesys su daikciuku kelnese. ten toks draugelis kad ranka vis kelnese ir zaidzia zaidzia... bandziau nekreipti demesio galvojau atsidziaugs ir nereikes, bet kaip nesimato pabaigos taip nesimato, bandziau griezciau pasakyti, paskui bandziau gedinti, bet niekas nepadeda. ziuri i akis kisa ranka i kelnias ir makaluoja doh.gif  gal jus mane paprotinsit kaip atpratinti vaika nuo tokio negrazaus elgesio, iseisim i darzeli o jis ten ranka susikises bus , tai ne koks vaizdelis doh.gif  is kart aciu kas patarsit 4u.gif


O man dar kylo mintis, kad vaikui truksta Jusu demesio. Jus manote, kad jis jus tikrina, o vaikas gal taip bando pritraukti Jusu demesi. Del zaidimo su draugeliu irgi gali buti ta pati situacija...
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 07 25, 11:41)
O man dar kylo mintis, kad vaikui truksta Jusu demesio. Jus manote, kad jis jus tikrina, o vaikas gal taip bando pritraukti Jusu demesi. Del zaidimo su draugeliu irgi gali buti ta pati situacija...

demesio trukumo tikrai nera vaikui, visada kartu tiek zaidimuose tiek buities reikaluose uzsiimam 4u.gif
Atsakyti
Mazasis vis labiau pradeda rodyti oziukus,vis bando kantrybe,taciau buna uzdaromas savo kambaryje kol apsiramins,aprimes pats ateina pas mus.Vis galvojam nauju budu kaip apsieiti be oziuku,demesio gauna su kaupu,todel ta teorija kad demesio stoka atkrenta
Atsakyti
QUOTE(Vaidilu @ 2013 07 25, 14:20)
Mazasis vis labiau pradeda rodyti oziukus,vis bando kantrybe,taciau buna uzdaromas savo kambaryje kol apsiramins,aprimes pats ateina pas mus.Vis galvojam nauju budu kaip apsieiti be oziuku,demesio gauna su kaupu,todel ta teorija kad demesio stoka atkrenta

Aprasete musu situacija, mes ir uzdarome i kambari, nusiramina ir ateina pati.
Papildyta:
QUOTE(*Terra* @ 2013 07 25, 12:24)
demesio trukumo tikrai nera vaikui, visada kartu tiek zaidimuose tiek buities reikaluose uzsiimam  4u.gif

Praejom ta pacia situacija, tikrai demesio trukumo nebuvo. As tiesiog pradejau grieztai sakyti, barti ir tikrai kazkiek padejo... Kazkiek, nes vis gi vaikas yra vaikas ir ramus jis buti tiesiog negali ( o to ir nereikia siaip jau) o del tokio intymaus zaidimelio tikrai nezinau ka pasakyti, su laiku praeis, o ka daryt gal patars mamytes turincios berniukus 4u.gif
Atsakyti
mamytės, kurios kaip bausmę, taikote vaiko uždarymą kitame kambaryje, siūlyčiau turputį paikesiti šios bausmės pobūdį- geriua pačioms pasišalinti iš to kambario, kuriame vaikutis rodo savo ožiukus, nei kad vaiką išvesti ir uždayrti kažkur.... vaikui šiek tiek mažiau streso.... ir karts nuo karto ateiti patikrinti kaip vaikas jaučiasi, paklausiant- tu vis dar pyksti? matau, tu vis dar piktas ir pan....

mums padėjo ožiukų išvarymas per langą... tik praveriam langą ir ožiukai kaip mat išbėga per jį biggrin.gif

labia svarbu vaiko pykčio situacijose sugebėti įvardinti tiek vaiko, tiek ir savo jausmus, bei paaiškinti dėl ko musm neaptinka vaiko elgesys, kokios pasekmės... bet tai geriua daryti, kai jau vaikas šiek tiek aprimęs ir jau reaguoja į aplinką.... nes užklupus dižiajam ožiukui, jis dažniausiai nebenori nieko girdėti.... todėl, tokiu atveju, kaip jau ir minėjau geriausia jį palitki kuriam laikui vieną...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 25 liepos 2013 - 13:44
mano maze yra pats oziskiausias ( je taip galima pasakyt biggrin.gif ) vaikas pasaulyje,nezinau gal,kad pati maziausia,islepinta,visi tenkina jos norus,nes gi cia mazyyyyyyyyyyle lotuliukas.gif ,leliukas,jei musasi tai tik is meiles,jei kazko nori,tai visi spelioja ko,viska dauzo ir tt,jau man truksta kantrybe,va ir dabar nezinia ko rekt pradejo,tai paemiau ir istempiau i kita kambari,apsiramins gal arba as neistversiu ir pagailesiu kaip dazniausiai buna,stresas ne stresas as irgi tik zmogus.man irgi stresas.







Atsakyti
Man sunkiausia būdavo susišnekėt po apsilankymų pas močiutes. Yapč pas anytą, nes jai ji vienintelė anūkė. Lepinama beprotiškai buvo, jau nekalbu apie tai, kad pirkdavo viską ko ji nori, bet ir darydavo viską ką nori: lovoj valgyt būdavo leidžiama, viskas paduodama ir t.t. Tai patikėkit, po tokio savaitgalio susišnekėt neidavo, viskas baigdavosi žodžiais "o močiutė leidžia". Aišku kalbėdavau su anyta, sakaudavu, kad neleistų tiek visko, nepirkinėtų vos pirštu parodžius, nu nieko nesakau, jei ten kokį kinderį ar ledų, bet kai vos ne kiekvieną kartą su nauju žaislu išeina tai doh.gif o anyta niekaip nesuprasdavo, sakydavo "juk Gabrielytė nori, kaip galiu nepirkt, tegu džiaugias vaikyste" blink.gif
Atsakyti
Pati iseiti is kamabrio bandziau n kartu,bet jis eina paskui ir vistiek oziai eina kartu su juo,jis zino kad savo kambaryje jis pasedes ant kedutes ir oziukas dings
Atsakyti
Pas mus šeimoje visi degtukai, tai greitai pykčiai praeina. Mažoji dabar pati užsidaro savo kambary, praeina ožys ir ateina, apsikabina, atsiprašo, jei neteisi būna. Bet šiai užsispyrimo turi, ir sunkiau su tuo kovoti.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perkunkieme @ 2013 07 26, 08:59)
mano maze yra pats oziskiausias ( je taip galima pasakyt biggrin.gif ) vaikas pasaulyje,nezinau gal,kad pati maziausia,islepinta,visi tenkina jos norus,nes gi cia mazyyyyyyyyyyle lotuliukas.gif ,leliukas,jei musasi tai tik is meiles,jei kazko nori,tai visi spelioja ko,viska dauzo ir tt,jau man truksta kantrybe,va ir dabar nezinia ko rekt pradejo,tai paemiau ir istempiau i kita kambari,apsiramins gal arba as neistversiu ir pagailesiu kaip dazniausiai buna,stresas ne stresas as irgi tik zmogus.man irgi stresas.


Jei jus tokia situacija tenkina - kodel ne mirksiukas.gif Ka norit, ta ir turit - tik paskui baisiai nedejuokit, kai situacija nebetenkins blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 28 liepos 2013 - 21:01
isaugs, vidurine irgi rekdavo,nieko dabar,nuo triju metu apskritai galima su zmonemis susisneketi,bent jau tada ne taip gaila,supranta mazdaug kas virsininkas namie.as dar metus palauksiu,ne pirma auginu-plavali -znajiem.
Atsakyti
nepamenu ar rasiau, bet man su dukra padeda "papykti kartu", susiimam uz ranku, suraukiam veidus parekiam negarsiai ir juokiasi iskart laiminga. na jai patinka kai su ja kartu isgyvenu ir blogus jausmus.
Atsakyti