Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jurgin@ @ 2013 07 10, 22:52)
Ne. Ilgalaikis lakas yra ilgalaikis lakas,o spalvotas gelis yra spalvotas gelis smile.gif


geras atsakymas 4u.gif biggrin.gif o jais abiem galima lakuoti naturalius nagus ir lakavimo procesas ant nago yra vienodas,ar gelis yra skirtas tik tipsams?
Atsakyti
QUOTE(jurgituks28 @ 2013 07 10, 23:01)
geras atsakymas 4u.gif  biggrin.gif o jais abiem galima lakuoti naturalius nagus ir lakavimo procesas ant nago yra vienodas,ar gelis yra skirtas tik tipsams?

geli galima ir ant naturaliu nagu det smile.gif
Atsakyti
mergaites ar esat bandziusi kuri si laka?idomu kaip jis?
http://www.ebay.co.u.....221230166009
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 07 10, 22:51)
mergaites ar esat bandziusi kuri si laka?idomu kaip jis?
http://www.ebay.co.u.....221230166009

Turiu to pigeniuko 2 ar 3 spalvytes - normalus lakas... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 07 11, 00:41)
Turiu to pigeniuko 2 ar 3 spalvytes - normalus lakas... biggrin.gif  4u.gif



O kodel jis toks pigus? smile.gif Gal cia neoriginalas Gelish? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajones @ 2013 07 10, 18:15)
Sveikos, nepykit jei pasikartosiu, bet turiu man labai aktualų klausimą  ax.gif  turiu nusipirkusi prilipinamas spalvotas juosteles. Bandžiau jas priklijuoti prieš topą, bet nelipo. Gal kas galit pasidalinti juostelių klijavimo paslaptimis  mirksiukas.gif

Kadangi niekas neatsakė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VNALR @ 2013 07 11, 09:40)
O kodel jis toks pigus? smile.gif Gal cia neoriginalas Gelish? smile.gif

Neoriginalas, iškart juk matos. Ir sakyčiau kaip neoriginalas ne toks jau ir pigus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 07 11, 10:50)
Neoriginalas, iškart juk matos. Ir sakyčiau kaip neoriginalas ne toks jau ir pigus. ax.gif




Susimaisiau su valiuta biggrin.gif maniau doleriai, bet ten svarai, tai jau praktiskai tokia pat kaina kaip originalo smile.gif
Atsakyti
Yra tų neroiginalių gelishų pigiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajones @ 2013 07 11, 08:56)
Kadangi niekas neatsakė ax.gif

Aš juostelių nebandžiau, bet man tas pats buvo su tais priklijuojamais lipdukais: ant lipnaus sluoksnio nelimpa, reikia nuvalyti lipnumą ir tada klijuoti 4u.gif Tai manau tvirčiausiai būtų užbaigti lakavimą TOP'u, nuvalyti lipnumą, tada užklijuoti, vėl užtepti TOP'ą ir išdžiovinus nuvalyti lipnumą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VNALR @ 2013 07 11, 08:40)
O kodel jis toks pigus? smile.gif Gal cia neoriginalas Gelish? smile.gif

Oi, nepamačiau kad užrašas GELISH doh.gif Pas mane pigūs tokiam pat buteliuke, tik be to užrašo, kažkas kitkas užrašyta... Ir kainavo kažkur po 7$, ne svarus lotuliukas.gif Atlaiskit - subalamutinau jus ax.gif
Atsakyti
Permečiau akim 1 psl. ir man pasistojo klausimėlis. Mano nagai labai sluoksniuojasi, ar nebus taip, kad nusisluoksniuos nagų lakas su visu viršutiniu nago sluoksniu? Nes pas mane jei jau lupasi, tai ne nagų lakas trupa, o su visu nagu nusluoksniuoja doh.gif teplioju visokiais vitaminais, bet kol tepu ir nelakuoju, gražiai nuauga, o kai užlakuoju, vėl tas pats.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 11 liepos 2013 - 23:20