Įkraunama...
Įkraunama...

Balti balandžiai

Sveiki,
norečiau, kad vestuvių dieną po ceremonijos bažnyčioje į dangų išskristu 2 balti balandžiai. Gal kas turit koordinates kur visa tai galėčiau rasti?
Atsakyti
QUOTE (milllda @ 2004 07 30, 09:39)
Sveiki,
norečiau, kad vestuvių dieną po ceremonijos bažnyčioje į dangų išskristu 2 balti balandžiai. Gal kas turit koordinates kur visa tai galėčiau rasti?

o kas paskui juos sugaus? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
ir mes turim tokią svajonę - kad išėjus iš Rotušės (tuoksimės Kaune) galėtume į dangų paleisti du baltus balandžius!!! clap.gif clap.gif

o gaudyti kaip ir nereikia...smile.gif))

tikiuosi, kad vieni draugai suorganizuos tokia staigmeną, thumbup.gif bet paieškos kol kas dar bevaisės... g.gif

milllda, kada tavo vestuvės? jei sužinosiu, kur gauti tų sparnuočių, būtinai informuosiu. manau, būtų fantastiška wub.gif
Atsakyti
Mielosios, Jus su tais balandziais atsargiai, dar jie purptels ant galvos is strioko laugh.gif
Atsakyti
mes Olandijoj gyvenam centre miesto, tai vestuviu kiekviena savaite prisiziuriu, tai viena karta maciau, kai balandzius leido, bet ne 2, o daug ju buvo, bet as irgi juokiaus, kad pasiseks, jei neapdirbs jie jaunuju laugh.gif
nors siaip ideja man grazi, nenuleiskit ranku ir rasit
Atsakyti
kaip grazu turetu buti!!! reiktu ieskot pas tuos, kas balandzius augina. tie balandziai juk ir namo patys parskrenda, kai juos paleidzia (o gal as filmu per daug prisiziurejau? laugh.gif )
Atsakyti
juk galima isinuomoti balandzius, karvelius prijaukintus, paleidi o ju seimininkas stovi kazkur uz baznycios ar zakso toleliau, jie sugryzta pas ji atgal....
pries dvi savaites buvo vestuves tokios maziau prie zakso paleido penkis ar sesis balandzius wink.gif
Atsakyti
chi chi, tikėsimės, kad nepurptetės ant galvų.... tongue.gif

o kad sugrįžta balandžiai pas šeimininkus, aš irgi girdėjau

Atsakyti
Nu naturoj su tais balandziais gali taip kaip nuotraukoj ir nesigaut smile.gif

Kauno Muzikiniam teatre statoma Š.Guno opera "Margarita", siuzetas pagal Fausta. Tai ten treciam veiksme palei plana turi pakilt baltas balandis, tipo simbolizuodamas Margaritos siela, kuri jai mirus issivaduoja nuo Mefisto ir patenka i dangu smile.gif Na atnesa ji ten narve ir is uz kulisu paleidzia, jis ten i palubius nuskrenda, o paskui ji pagauna kazkaip smile.gif Tai zinokit, lygiai kas trecia, jei ne kas antra karta ta Margaritos siela subludija - tai lekia ne ten, kur priklauso, tai nusileidzia ant grindu ir ima bimbinet sau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Siela biggrin.gif Lest iesko biggrin.gif I dangu neskrenda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ziurekit, kad ir jums taip nesigautu laugh.gif laugh.gif laugh.gif Nesuprognozuosi gi biggrin.gif

Atsakyti
As tai jau turiu taska, kur rasti tuos balandzius, nes si ideja jau labai seniai kirba mano galveleje. Mano gimtineje Jonavoje yra paukstininkas, kuris juos augina ir berods vos ne dykai duoda tuos balandzius. mirksiukas.gif Vargu, ar Jums tiks sis variantas

Mano saunioji sesute 4u.gif jau viska issiaiskino, pas ka ir kaip gauti. Dabar tik klausia, kiek tu balandziu reikia. Bet sitas dekoratyvines smulkmenas as organizuosiu kiek veliau.
Atsakyti
Nu man turbut uzteks tik roziu ziedlapiu, nes gi tikrai gali apkakoti, laugh.gif rankose prades plasnoti, neislaikysi, ant galvos atsitups ir kiausini isperes smile.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2005 04 04, 21:12)
Pas visas kaip suprantu kažkokie slapti balandžių punktai, o ką man daryti?  cry.gif
Aš irgi noriu balandžių  verysad.gif


Šiandien jau per vėlai perskaičiau šitus paplepėjimus. Mano buvęs bendradarbis prieš du metus vedė, tai prie Kauno Rotušės jie paleido gal kokias keturias dėžes balandžių. Nežinau, kiek tiksliai ten jų buvo, bet tikrai daaaug wink.gif. Galėsiu rytoj sukontaktuoti su juo ir paklausti, kur tų balandžių ieškoti ir kiek maždaug kainuoja. Kai tik sužinosiu, parašysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti