Įkraunama...
Įkraunama...

Muitinė, mokesčiai, informacija

QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 11 21, 20:58)
doh.gif Jums vakar jau parašė, kad nėra jokių mokesčių ES, jūs prisiskaitė apie mokesčius iš trečiųjų šalių. Perkam iš visų ES šalių nėra jokių mokesčių
dar galite pasisakityti čia:
http://taupau.perkui...ciai-muitai-pvm
http://www.supermama...howtopic=924941


Ar mano citatoj jus matot parasyta kokioms salims tai taikoma ? Ten neraso kad treciosioms salims, todel ir iskilo toks klausimas. Maniau gal kazko nezinau tai pasiteiravau merginu, nereikia del to galvos trankytis.
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2015 11 21, 22:54)
Ar mano citatoj jus matot parasyta kokioms salims tai taikoma ? Ten neraso kad treciosioms salims, todel ir iskilo toks klausimas. Maniau gal kazko nezinau tai pasiteiravau merginu, nereikia del to galvos trankytis.

Tai kad jums atsakė kitoje temoje, šioje temoje vėl atsakė, jūs vėl nepatikėjot, neaišku, kiek dar įtikinėt reikia biggrin.gif

Atsakyti
Labas 4u.gif
Norėčiau paklausti merginų - gal kuri jau turi patirtį:
norėčiau atsisiųsti tualetinio vandens buteliuką iš amazon.de
Suabejojau dėl kvepalų - kaip prekės, nes ji turi alkoholio, tai gali būti akcizas ir panašiai.

Taigi, nežinau, ar bus apmokestinta prekė akcizu, importo PVM ir muitu.

Čia galimi du variantai, kurių nei vieno baigties nežinau:
- A variantas: prekė jau buvo išmuitinta Vokietijoje: tai jau muitas, akcizas sumokėti ir man teliks TIK PARDAVĖJUI sumokėti PVM? O ar pardavėjui PVM ir importo PVM - tas pats?
- B variantas: prekė bus siunčiama ne iš Vokietijos: man teks apmokėti visus tris mokesčus? Kur? Kam?

Gal aš klystu? Gal kuri jau siuntetės kvepalus (tualetinį vandenį) ir žinote, kaip ten būna kiekvienu atveju?
Beje, esu fizinis asmuo, neturiu jokiso veiklso, siunčiu sau dovanai, perku iš firmos, ne iš fizinio asmens (kaip pardavėjas parašytas firmos pavadinimas)

Iš anksto dėkoju
Atsakyti
QUOTE(TrakstBrakst @ 2015 11 25, 11:07)
Labas 4u.gif
Norėčiau paklausti merginų - gal kuri jau turi patirtį:
norėčiau atsisiųsti tualetinio vandens buteliuką iš amazon.de
Suabejojau dėl kvepalų - kaip prekės, nes ji turi alkoholio, tai gali būti akcizas ir panašiai.

Taigi, nežinau, ar bus apmokestinta prekė akcizu, importo PVM ir muitu.

Čia galimi du variantai, kurių nei vieno baigties nežinau:
- A variantas: prekė jau buvo išmuitinta Vokietijoje: tai jau muitas, akcizas sumokėti ir man teliks TIK PARDAVĖJUI sumokėti PVM? O ar pardavėjui PVM ir importo PVM - tas pats?
- B variantas: prekė bus siunčiama ne iš Vokietijos: man teks apmokėti visus tris mokesčus? Kur? Kam?

Gal aš klystu? Gal kuri jau siuntetės kvepalus (tualetinį vandenį) ir žinote, kaip ten būna kiekvienu atveju?
Beje, esu fizinis asmuo, neturiu jokiso veiklso, siunčiu sau dovanai, perku iš firmos, ne iš fizinio asmens (kaip pardavėjas parašytas firmos pavadinimas)

Iš anksto dėkoju





Vokietija Europos sąjungoje, todėl jokių muitų ir t.t. nėra. Jei perkat savarankiškai ir Jums siųs į LT, tai tiek ir sumokėsit, kiek ten nurodyta, t.y. kaina + siuntimo išlaidos, jei tokios yra... Manau, ten PVM jau įskaičiuotas, kadangi jūs su tuo PVM nieko neveikiat (neturit verslo, kuriame jis svarbus), tai ir nesukat sau galvos. Čia kaip Maximoj - perkat daiktą už kainą, kurioje tas PVM jau yra įskaičiuotas.
Atsakyti
Neaktyvi tema, bet gal kas sureaguosite.
Jei registruotas siuntinys rodomas, kad užkliuvo muitinei ir per sistemą rodo, kad galite pateikti dokumentus deklaravimui, tai įdomu ar čia jau 100 proc. tą ir reikia daryti, ar neskubėti, jei prekė neskubi, jei prekė nėra neleistina, jei nėra per brangi, kad bijoti muitinės? Gal sistemos klaida dar kokia gali būti ar šiaip jie palaikys ir persigalvos, paleis, patys patikrinę, kad viskas ten ok?
Nes kam be reikalo į priekį sklubėti ir jiems ten visą info patiekinėti ant lėkštutės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 07 25, 09:37)
Neaktyvi tema, bet gal kas sureaguosite.
Jei registruotas siuntinys rodomas, kad užkliuvo muitinei ir per sistemą rodo, kad galite pateikti dokumentus deklaravimui, tai įdomu ar čia jau 100 proc. tą ir reikia daryti, ar neskubėti, jei prekė neskubi, jei prekė nėra neleistina, jei nėra per brangi, kad bijoti muitinės? Gal sistemos klaida dar kokia gali būti ar šiaip jie palaikys ir persigalvos, paleis, patys patikrinę, kad viskas ten ok?
Nes kam be reikalo į priekį sklubėti ir jiems ten visą info patiekinėti ant lėkštutės ax.gif


nepaleis, kol nepateiksite dokumentu
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 07 25, 09:37)
Neaktyvi tema, bet gal kas sureaguosite.
Jei registruotas siuntinys rodomas, kad užkliuvo muitinei ir per sistemą rodo, kad galite pateikti dokumentus deklaravimui, tai įdomu ar čia jau 100 proc. tą ir reikia daryti, ar neskubėti, jei prekė neskubi, jei prekė nėra neleistina, jei nėra per brangi, kad bijoti muitinės? Gal sistemos klaida dar kokia gali būti ar šiaip jie palaikys ir persigalvos, paleis, patys patikrinę, kad viskas ten ok?
Nes kam be reikalo į priekį sklubėti ir jiems ten visą info patiekinėti ant lėkštutės ax.gif

Yra buve, kad paleidzia nesulauke dokumentu, bet gali ir issiust atgal.
Atsakyti
Neskubu todėl, kad bijau, kad dabar įsirašys į sistemą duomenis ir nuolat gaišins, kiekvieno siuntinio pateikinėti prašys doh.gif kad juos kur visi velniai rolleyes.gif
Atsakyti
Kiek prašydavo , tiek pateikdavau . Kartais neapsižiurejus per post.lt gaudavau registruota laišką. Tikrino visokius siuntinukus , net ir visai nedidelius uz kelis euriukus. Kelus kartus gavau siuntinius perpuokuotus ir su dokumentu kad tikrinta
Atsakyti