Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo žurnalai

QUOTE(rutikė @ 2015 08 14, 17:12)
Sveikos. Susidūriau su keistu dalyku. Burda siūlo iškarpas, pažiūrėjau, kad jos labai išdidintos. Gal ko nesupratau. Tarkim mano pagal jos matavimų lentelę dydis išeina 48, bet padarius iškarpas pagal 44 dydį, jos man gerokai per didelės, kokiais dviem dydžiais. Nieko nesuprantu, gal susidūrėt su panašia problema?


Taip, iškarpos padidintos 4u.gif
Atsakyti
Tai kaip orientuotis, kokio dydžio siūtis rūbusiek atimti -4? ar -3? ar...?
Atsakyti
QUOTE(rutikė @ 2015 08 22, 06:09)
Tai kaip orientuotis, kokio dydžio siūtis rūbusiek atimti -4? ar -3? ar...?

1-2 dydziais mazesnes iskarpos, nei nesiojami drabuziai. Dar nuo modelio priklauso
Atsakyti
Gal kas turi parduoti nereikalingą Burdą 2014/04 4u.gif ?
Atsakyti
Laba,

Gal turit kas parduoti vaikišką Burda arba Ottobre? Geriausia butu Vilniuje. Lauksiu pasiulymų į AŽ 4u.gif
Atsakyti
Aš manau, kad Burdos išmieros tokios, kaip buvo prieš 10 metų, bet visur kitur, parduotuvėse esančių prekių, vis mažinamį dydžiai. Tai ir neatitinka.
Papildyta:
QUOTE(rutikė @ 2015 08 22, 07:09)
Tai kaip orientuotis, kokio dydžio siūtis rūbusiek atimti -4? ar -3? ar...?

Na, reikia Burdoje esančią apimčių lentelę pažiūrėti ir savo apimtis pasimatuoti. Nuo to ir prasideda siuvimas biggrin.gif
Atsakyti
Labai ieskau ottobre zurnalu, tiktu bet kokie numeriai, jeigu turite ir norite parduoti, i az 4u.gif
Atsakyti
Ieskau Ottobre zurnalu. Aciu
Atsakyti
ieskau burda 2015/02, galit siulyti ir kitus, ir dar vaikiskus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutikė @ 2015 08 14, 17:12)
Sveikos. Susidūriau su keistu dalyku. Burda siūlo iškarpas, pažiūrėjau, kad jos labai išdidintos. Gal ko nesupratau. Tarkim mano pagal jos matavimų lentelę dydis išeina 48, bet padarius iškarpas pagal 44 dydį, jos man gerokai per didelės, kokiais dviem dydžiais. Nieko nesuprantu, gal susidūrėt su panašia problema?


Sveiki, tikrai taip ir yra. Ju iskarpos padidintos. As visada permatuoju ir daznai siulems nepridedu :-)
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri ruošiatės iš užsienio užsakyti Ottobre žurnalą 2016 01 ?
Atsakyti
Gal kas žino kur gauti Burda 2014/12 ir dar 2014 nuo Nr. 1 iki Nr. 4

ačiū 4u.gif
Atsakyti