Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų parduotuvės

Maciau nauja parduotuve baldu Kaune Savanoriuose tik uzkilus ant kalno po kaire puse, priesais Saules gimnazija, reikes ten uzeiti paziureti, nes man verkiant reikia vaikui spintos ir lovos ax.gif Gal jau kas buvot ten ? Neatsimenu kaip vadinasi, rytoj eisiu tai parasysiu ka maciau
Atsakyti
Na siandien buvau uzvaziavus i ta parduotuve tai ji vadinasi WOODBERG, mediniai baldai, daugiau is masyvo arba kombinuoti su plokste, seke Latviski. Buvo kas ne mano skonio bet daug kas patiko thumbup.gif Savo vaikui nusiziurejau lova ir radau kampine spinta. dar kas labai patiko tai aksesuarai, sake is vokieciu.
Atsakyti
Tarp kitko, tokiu baldu LENKU-VOKIECIU nebuna!!!!Arba, arba.
Kai perkat KRAFT saldainius, tai vokiski ar lietuviski?
jei vokietis lenkijoj nupirko fabrika ar lenkas daug isveza baldu i Vokietija ,tai jau vokiski baldai?Cia juk reklama tiems, kas bijo lenkisku baldu. O ju buna geru, tik mazai kas juos veza, nes jie irgi pakankamai brangus ten.
Atsakyti
QUOTE(pariso @ 2008 03 01, 12:10)
Tarp kitko, tokiu baldu LENKU-VOKIECIU nebuna!!!!Arba, arba.
Kai perkat KRAFT saldainius, tai vokiski ar lietuviski?
jei vokietis lenkijoj nupirko fabrika ar lenkas daug isveza baldu i Vokietija ,tai jau vokiski baldai?Cia juk reklama tiems, kas bijo lenkisku baldu. O ju buna geru, tik mazai kas juos veza, nes jie irgi pakankamai brangus ten.


Jei ccia apie mano pasisakyma tai as sakiau baldai mediniai latvijoj pagaminti ir ant lankstinuko yra kordinates. o aksesuarai ( pledai dezes medziagines ir t.t.t ) Vokiski tai nesuprantu prie ko cia Lenkai ???? As asmeniskai nesu nusiteikus pries Lenkiskas prekes. Atidziau skaityt reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2008 03 01, 15:57)
Jei ccia apie mano pasisakyma tai as sakiau baldai mediniai latvijoj pagaminti ir ant lankstinuko yra kordinates. o aksesuarai ( pledai dezes medziagines ir t.t.t ) Vokiski tai nesuprantu prie ko cia Lenkai ???? As asmeniskai nesu nusiteikus pries Lenkiskas prekes. Atidziau skaityt reikia  mirksiukas.gif

Sorry, sis komentaras buvo ne tau...neparasiau kam...
Atsakyti
Tiesa buvau dar Monoideja tai ten sake baldai is Lietuvos, o aksesuarai taip pat is Vokietijos, tik nelabai pasirinkimo, visi labai panasus g.gif
Papildyta:
QUOTE(pariso @ 2008 03 01, 13:00)
Sorry, sis komentaras buvo ne tau...neparasiau kam...


Na as nepykstu juk biggrin.gif Tiesiog pagalvojau gal neaiskiai parasiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 01 kovo 2008 - 15:01
Gal kas galite pakomentuoti lenkiškų baldų HBZ kokybę ax.gif Ar verta pirkti?
Atsakyti
QUOTE(egle_83 @ 2007 07 03, 13:38)
gal kas turit atsiliepimu apie parduotuve Softimus?



Pirkau is softimus lova (is ekspozijos , nuolaida vos ne 50 proc. kaina su nuolaida virs 2500 lt) , kazkaip stipriai nesiknisau , po lova nelindau , tik pardavejos paklausiau kokia kokybe. Ta vos ne su kumsciu i krutine musesi kad kokybe superine. Ir atveze ta lova. As net didziausiame kosmare nebuciau sugebejusi susapnuoti to, kaip ta lova pagaminta. Lovos apacioje (dugne) audinys nuplestas ir kazkaip pritvirtintas, kad butu galima prie varztu prieit turbut, salia varztu dar kokios 3 skyles padarytos nuo ankstesniu verzimu , kojos metalines be jokios apsaugos , subraize laminata, remas metalinis, prie jo kazkaip pritvirtintos groteles, kuriu plastmasiniai antgaliai jau speje nuplysti iki puses. Zodziu atsiremiau as su ranka ir keliausi nuo grindu ir isluzo lovos koja smile.gif Taip ir neteko joje miegoti. Ryte nuejus i parduotuve pardaveja dar bande aiskinti kad mes kvailiai kad cia prestizo reikalas tokia lova tureti. Bet atnesta koja aistras apmalde ir po savaites saskaitoje turejau savo pinigus ir tuscia miegamaji. Iki siol dekoju softimus uz tai kad ismoke gerbti savo pinigus ir pasitiketi tik tuo ka matau ir jauciu.
Dabar turiu sendvario baldu lova, komoda ir spinteles, ir mano miegamasis kvepiu medziu o ne dvokia pigiai isdirbtos odos chemikalais. O softimus dabar primena tik subraizytas laminatas (del jo pretenziju nereiskiau) ir gerai ismokta pamoka.
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2008 03 01, 16:26)
Gal kas galite pakomentuoti lenkiškų baldų HBZ kokybę  ax.gif  Ar verta pirkti?

O jei ne paslaptis kur ju matete?kazkaip negirdeta firma, o ir tinklalapyje nieko neskelbia...
Atsakyti
QUOTE(pariso @ 2008 03 02, 10:52)
O jei ne paslaptis kur ju matete?kazkaip negirdeta firma, o ir tinklalapyje nieko neskelbia...

tai ir blogiausia, kad niekur Lietuvoje nemačiau ax.gif Šių baldų vežimu vienas vyriškis užsiima - yra skelbimai www.skelbiu.lt. Aš turiu sekciją - kokybė nebloga, bet vis dar dar įdomu ir kitų nuomonės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2008 03 02, 12:32)
tai ir blogiausia, kad niekur Lietuvoje nemačiau  ax.gif Šių baldų vežimu vienas vyriškis užsiima - yra skelbimai www.skelbiu.lt. Aš turiu sekciją  - kokybė nebloga, bet vis dar dar įdomu ir kitų nuomonės  ax.gif

Tai kad net tinklalapis neatsidaro. O jei kazkoks vyriskis veza, tai nelabai rimtai skamba del garantiju, terminu, kokybes... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pariso @ 2008 03 02, 18:22)
Tai kad net tinklalapis neatsidaro. O jei kazkoks vyriskis veza, tai nelabai rimtai skamba del garantiju, terminu, kokybes... verysad.gif

na man pristatė per savaitę, parvežė iš Suvalkų ir Bialystoko ax.gif Aišku, baisiai rizikavau, bet kol kas rezultatas nenuvylė blush2.gif Tik keista, kad visa instrukcija buvo vokiška, visose pakuotėse vokiškos etiketės g.gif Kokybė tikrai atitiko kainą, tik man įdomy ar dar kas su HBZ baldais buvo susidurę ax.gif nes man dar reiktų ir komodos blush2.gif
Atsakyti