Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjo vaikučiai...

Šauniausi rugsėjo vaikučiai ir jų mamytės dalinasi rūpestėliais ir džiaugsmais čia wub.gif

user posted image

Nepastebėjom kaip užaugo mūsų zuikiai,rudenį jau bus pirmokai...

Nekliudykite savo vaikams, kurdami jiems lengvą gyvenimą.(Robertas Heinleinas)

Jei tėvai nori, kad jų vaikai skraidytų aukštai, jie turi elgtis kaip ereliai.(Zigas Ziglaras)



Praeitos temos plepsiu TOP 10

Kitokia. 118 first.gif
** Svaja**108 second.gif
chimera 60 third.gif
vikuliukas 51 thumbup.gif
braske01 44 thumbup.gif
Solemi 29 drinks_cheers.gif
paukščiukas 29 drinks_cheers.gif
starke 25 g.gif
neringa_lt 24 unsure.gif
Birute 23 blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitokia.: 26 gegužės 2013 - 22:46
Senaja tema uzbaigiau,tai kaip ir mano pareiga sukurt nauja blush2.gif Tikiuos sita uzbaigsim greiciau nei per 2 metus biggrin.gif Taip kad greitai visos jungiates ir pasakojat savo gyvenimo pasikeitimus thumbup.gif
Atsakyti
Aciux uz naujus namukus wub.gif Pirmokai wub.gif wub.gif ...echhh ir vel pirma klase lotuliukas.gif

Lineika sakai ... g.gif pastrigo mazumele ta lineika doh.gif Nieko ipatinga nedarau , tik saldumynai ismesti beveik , gerokai sumazinta porcija maisto nors valgau visai viska mirksiukas.gif ir naktiniu prisedimu nera mirksiukas.gif Ir aisku biskeli streso biski nauju jausmu ir vualia kg tirpsta lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia per nu jau 6men beveik biggrin.gif Ir dar judejimo labai daug thumbup.gif

Su Briedziu.... nu ne kas ne kas ale man dzin biggrin.gif Nu jam tai labai ne dzin lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2013 05 27, 09:27)
Aciux uz naujus namukus wub.gif  Pirmokai  wub.gif  wub.gif ...echhh ir vel pirma klase lotuliukas.gif

Lineika sakai ... g.gif  pastrigo mazumele ta lineika  doh.gif  Nieko ipatinga nedarau , tik saldumynai ismesti beveik , gerokai sumazinta porcija maisto nors valgau visai viska  mirksiukas.gif  ir naktiniu prisedimu nera mirksiukas.gif Ir aisku biskeli streso biski nauju jausmu ir vualia kg tirpsta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  cia per  nu jau 6men beveik biggrin.gif Ir dar judejimo labai daug  thumbup.gif

Su Briedziu....  nu ne kas ne kas  ale man dzin biggrin.gif  Nu jam tai labai ne dzin lotuliukas.gif

Aha,pirmokai,man jau vidurius suka pagalvojus apie Rugseji unsure.gif Pergyvenu labai kaip jai seksis ir svarbiausia ar sugebes ramiai issedet 35 minutes,cia jau bus issukis doh.gif Va tik guodzia kad mokytoja labai faina,labai patiko mokytojos pozicija,mastymas ir poziuris i vaikus ir siaip tokia jau vyresnio amziaus,rami,malonaus balso tembro,tikiuos viskas bus gerai ax.gif
Svaja,su B tau jau senoka ne kas, kiek pamenu unsure.gif Matyt priejai riba unsure.gif O butas naujame name,kurioje vietoje? Ech,ikurtuves ir nauji daiktai smagu wub.gif
Atsakyti
Labos,

Jaučiu pareigą atsižymėti naujoje temukėje smile.gif

Kitokia, ačiū už naujus namučius 4u.gif damušėm pagaliau senuosius doh.gif biggrin.gif

Svajuk, kokie malonūs rūpesčiai dėl naujo būsto, o ir nutirpę kg irgi jaučiu džiugina nerealiai. Aš irgi pradėjau juos tirpdyti, bet dar tik vieną savaitę atlaikiau. Labiausiai, kas man atima daugiausiai valios pastangų, tai neprisiėsti grįžus iš darbo namo. rolleyes.gif

