Įkraunama...
Įkraunama...

Kanalizacija 4

QUOTE(kulverstukas123 @ 2014 05 26, 13:26)
Laba diena,

Noreciau pasistatyti biologini nuoteku valymo irengini, issirinkau du variantus Hans group ir August.

Ka pasirinkti?

Lyginau Hans group ir August, tai irenginiai beveik tokie patys ir plius Hans group dar ir kaina pigesne.

Aciu!


Gal atsakysiu, nes domejausi irgi rinkdamasis irengini. Ka as darau pries rinkdamasis? Susivedi į rekvizitai.lt, ivedi imones pavadinima ir pasiziuri kas per imone. Ka matome? Hansgroup darbuotoju skaicius - 3. Na pamastom, direktorius, buhalteris, ir kas dar? 1 pardavejas? O tai jeigu reikes prieziuros, avarines tarnybos?
Poto einam i atsiliepimus. Matom idetas straipsnis i komentarus apie hasgroup apgaules. Patikriniam - teisingas. Jau ne tik abejones del sertifikatu ir patikimumo.
Poto pasiziurim ka hansgroup parduoda, nurodo jog bioclar, bet jokiu lydinciu dokumentu. Reklamose nurodo Bioclar B6 irengini, pasiziurim vaizdiskai kaip jis atrodo ir uzeinam i www.bioclar.sk . Ieskom ju sertifikatu, tyrimu duomenu. Nerasta. Gamintojas nurodo tik ISO standartus... Pasiziurim ju gaminio aprasyma http://www.bioclar.s.....k b6-2010.pdf , ogi kazkaip net ne toks irenginys, koki reklamose nurodo hansgroup. Kaip tai perdaug klaustuku, bent man buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cheslovas: 27 gegužės 2014 - 06:28
QUOTE(VilkasPilkas @ 2014 05 14, 23:02)
O kaip pas jumi namas su rusiu ar be ?

Paskaitinejes reklamine medziaga prie atbulinio voztuvo supratau kad jis reikalingas jei name yra rusys, tikslu apsaugoti rusi nuo uzpylimo (http://www.aco.lt/media/1169259/ACO%202013-12LT%20Atbuliniai%20voztuvai%2018305.pdf 5 puslapis).

Sulinuku sklype kanaleikai bus du. Viena is ju butu galima pasidaryti 1m..

pas mane rūsio nėra

Papildyta:
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2014 05 21, 09:51)
mane irgi domina. dar idomu kas turi Augusto  valymo irengini ar esat patenkinti. mes niekaip neapsisprendziam kokia firma pasirinkti, nes kainas tai visi labai panasias siulo

siūlau augustą, nes patys turim ir dirba puikiai
Atsakyti
QUOTE(jurinė @ 2014 05 27, 08:08)
pas mane rūsio nėra

Papildyta:

siūlau augustą, nes patys turim ir dirba puikiai

o kiek laiko jau turit ?
Atsakyti
Rasiau el. laiskus i august ir hans group kompanijas, is augst atsakymo dar negavau.

Hans group atrase ir prisege prieda.

,, Mes prekiaujame Slovakijos kompanijos sukurtais biologiniais nuoteku valymo irenginiais BIOCLAR, kurie yra sertifikuoti pagal Europos sajungos reikalavimus (CE) ir isvalo nuotekas iki 96,6%. ,,

O kas idomiausia, jie patvirtino kad tuos irenginius iki 2007 gamino pati august ir ko kompanija ir kad tai yra tas pats produktas su tokiu paciu veikimo principu.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kulverstukas123: 27 gegužės 2014 - 14:04
August ir Ko gamino Bioclar įrenginius iki 2007 m. Jau 2005 m. buvo pasirašytas Europoje susitarimas dėl bendrojo standarto, 2009 m. jis buvo įgyvendintas, tapo privaloma kiekvienam įrenginiui prasitestuoti sertifikuotoje laboratorijoje pagal CE ženklinimą ir atitikti standartą. Įmonė šitą įrenginį bandė testuoti, tačiau jis nepraėjo testavimo. Bioclar įrenginiai nepasitvirtino kaip stabilūs ir patikimi, turėjo trūkumų ir kitokių nepatogumų. Buvo ištobulintas kitas įrenginys pagal pasaulinius standartus, kuris rinkoje yra šiuo metu ir yra praėjęs PIA, TSUS, Sintef, Veolia, SP Technical Research Institute of Sweden ir kt. bandymus ir turi sertifikatus, bei juos rodo kiekvienam.

Pati Bioclar neparduoda nė vieno įrenginio į Europą, nes neturi produkto su CE ženklinimu, niekur Europoje jie jo neplatina. Nerasit nė vieno dokumento jų puslapyje, kuriame būtų nuoroda į tai patvirtininantį dokumentą. Egzistuoja jie tik todėl, jog dar yra tokios rinkos kaip Balkanai ir pan., kur nereikia CE. Kaip mačiau buvo įdėta nuorodą į operating manual, todėl jeigu Bioclar tiektų produkciją į Europą, jinai bent jau būtų tokia kaip technologiniame aprašyme (vizualiai panaši). Senojo (kaip rodo Hansgroup) jie nebegamina.

