Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip kovojat su "ožiukais"?

QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 11 27, 09:49)
o apie kokia jus cia skriauda kalbat? Ka jus jiem darot? nes jei ant ranku nepaimat, tai nera jokia skriauda.

tai patarete neimt ant ranku ir palikt verkt iki pamelynavimo?
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2013 11 28, 17:00)
Jei vyras visą dieną darbe, tai žmona su vaikais sėdi iki vakaro nevalgę? Galima didžiąją "įdarbint" - dulkes valyt, kai mama siurbliuoja ar tvarko namus. Galima abiems duoti žaist puodais, samčiais, sieteliais, kol mama ruošia pietus. Vyresnioji drąsiai gali ir čia pagelbėt: pamaišyt, įbert prieskonių, pamušt mėsą.


Aš su mažuoju irgi "kartu" dažnai valgyt darau biggrin.gif Aš skutu bulves, o jis lupenas renka ir į maišą deda. Arba indus kartu plauna. Procesas užtrunka du kart ilgiau, ale linksma labai biggrin.gif

QUOTE(Emutukas @ 2013 11 28, 18:23)
tai patarete neimt ant ranku ir palikt verkt iki pamelynavimo?


Nu ne, reikia kitaip užimt, kad rankas laisvas turėt. Šiaip vaikai mėgsta "kartu" ir dulkes valyt, ir grindis plaut, ir tešlą minkyt ar puodais žaist. Tai vat tuo ir reiktų pasinaudoti.
Žinoma, kartais daugiau bėdos nei naudos iš jų pagalbos, todėl bent jau aš rimtesnius darbus darau kada vyras yra namie ir jis su vaikais užsiima, o jei jis namie, bet vaikai nori su manim bendraut, tada tuos darbus vyras padaro...
Atsakyti
QUOTE(Emutukas @ 2013 11 28, 17:23)
tai patarete neimt ant ranku ir palikt verkt iki pamelynavimo?

o kur as patarimus daviau? As klausiu kaip jus tuos vaikus skriaudziat, nes gi rasot, kad skriauda darot.
O kas liecia patarimu, tai jei jau vaikas verkia, tai nereikia laukt kol pamelynuos. Reikia jo demesi nukreipt kita likme, kaip jau kas minejo paprasyt pagalbos, kad padetu kazka darant. Vaikams patinka but naudingiems, o jei dar mama pasakys, kad jai reikia vaikucio pagalbos, tai jau visai jam patiks.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 11 29, 09:57)
o kur as patarimus daviau? As klausiu kaip jus tuos vaikus skriaudziat, nes gi rasot, kad skriauda darot.
O kas liecia patarimu, tai jei jau vaikas verkia, tai nereikia laukt kol pamelynuos. Reikia jo demesi nukreipt kita likme, kaip jau kas minejo paprasyt pagalbos, kad padetu kazka darant. Vaikams patinka but naudingiems, o jei dar mama pasakys, kad jai reikia vaikucio pagalbos, tai jau visai jam patiks.

Pritariu.Labai padeda nukreipti demesi,paprasyt pagalbos tiesiog puikus nusiraminimo budas.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 11 29, 09:57)
o kur as patarimus daviau? As klausiu kaip jus tuos vaikus skriaudziat, nes gi rasot, kad skriauda darot.
O kas liecia patarimu, tai jei jau vaikas verkia, tai nereikia laukt kol pamelynuos. Reikia jo demesi nukreipt kita likme, kaip jau kas minejo paprasyt pagalbos, kad padetu kazka darant. Vaikams patinka but naudingiems, o jei dar mama pasakys, kad jai reikia vaikucio pagalbos, tai jau visai jam patiks.

na visi vaikai skirtingi,tadne visiem sueina taip gerai,o ir gan greit pabosta,maziukas vaiksiot nemoka,bet nori eit,zaislai,puodai ir viskas kas galima pabosta greitai,tad ne taip lengva
Atsakyti
QUOTE(Emutukas @ 2013 11 24, 01:28)
Mano mergytei du metukai greit,o suneliui dar tik 8men,jie abu mamyciukai tiek vyresnele tiek mazasis,nesinori skriaust nei vienonei kito,bet ka daryt jai jie pirmoje vietoje mato tik mane? net tevelis cia negelbeja.rinktis juk negaliu ka skriaust.abieju taip pat negaliu vienu metu jai esu dar kokiu namuose darbu uzsiemesu.ka patartumet?

