Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjo vaikučiai...

QUOTE(Solemi @ 2013 06 12, 23:59)
siaubas, jau vien skaitant oda šiurpsta 4u.gif  4u.gif  4u.gif  Kai su medicina draugauji, tai gali ką nors išsireikalauti, o kas nedraugauja, belieka tik paspėlioti kaip baigiasi doh.gif  Ojej, gerai, kad beveik laiku pamatei, supratai ir išsireikalavai rolleyes.gif  unsure.gif  Daugiau, kad taip nenutiktų 4u.gif  4u.gif

Kai jau pamaciau kad s... kvepia skambinausi savo seimos,prasiau patarimo kokiu dar tyrimu galeciau prasyt,tai ji ir patare pirmiausia prasyt lasalines,o sestadieni atejus budinti gyd. nueme diuaretika ir dar liepe lasint,tai taip sakant laiku ir vietoj,o pati stresinej situacijos praradau gebejima logiskai mastyt blink.gif tik po visko atsikvosejau kokia as ziople doh.gif unsure.gif
Zodziu viskas praeity,o balionelius susirenku su viltim kad daugiau tokio kosmaro neteks patirt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia. @ 2013 06 12, 23:16)
Kai jau pamaciau kad s... kvepia skambinausi savo seimos,prasiau patarimo kokiu dar tyrimu galeciau prasyt,tai ji ir patare pirmiausia  prasyt lasalines,o sestadieni atejus budinti gyd. nueme diuaretika ir dar liepe lasint,tai taip sakant laiku ir vietoj,o pati stresinej situacijos praradau gebejima logiskai mastyt blink.gif tik po visko atsikvosejau kokia as ziople doh.gif  unsure.gif
Zodziu viskas praeity,o balionelius susirenku su viltim kad daugiau tokio kosmaro neteks patirt unsure.gif


Stresinėse situacijose, manau, mes visi (bent jau didžioji dauguma) prarandam gebėjimus. Svarbu, kad dabar viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
jetau Kitokia imk 4u.gif ir kad daugiau netektu tokiu dalyku pergyvent, siaubas apima vien skaitant blink.gif

O mes irgi jau po isleistuviu, kurias tikrai sauniai atsventem, ir jau po mokykleles. Seip netaip is 3 issirinkom viena, I kuria eina dar 4 vaikai is ju grupes. Truputi buvo Sarunui siokio tokio strese (tai tuolete pasiklydo, tai as uzsivelinau paimti, nes pasirodo ta diena del uniform atvaziave teveliai anksciau visus pasieme, ...) tai apturejom ir asaru, bet galutiniam variante viskas gerai ir Sarunas labia laukia kada vel eis I mokykla, mokytoja jam taip pat labia patiko.

Svaja, su permainom tave 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2013 06 15, 20:07)
O mes irgi jau po isleistuviu, kurias tikrai sauniai atsventem, ir jau po mokykleles. Seip netaip is 3 issirinkom viena, I kuria eina dar 4 vaikai is ju grupes. Truputi buvo Sarunui siokio tokio strese (tai tuolete pasiklydo, tai as uzsivelinau paimti, nes pasirodo ta diena del uniform atvaziave teveliai anksciau visus pasieme, ...) tai apturejom ir asaru, bet galutiniam variante viskas gerai ir Sarunas labia laukia kada vel eis I mokykla, mokytoja jam taip pat labia patiko.

thumbup.gif Smagu skaityt kad viskas patiko thumbup.gif
O kaip TB sveikata? unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

kaip sutikote Jonines?