Kur yra pateikiama nuoroda į PIA (2004 m.), ten mano žiniom yra testavimas kažkokia detalė, ne išvalymo efektyvumas. Jeigu toks būtų sertfikatas (PIA), rinkoje tai būtų didžiausias pliusas tarp daugumos konkurentų. Tačiau nei Hansgroup, nei Bioclar puslapyje tokio nėra ir niekada neparodys. Kaip minėjo, Bioclar rodo tik ISO standartus, kas su išvalymu ir produkcija neturi nieko bendro.

Pastaroji įmonė, kuri "platina" jų produkciją, vadovas dirbo August ir Ko įmonėje ir pastebėjo, jog šitos rinkos niekas nekontroliuoja.

Kažkada visas šitas apgaudinėjimas užsibaigs, na o kol kas, laukinė rinka. Ir taip pat, beabejo, kiekvieno teisė rinktis.
Atsakyti
http://www.vvtat.lt/...article_id=1149
Atsakyti
Is NIEKADEJAS rasysenos supratau, kad raso pati August kompanija. Elementari konkurencija smile.gif

Aciu uz nuoroda. Pamates toki dalyka nusprendziau pats viska issaiskinti, paskambinau i maisto ir veterinarijos tarnyba jie man patvirtino, kad Hans group turi CE atitikties zenklinima ir visus reikalingus sertifikatus.

Siandien nuvaziavau i Hans group ofisa, parode visus reikalingus dokumentus,sertifikatus ir pasiule tikrai gera kaina, tad pasirinkau juos.

Pirmas ispudis buvo tikrai geras, parode pilnai veikianti irengini viska paaiskino.

Dabar beliko laukt tik rezultatu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kulverstukas123 @ 2014 05 28, 15:35)
Is NIEKADEJAS rasysenos supratau, kad raso pati August kompanija. Elementari konkurencija smile.gif

Aciu uz nuoroda. Pamates toki dalyka nusprendziau pats viska issaiskinti, paskambinau i maisto ir veterinarijos tarnyba jie man patvirtino, kad Hans group turi CE atitikties zenklinima ir visus reikalingus sertifikatus.

Siandien nuvaziavau i Hans group ofisa, parode visus reikalingus dokumentus,sertifikatus ir pasiule tikrai gera kaina, tad pasirinkau juos.

Pirmas ispudis buvo tikrai geras, parode pilnai veikianti irengini viska paaiskino.

Dabar beliko laukt tik rezultatu smile.gif


Jeigu perdaug neapsunkinsiu Jūsų, kai gausit tuos "visus reikalingus dokumentus, sertifikatus", įmeskit smile.gif Ypač nurodomą PIA sertifikatą smile.gif Konkurencija sveikas dalykas, kai konkuruojama sąžiningai, o ne pasinaudojant atitinkamų institucijų neveiklumu. Aš ir pats nenorėčiau važinėti tik su vienu automobiliu, geriau kai yra iš ko rinktis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niekadėjas: 28 gegužės 2014 - 14:46
QUOTE(Niekadėjas @ 2014 05 28, 14:44)
Jeigu perdaug neapsunkinsiu Jūsų, kai gausit tuos "visus reikalingus dokumentus, sertifikatus", įmeskit smile.gif Ypač nurodomą PIA sertifikatą smile.gif Konkurencija sveikas dalykas, kai konkuruojama sąžiningai, o ne pasinaudojant atitinkamų institucijų neveiklumu. Aš ir pats nenorėčiau važinėti tik su vienu automobiliu, geriau kai yra iš ko rinktis smile.gif


Hans group zadejo viska atsiusti man i elektroni pasta, tai kai gausiu visa info ikelsiu smile.gif
Atsakyti
gal kas zinot kokiu atstumu nuo pamatu turi buti irengtas plastikinis sulinys su sumontuota kinetė su latakais buitinių nuotekų nukreipimui iš sklypo.

nuotekos irengtos, bet nusprendem keisti namo projekta ir klausimas kokiu atstumu atitraukti, kad nekibtu komisijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skyroja: 03 birželio 2014 - 14:27
Sveiki,

Padare nuoteku ivada, kur reikejo sudejo wavin ketaus dangcius.

user posted image

Praejo kelios dienos, ziuriu jie jau aptraukti rudimis. Juos reikia dazyti? Ketui kazkokie special dazai ar imti bile metalo ? Dekui
Atsakyti
sveiki.

Pastaruoju metu kanalizacija neduoda ramybes...

Pas mus SB yra grezinis apie 35m. vanduo ties 27m prasideda.

Uz 12metru buvo kasamas sulinis, suleido 9 ritinius (apie 10m), bet vandens nerasta, todel buve namo seiminkai padare vietine kanalizacija. Nera sandari. Dugno neesu mates, nes nepasiekia istraukti taip gyliai.


Ka manot del atstumo tarp kanalizacijos ir grezinio?? neramu, kad is krano prades begti geltonas sisalas.
Tiek tas tiek tas iregistruoti.
Atsakyti