Mažinkit naminius darbus, arba darykit kai vyras namuose.. Arba tiesiog, perduoti šią estafetę vyrui.
Vienas iš patarimų - tai įtraukti vaikus į savo veiklą. Tokius kaip skalbinių lankstymą (na, aš niekad nelyginu, tai nors toks darbas atkrenta). Abu gali būti kartu ir dalyvauti procese, kiek iš to naudos, nelabai žinau, bet man su vienu vaiku pavykdavo. Jam patikdavo tokia veikla.
Daugiau bendros veiklos, kad susidomėtų abudu smile.gif Kad ir piešimas, ar pasakų skaitymas. Aišku kantrybės reiks begalinės, bet tai įgyvendinama.
Kitas patarimas - svarbiausius ir būtiniausius darbus, ypač maisto gaminimą, darykit, kai mažasis miega, arba kai abudu miega. Tikrai galima susitvarkyti.
Galų gale, jei jau taip sunku, paprašykit pagalbos pas mamą, sesę, draugę, tikrai gali padėti tiek apsitvarkyti, tiek su vaikais pabūti, kol jūs rūpinsitės buitimi.
O į ožiukus žiūrėkit ramiai, su DIIIIIIIIIIIIIIIIIIDELE kantrybe.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 11 29, 08:57)
o kur as patarimus daviau? As klausiu kaip jus tuos vaikus skriaudziat, nes gi rasot, kad skriauda darot.
O kas liecia patarimu, tai jei jau vaikas verkia, tai nereikia laukt kol pamelynuos. Reikia jo demesi nukreipt kita likme, kaip jau kas minejo paprasyt pagalbos, kad padetu kazka darant. Vaikams patinka but naudingiems, o jei dar mama pasakys, kad jai reikia vaikucio pagalbos, tai jau visai jam patiks.


Pritariu thumbup.gif
Mes su mažuoju (2,6 metukų) kartu pradėjome grindis plauti, abu po šluotą į rankas ir darbuojames. Žinoma, tvarkymasis užtrunka, bet vaikas jaučiasi reikalingas, jam smagu daryti suaugusiųjų darbus, ir išsikrauna, ir nuotaika geresnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emutukas @ 2013 11 28, 15:23)
tai patarete neimt ant ranku ir palikt verkt iki pamelynavimo?

tikrai taip negalima daryti, reikia su vaiku bendrauti, jie gi gudrus yra 4u.gif verkimas tikrai nieko gero neduoda, o tik priveda dar prie didesnio vaiko suerzinimo. Aisku, saviskiam tenka kartais ir grieztesni zodi pasakyti, taip pat nereikia visa laika vaikui nuolaidziauti, vaikas turi ismokti klausyti ir isiklausyti i tevelius,ka jie jam sako 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 11 06, 21:36)
dvimetinukas gali rupintis gyvunu, bet tik jei jis pliusinis.


cia su jumis nesutiksiu smile.gif mano dukryte nuo 2 metuku pati vedzioja sunyti uz pavadelio, ipila jam atsigerti ir maisto iberia i dubeneli, pati pasiprase ir jai buvo leista. zinoma musu suniukas nedidukas, taksas, bet mazoji labai rupinasi ir myli savo gyvuneli. aisku svarbu ir tai, kad suo klauso ir prisitaiko prie vaiko eisenos tempo.
Atsakyti
QUOTE(mirele @ 2014 01 08, 17:25)

Yra skirtumas, ar vaikas gimė, o gyvūnas jau buvo namuose, ir ar gyvūnas atsirado namuose sunkesniame vaiko raidos etape.
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2014 01 09, 09:24)
Yra skirtumas, ar vaikas gimė, o gyvūnas jau buvo namuose, ir ar gyvūnas atsirado namuose sunkesniame vaiko raidos etape.

ir dar skirtumas, ar tas vaikas neprobleminis (ar kaip cia pavadinti g.gif ) ar agresyvus kitu atzvilgiu. Nes jei is pykcio teciui gali trenkt, tai trenks ir gyvunui. Suo jam gali kada dantim atsakyt, kate ne, bet negi norisi gyvuno tam, kad ji kankint?
Atsakyti
Ateinu ieškoti protingo patarimo pas jus. Užpuolė ir mano merginą dideli ožiai (jai 2 metai 3 mėn.), bėda ta jog išėjus pasivaikščioti, kažkiek paėjus pradeda nebeiti ir nori kad neštum. Jei nenešu verkia kiek begali ir krenta ant žemės. doh.gif Bandžiau tartis gražiuoju - rodos net negirdi, bandžiau griežtai - jokios reakcijos, bandžiau net grąsinti jog jeigu neis paliksiu čia - tai irgi nebijo, gali gulėti ant žemės parkritusi ir bliauti. verysad.gif Taip noriu, kad bent kažkiek vaikčiotų, o ir pačiai kol gražūs orai norisi prasieiti, bet deja po šiandieninio paskutinio isterijos protrūkio mąstau gal net neverta gadintis dienos. Neinam didelių atstumų, kad sakyčiau jog pavargsta, o parnešti atgal tokią paną irgi neturiu jėgų ir noro. Gal kas susidūrė, kaip tvarkotės su tokiu kaprizu ?
Atsakyti