Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Sense @ 2013 07 06, 12:52)
Gal galit primint kurios firmos juodas labiausiai patinka, lygtais IBD black lava, ar painioju?

ibd blac lava 4sluoksniai, o lechat juoda ideliai 2sl pasidengia 4u.gif
Atsakyti
Keliu as savo siandienini vargeli biggrin.gif 2xIBD Whipped Cream + 6 doh.gif x IBD Road to Paris + 1xIBD Fireworks
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 07 06, 12:52)
Gal galit primint kurios firmos juodas labiausiai patinka, lygtais IBD black lava, ar painioju?


kiek girdejau senses 900 labiausiai giriamas

QUOTE(xeditux @ 2013 07 06, 16:23)
Keliu as savo siandienini vargeli  biggrin.gif 2xIBD Whipped Cream + 6 doh.gif x IBD Road to Paris + 1xIBD Fireworks


eina sau kiek sluoksniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 07 06, 10:52)
Gal galit primint kurios firmos juodas labiausiai patinka, lygtais IBD black lava, ar painioju?

Man labai patinka Sensationail juodas. Labai gerai pasidengia 2 sluoksniais.
Gaila, kad cia temukej nepopuliari ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzia: 06 liepos 2013 - 19:14
O kiek variantų, dėkui merginos.
O sakykit kas tai per dalykas, jis netinkamas kaip UV gelis? Arba kam tuomet naudojamas?
Lechat Perception Gel Orange Topaz
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2013 07 06, 20:11)
Man labai patinka Sensationail juodas. Labai gerai pasidengia 2 sluoksniais.
Gaila, kad cia temukej nepopuliari ax.gif .


As turiu tik Sensationail lakus ir visos spalvos labia gerai pasidengia dviem sluoksniais. esu labia patenkinta, o ir kaina ju nesikandzioja. Nusivyliau tik ju reklamuotu prancuzisku manikiuru. Na niekaip man neiseina pasidaryt su lipdukais , kaip jie ten reklamuoja.
Atsakyti
QUOTE(tingine121 @ 2013 07 06, 21:19)
As turiu tik Sensationail lakus ir visos spalvos labia gerai pasidengia dviem sluoksniais. esu labia patenkinta, o ir kaina ju nesikandzioja. Nusivyliau tik ju reklamuotu prancuzisku manikiuru. Na niekaip man neiseina pasidaryt su lipdukais , kaip jie ten reklamuoja.

Man iskart tas ju prancuziskas itartinas pasirode doh.gif . Nors gal irgi igudziu reikia g.gif .

Kokias spalvytes turi ax.gif ? As tai biski prisibijau pirkt po to, kai nusivyliau Coral Sunset spalva.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2013 07 07, 00:29)
Man iskart tas ju prancuziskas itartinas pasirode doh.gif . Nors gal irgi igudziu reikia g.gif .

Kokias spalvytes turi ax.gif ? As tai biski prisibijau pirkt po to, kai nusivyliau Coral Sunset spalva.



Turiu- disco fever, evening sand, pink chiffon, raspberry wine, mauve maven ir su prancuzu pirkta beespalvi. Labai daug prisipirkt nenoriu, nes lakuojuos tik as viena, tai man uzteks labai ilgam, nors ryt vaziuosiu prekintis maisto, tai reiks uzeit I kosmetikos skyriu prigriept ka nors naujo.
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2013 07 06, 16:23)
Keliu as savo siandienini vargeli  biggrin.gif 2xIBD Whipped Cream + 6 doh.gif x IBD Road to Paris + 1xIBD Fireworks


blink.gif O kam tiek sluoksniu?
Atsakyti
norejau paklausti ar butinai turi buti harmony gelish clener ? ar clener`is gali buti ir kitos firmos? pvz geliniam priauginimui skirtas valyti .
Atsakyti
QUOTE(Mouse` @ 2013 07 07, 14:15)
norejau paklausti ar butinai turi buti harmony gelish clener ? ar clener`is gali buti ir kitos firmos? pvz geliniam priauginimui skirtas valyti .

Nebutina ;-)
Tinka bet kokia spiritine priemone
Atsakyti
Is inetreneto rusu forumo. Mergina raso, kad ant neeinamos Gelish sviesios spalvytes lipnaus sluoksnio dejo pigmenta ir 2 sluoksnius topo. Grazu ir spalvos tokios pirkt specialiai nereikia thumbup.gif
user posted image
Atsakyti