Kitokia baisu net pagalvoti, kokį stresą apturėjote unsure.gif . Kad greičiau viskas pasimirštu 4u.gif

Mūsų rugsėjį laukia dvigubi pasikeitimai, Vilius į mokyklą, o Greta į darželį. Dėl Viliaus kažkaip esu labai rami, kur eiti jis žino, mokytoja labai gerą įspūdį paliko. O va dėl Gretos suku galvą, ar leisti į lopšelį ar jau į darželio grupę. Jei bus 2,5m yra gan savarankiška, pampersų senai nenaudoja, valgo pati, batus apsiauna...Kaip su mokykla, geriau 6,5 ar 7,5 g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2013 06 24, 14:20)
Sveikutės  4u.gif

kaip sutikote Jonines?

Kitokia baisu net pagalvoti, kokį stresą apturėjote  unsure.gif . Kad greičiau viskas pasimirštu  4u.gif

Mūsų rugsėjį laukia dvigubi pasikeitimai, Vilius į mokyklą, o Greta į darželį. Dėl Viliaus kažkaip esu labai rami, kur eiti jis žino, mokytoja labai gerą įspūdį paliko. O va dėl Gretos suku galvą, ar leisti į lopšelį ar jau į darželio grupę. Jei bus 2,5m yra gan savarankiška, pampersų senai nenaudoja, valgo pati, batus apsiauna...Kaip su mokykla, geriau 6,5 ar 7,5  g.gif  g.gif

Aciu uz 4u.gif susirenku mirksiukas.gif
Mano nuomone, sakyciau eikit i darzeli,o paskui ziuresit,jei bus pasiruosus mergina keliaus i mokykla,jei dar matysi kad plaukioja,paliksi paruosiamukuose g.gif Labai skirtingai vaikai,turiu ir blogu ir geru pavyzdziu ejimo i mokykla nuo 6 metu.Galiu pasakyt,jei vaikas jau pramokes kazka ir sugeba susikaupt tada gali ir nuo 6,bet jei vejai galvoje,nenusedi vietoje,tai tada tik nuo 7.Zodziu viskas individualiai,su laiku ziuresi i kuria puse panele krypsta,o dabar tarp didesniu tik geriau,ji lygiuosis ir viska darys kaip grupiokai,geriau pasistiebt negu nusileist iki pampersiniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia. @ 2013 06 24, 23:37)
Aciu uz  4u.gif susirenku  mirksiukas.gif
Mano nuomone, sakyciau eikit i darzeli,o paskui ziuresit,jei bus pasiruosus mergina keliaus i mokykla,jei dar matysi kad plaukioja,paliksi paruosiamukuose g.gif Labai skirtingai vaikai,turiu ir blogu ir geru pavyzdziu ejimo i mokykla nuo 6 metu.Galiu pasakyt,jei vaikas jau pramokes kazka ir sugeba susikaupt tada gali ir nuo 6,bet jei vejai galvoje,nenusedi vietoje,tai tada tik nuo 7.Zodziu viskas individualiai,su laiku ziuresi i kuria puse panele krypsta,o dabar tarp didesniu tik geriau,ji lygiuosis ir viska darys kaip grupiokai,geriau pasistiebt negu nusileist iki pampersiniu 4u.gif

ačiū už nuomonę, turime dar truputi laiko pagalvoti, bet ir pati labiau prie darželio grupės linkstu
Atsakyti
Aš tik už lopšį 4u.gif Eglė tokio pat amžiaus kaip Greta, bet net nedvejojau ir vedžiau į lopšį.
Atėjus į paruošiamukus yra didelė tikimybė, kad psichologinė-pedagoginė tarnyba jums neduos sutikimo žygiuot į 1klasę 6m. Pas mum grupėj (pas Emą) buvo 2 tokie vaikai. Berniukas iškart be klausimų pasiliko antrus metus paruošiamojoje, mergaitės nepraleido minėtoji tarnyba. Anksčiau jų išvados būdavo tik patariamojo pobūdžio, dabar tai jau išvada lemianti jūsų ateitį.
Man regis yra smagiau keliauti su visa grupe 5m ir paskum į mokyklą. O ne palikti visus draugus, metus bendrauti su naujais ir tik tada išeiti į 1kl. Manau, čia nemaža trauma vaikui.