O mokyklėlė baugina, nors pupa tai laukia mokyklos išsižiojusi, bet ji juk nežino kas jos laukia, o va aš žinau ir bijau, kad tik viskas sektųsi gerai. Atrodo dar mažiukė, dar žiopliukė, oj nežinau nežinau... doh.gif unsure.gif cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dazniausiai mum vaikai atrodo ziopliukai,o jie senai jau tokie nera,tik ziauriai sunku nukirpt bambagysle doh.gif Labai noriu kad laikas biski sustotu,nu nors keliems metams.per greitai cia man viskas vyksta unsure.gif Va pirma klase,tuoj gimnazija,tada durni tevai ir geda eit salia,bei kitos brendimo problemos,ech.....
Atsakyti
Kitokia, butas man ties pasiles zieduku ainu ir i mola ir i gorstupi tas pat rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2013 05 28, 07:01)
Kitokia, butas  man ties pasiles zieduku  ainu ir i mola ir i gorstupi tas pat  rolleyes.gif  rolleyes.gif

Va blyn,visai i kita miesto gala issikraustei blink.gif kazkur palei Viva jei neklystu g.gif Tai ir Andrius tures keist mokykla? Zodziu permainos radikalios,bet tikekimes tik i gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia. @ 2013 05 28, 15:45)
Va blyn,visai i kita miesto gala issikraustei  blink.gif kazkur palei Viva jei neklystu g.gif Tai ir Andrius tures keist mokykla? Zodziu permainos radikalios,bet tikekimes tik i gera  thumbup.gif

Sveikutes!
Ir as naujoj temoj, pirmam puslapyje pedsaka paliksiu biggrin.gif Aciu uz tema, tokia aktualia.
Tai ten Rutik arti bus, as prie kliniku, jeigu ka - kreipkites, aplankysiu biggrin.gif
Svaja - as be zodziu!!! Apakus, apsalus, bet to ir reikejo tiketis is tokios ugningos prigimties moters! Sveikinu su pokyciais, tikiuosi viskas tik i gera smile.gif
Rytoj musu darzelyje isleistuves. Labiausiai gaila nuostabiu aukletoju, retai, turbut, buna tokiu zmoniu, mylinciu savo darba ir vaikus. Su Ryciu jokio vargo del mokslu, viskas jam sekasi, skaito lengvai, be problemu, su matematika seniai draugauja (nuo 4 metu). Mokytoja irgi labai gera, patyrusi, daug geru atsiliepimu. Va tik musu mokykla su kita sujunge, uzleido kareivukams... doh.gif
Tai va tiek, trumpai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viva: 28 gegužės 2013 - 17:52
QUOTE(viva @ 2013 05 28, 18:51)
Sveikutes!
Ir as naujoj temoj, pirmam puslapyje pedsaka paliksiu biggrin.gif Aciu uz tema, tokia aktualia.
Tai ten Rutik arti bus, as prie kliniku, jeigu ka - kreipkites, aplankysiu  biggrin.gif
Svaja - as be zodziu!!! Apakus, apsalus, bet to ir reikejo tiketis is tokios ugningos prigimties moters! Sveikinu su pokyciais, tikiuosi viskas tik i gera smile.gif
Rytoj musu darzelyje isleistuves. Labiausiai gaila nuostabiu aukletoju, retai, turbut, buna tokiu zmoniu, mylinciu savo darba ir vaikus. Su Ryciu jokio vargo del mokslu, viskas jam sekasi, skaito lengvai, be problemu, su matematika seniai draugauja (nuo 4 metu). Mokytoja irgi labai gera, patyrusi, daug geru atsiliepimu. Va tik musu mokykla su kita sujunge, uzleido kareivukams... doh.gif
Tai va tiek, trumpai.

Kad Rutik jei neklystu irgi issikrauste g.gif
Oho koks saunuolis Rytis thumbup.gif Maniske tai prie tinginio,jei noretu galetu daug,bet....su matematika lengviau,o va su skaitymu doh.gif raides pazysta,sujungt moka,skiemenis irgi jungia,reik tik praktikos bet tingi kaip velnias.Kartais uzeina tokie momentai kad pati savo noru seda skaityt,bet laaabai retai,o as is tikro ir neverciu,kad neatmust nuo mokslu galutinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia. @ 2013 05 28, 18:22)
Maniske tai prie tinginio,jei noretu galetu daug,bet....su matematika lengviau,o va su skaitymu  doh.gif raides pazysta,sujungt moka,skiemenis irgi jungia,reik tik praktikos bet tingi kaip velnias.Kartais uzeina tokie momentai kad pati savo noru seda skaityt,bet laaabai retai,o as is tikro ir neverciu,kad neatmust nuo mokslu galutinai  biggrin.gif


O tu čia ne apie mano vaiką parašei? biggrin.gif viens prie vieno drinks_cheers.gif biggrin.gif

Galiu tik pridėti, kad rašyti maniškei sekasi geriau nei skaityti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solemi: 28 gegužės 2013 - 19:35
bis.gif bis.gif bis.gif Tikiuos viskas i gera ..aisku i gera juk ne i bloga blush2.gif as dar jauna lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti