Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų parduotuvės

Ačiu už išsamų atsakymą.

o čiužinį pirksite atskirai??
Atsakyti
Ciuzini kazkaip nusipirkom anksciau negu lova blush2.gif pirkom GEMEGOS AMADEO,apie 1200 kainavo...
Atsakyti
o sakyk ar nusiderėjot nors kiek nors uzsisakinedami lova. ???
na nors simboline nuolaidėle gal pritaikė??
Atsakyti
bandem,bet jie ten irgi ne durniai sedi...sako,jei iskart visa suma sumokat,tai biski nuolaidele pritaikytume...nu ka as zinau,moket is anksto 3000 uz daikta,kuri tik po 2 menesiu gausiu g.gif o gal po to kazkas negerai,na ta prasme iskart isryskes kazkokie daikto trukumai,o pinigai jau visi sumoketi,aiskinkis ten po to su jais,juk cia Lietuva-klientas visada neteisus lotuliukas.gif tai sumokejom avansa 1000 lt,o likusius po to..man taip ramiau,del kokiu 200 litu nenumirsim...
Atsakyti
Gal kas pirkote Lauksvos minkštus baldus?Kokia kokybė?Temoje radau, kad tiesiai iš jų užsisakinėjo, ir dar kažkas pirko, gal atsiliepimų galėtumėt mestelt?
Atsakyti
Gal kas turite namie sveitaines staliuka, kurio reguliuojams aukstis ir ilgis? Gal kas galit pasakyt, kur toki isigyt? Maciau viena "Gintaro balduose", bet doh.gif
Atsakyti
Jau vienoj temoj ką tik pasiguodžiau, bet pasiguosiu ir dar ir čia blush2.gif
Veiksmas vyksta Panevėžyje. Beveik prieš 2 mėn. užsisakiau mikštus baldus UAB "Grasitos paslaugos" parduotuvėje Baldų centras. Išsirinkau Justlukos gaminamus vbaldus, nes buvau girdėjus nemažai teigiamų atsiliepimų. Labai kantriai baldų laukiau iki šiandien, nors pagal sutartį jie turėjo būt pristatyti iki lapkričio 5 d. Šiandien trūko kantrybė ir pasiskambinau pasiteirauti kur prapuolė mano baldeliai. Tai atsiliepusi moteriškė man pareiškė, ko čia aš nerimsu, gi jie labai nedaug tevėluoja blink.gif O paskui patikslino, kad Justlukoj trūksta darbuotojų ir mano baldai dar net nepradėti gaminti blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif Esu priblokšta darbuotojų požiūrio į suituaciją. Jų manymu kliento nereikia įspėti apie tai, kad prekė vėluos ir apskritai neaišku kada bus
Kas nors gal turit patarimų kaip elgtis?
Atsakyti
Na atrodo nuo vakar mano padėtis pasikeitė. Mano baldeliai atkeliauja pas mane šeštadienį thumbup.gif Išsireikalavau kompensacijos už vėlavimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2007 11 22, 18:09)
Na atrodo nuo vakar mano padėtis pasikeitė. Mano baldeliai atkeliauja pas mane šeštadienį thumbup.gif Išsireikalavau kompensacijos už vėlavimą ax.gif


Šaunuolė! O aš jau norėjau pasidalinti patirtimi, kaip kartą dėl spintos kariavau. iš to siuto iki vartotojų teisių tarnybos dasikasiau, buvau pasiruošus kariaut ax.gif
Bet po viskam viskas bagėsi kaip ir tau- gavau nuolaida+ pasižadėjau sau sveikatos dėlei niekada į tą pačią nesąmoningą firmą nesikreipt schmoll.gif
Nors keista, kad tau su ustluka užlaikymas- užsisakinėjom visą miegamą, bet dalimis, pradžioj lovą, tada spintą, tada spinteles. Ir nei kartą problemų nebuvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2007 11 24, 23:51)
Šaunuolė! O aš jau norėjau pasidalinti patirtimi, kaip kartą dėl spintos kariavau. iš to siuto iki vartotojų teisių tarnybos dasikasiau, buvau pasiruošus kariaut ax.gif
Bet po viskam viskas bagėsi kaip ir tau- gavau nuolaida+ pasižadėjau sau sveikatos dėlei niekada į tą pačią nesąmoningą firmą nesikreipt schmoll.gif
Nors keista, kad tau su ustluka užlaikymas- užsisakinėjom visą miegamą, bet dalimis, pradžioj lovą, tada spintą, tada spinteles. Ir nei kartą problemų nebuvo thumbup.gif

Na matai aš pirkau ne tiesiogiai iš Justlukos, bet per tarpininką. Dabar jei dar kada reiks geriau pasiskolinsiu mikriuką, bet tiesiai iš gamintojo pirksiu.
Tie vyrukai kur man baldus atvežė, norėjo už baldus pinigus pasiimti jokio grynų pinigų kvito man nedavę blink.gif Ir dar nustebo, kad nesutikau mokėti be kvito doh.gif
Atsakyti
QUOTE(superjura @ 2007 11 19, 14:56)
Sveiki,

jei kam reikalingi baldai:virtuves, svetaines, miegamojo, spintos ir t.t.
tai mano MB uzsiima kietuju baldu gamyba

Jei ka kreipkites  mirksiukas.gif


kokiam mieste mirksiukas.gif
QUOTE(Monikutė @ 2007 11 21, 14:43)
Jau vienoj temoj ką tik pasiguodžiau, bet pasiguosiu ir dar ir čia blush2.gif
Veiksmas vyksta Panevėžyje. Beveik prieš 2 mėn. užsisakiau mikštus baldus UAB "Grasitos paslaugos" parduotuvėje Baldų centras. Išsirinkau Justlukos gaminamus vbaldus, nes buvau girdėjus nemažai teigiamų atsiliepimų. Labai kantriai baldų laukiau iki šiandien, nors pagal sutartį jie turėjo būt pristatyti iki lapkričio 5 d. Šiandien trūko kantrybė ir pasiskambinau pasiteirauti kur prapuolė mano baldeliai. Tai atsiliepusi moteriškė man pareiškė, ko čia aš nerimsu, gi jie labai nedaug tevėluoja  blink.gif O paskui patikslino, kad Justlukoj trūksta darbuotojų ir mano baldai dar net nepradėti gaminti  blink.gif  blink.gif  blink.gif  doh.gif    Esu priblokšta darbuotojų požiūrio į suituaciją. Jų manymu kliento nereikia įspėti apie tai, kad prekė vėluos ir apskritai neaišku kada bus 
Kas nors gal turit patarimų kaip elgtis?



QUOTE(Monikutė @ 2007 11 22, 17:09)
Na atrodo nuo vakar mano padėtis pasikeitė. Mano baldeliai atkeliauja pas mane šeštadienį thumbup.gif Išsireikalavau kompensacijos už vėlavimą ax.gif

greit pagamino laugh.gif
Atsakyti
"jei kam reikalingi baldai:virtuves, svetaines, miegamojo, spintos ir t.t.
tai mano MB uzsiima kietuju baldu gamyba"

Sveiki, gal kokių nuotraukyčių galėtum įdėti kaip pvz. Man sekcijos reikia, tik vis niekaip neišsirenku. Nenoriu dabar siūlomų 'lentynų', o klasikiniai per dideli. Gal kokių naujų idėjų gali pasiūlyti? mirksiukas.gif



Papildyta:
QUOTE(marlena24 @ 2007 10 09, 16:39)
ot nemegdtu as tokiu firmeliu be adreso..."paskambinkite ir mes su jumis susitiksime" :Dcia as apie tuos e-baldus...o po to pinigelius paimsime ir dingsime tongue.gif nu cia per ziauriai,bet firma,kuri net savo adreso internete nepateikia,tai ka as zinau ar patikima...
Papildyta:
ps. ka galite paskyti apie JUSTLUKOS ir KLAIPEDOS SOFU  gaminamas lovas?nes db blaskausi ir nezinau kura rinktis...Klaipedos sofos lova labiau patinka, tokia visa gobelenine blush2.gif bet nezinau kaip kokybe...180 plocio su patalynes deze kainuoja 2900 lt.


Aš 100% už Klaipėdos baldus.Jau 2 metai diena iš dienos trinu jų sofa 'Montana'. Rinkausi platesnę, nes reikia ir miegoti ant jos. Nuostabi thumbup.gif Rinkausi 'Audimo' gobeleną, taip pat nenusivyliau. Siūlyčiau Kl.baldus rinktis.
Atsakyti