O be to... Krūvis mokykloje didžiulis. Neatimkim iš vaikų tų kelių brangių vaikystės metelių... 4u.gif

bet tai tik mano asmeninė nuomonė 4u.gif

P.S. Taip pat Emos grupėje yra 2 vaikai, kuriems 2014m sausį sueis 8m ir jie taip pat eis į 1kl. 4u.gif
Papildyta:
Beje, Eglė buvo ir yra viena vyriausių savo grupėje, bet tikrai niekada nenusileido iki pampersinių lygio laugh.gif Nei soskės, nei pamperių neprireikė išėjus lopšin. Kaip tik tuos mažuosius pašefuoja ir auklėtojoms padeda biggrin.gif Paskundžia pvz kai kas nors ką nors daro ne taip hihihi.gif
Atsakyti
Pauksciuk, as ir pritariu Vikuliuko nuomonei, pas Saruna yra grupej pora berniuku, gime sausio ir vasario menesi, jie vyriausi grupej, bet ir gudriausi, jiems yra lengviau tarp mazesniu.

QUOTE(Kitokia. @ 2013 06 16, 00:05)
thumbup.gif Smagu skaityt kad viskas patiko thumbup.gif
O kaip TB sveikata? unsure.gif

zinok su mb viskas puiku, net pamirsom jau apie ta liga gyvena iprasta gyvenima, tik kad plius geria visokias arbatas ir kazkokius zirniukus, cia su juo uzsiima viena pazystama gydytoja naturaliom priemonem, o seip viskas ok. Net stipresnis jis uz mus, va pries savaite mes visi trys prasirgom angina su tempom, nors as labia retai sergu, o vyro nepaeme ta zaraza, sesute vis stebisis kai mes taip siemet daznai sirgom kaip ne karto vyras neuzsikrete. Vienu zodziu viskas su juo ok. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes wink.gif

QUOTE(braske01 @ 2013 06 15, 19:07)


O mes irgi jau po isleistuviu, kurias tikrai sauniai atsventem, ir jau po mokykleles. Seip netaip is 3 issirinkom viena, I kuria eina dar 4 vaikai is ju grupes. Truputi buvo Sarunui siokio tokio strese (tai tuolete pasiklydo, tai as uzsivelinau paimti, nes pasirodo ta diena del uniform atvaziave teveliai anksciau visus pasieme, ...) tai apturejom ir asaru, bet galutiniam variante viskas gerai ir Sarunas labia laukia kada vel eis I mokykla, mokytoja jam taip pat labia patiko.



Braske, i kokia mokykla nutaret leist ???

QUOTE(paukščiukas @ 2013 06 24, 13:20)
Sveikutės  4u.gif


Mūsų rugsėjį laukia dvigubi pasikeitimai, Vilius į mokyklą, o Greta į darželį. Dėl Viliaus kažkaip esu labai rami, kur eiti jis žino, mokytoja labai gerą įspūdį paliko. O va dėl Gretos suku galvą, ar leisti į lopšelį ar jau į darželio grupę. Jei bus 2,5m yra gan savarankiška, pampersų senai nenaudoja, valgo pati, batus apsiauna...Kaip su mokykla, geriau 6,5 ar 7,5  g.gif  g.gif


Pas mus ta pati situacija smile.gif Dicke i mokykla smile.gif maziukas i lopseli....jis kaip Greta, irgi labai savarankiskas, pavalgo, apsirengia pats pilnai, eina ant puodo, kalba sakiniais ...irgi masciau, bet bent jau musu darze issklaide mastymus - pasake kol ner triju, i darzeli negali pervest....jeigu bus vieta ir liks noras, tai balandi perkels, suejus trim... ziuresim kaip bus toliau...
bet mano patirtis tokia, kad mane pacia leido 7 metu...o gruodi sukako man 8....nu man tai buvo nekas....buvau vyriausia klasej...toj pacioj klasej buvo mergaites net 2 metais jaunesnes.... gerai mokiaus, ir viska nurasydavo mano amziui, vyriausia tai priklauso.... nu man ziaaauriai nepatiko...mokykla baigt vos ne 20ties...
aisku jeigu bus vejai galvoj, tai tikrai leisim 7,5....bet kol kas labiau linke leist anksciau....
Atsakyti
QUOTE(vikuliukas @ 2013 06 26, 21:35)
Aš tik už lopšį  4u.gif  Eglė tokio pat amžiaus kaip Greta, bet net nedvejojau ir vedžiau į lopšį.
1. Atėjus į paruošiamukus yra didelė tikimybė, kad psichologinė-pedagoginė tarnyba jums neduos sutikimo žygiuot į 1klasę 6m.  Pas mum grupėj (pas Emą) buvo 2 tokie vaikai. Berniukas iškart be klausimų pasiliko antrus metus paruošiamojoje, mergaitės nepraleido minėtoji tarnyba. Anksčiau jų išvados būdavo tik patariamojo pobūdžio, dabar tai jau išvada lemianti jūsų ateitį.
Man regis yra smagiau keliauti su visa grupe 5m ir paskum į mokyklą. O ne palikti visus  draugus, metus bendrauti su naujais ir tik tada išeiti į 1kl. Manau, čia nemaža trauma vaikui.

2. O be to... Krūvis mokykloje didžiulis.
3. Neatimkim iš vaikų tų kelių brangių vaikystės metelių...  4u.gif

bet tai tik mano asmeninė nuomonė  4u.gif

P.S. Taip pat Emos grupėje yra 2 vaikai, kuriems 2014m sausį sueis 8m ir jie taip pat eis į 1kl.  4u.gif
Papildyta:
Beje, Eglė buvo ir yra viena vyriausių savo grupėje, bet tikrai niekada nenusileido iki pampersinių lygio laugh.gif Nei soskės, nei pamperių neprireikė išėjus lopšin. Kaip tik tuos mažuosius pašefuoja ir auklėtojoms padeda  biggrin.gif Paskundžia pvz kai kas nors ką nors daro ne taip hihihi.gif


1. Kas čia per išankstinė nuostata??? Kiekvienas vaikas individualus ir jei psichologai neleido pas jus dviejų vaikų, tai nereiškia, kad lygiai tas pats nutiks ir su Paukščiuko dukryte. Pas mus šiais metais grupėje buvo dvi mergaitės šešiametės ir jos sėkmingai eis rudenį į pirmą klasė, psichologai davė teigiamas išvadas. Taigi, kiekvienam savo.

2. Nemanau, kad kalba eina apie pirmokus rolleyes.gif

3. Tai bus matyti ir priklausys nuo vaiko, jei jis bus pakankamai subrendęs eiti į mokyklą, kodėl jo neleisti??

O jei dabar galima rinktis lopšį ar daržą, tai aš tik už daržiuko grupę, nes žiūrėdamas į vyresnius vaikas lygiuojasi, greičiau mokosi ir t.t.,o ko jis mokysis iš mažesnių nežinau, aš net nemąstyčiau kur leisti unsure.gif

Tai mano nuomonė.

Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2013 06 27, 12:40)

zinok su mb viskas puiku, net pamirsom jau apie ta liga gyvena iprasta gyvenima, tik kad plius geria visokias arbatas ir kazkokius zirniukus, cia su juo uzsiima viena pazystama gydytoja naturaliom priemonem, o seip viskas ok. Net stipresnis jis uz mus, va pries savaite mes visi trys prasirgom angina su tempom, nors as labia retai sergu, o vyro nepaeme ta zaraza, sesute vis stebisis kai mes taip siemet daznai sirgom kaip ne karto vyras neuzsikrete. Vienu zodziu viskas su juo ok. biggrin.gif

Nors nepazystu,bet laaaabai smagu skaityt tokias naujienas thumbup.gif Laikykites taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti