Įkraunama...
Įkraunama...

Balti balandžiai

Aš irgi labai noriu baltų balandėlių, bet nežinau kaip čia išeis juos gauti. Gražu būtų... smile.gif Kiek žinau, paleidus šiuos balandėlius, jie turi nuskristi į ta pačia pusę kartu smile.gif
Atsakyti
o tie balti balandukai tikrai labai grazus!!!

as net apsizliumbiau kai jaunieji juos leido... cray.gif
Atsakyti
as tai negaleciau tu balandziu rankose laikyti..man tai kazkaip nelabai jie...
Atsakyti
Mes tai uzsisakinejom baltus balandziukus Vilniaus sporto balandžių klube. Likome labai patenkinti smile.gif atveze prie pat baznycios, parode kaip laikyti ir pan. Su vyru sugalvojome po nora, paziurejome vienas i kita ir suskaiciave iki 3 paleidome... 4u.gif buvo grazu. mums labai patiko, sveciams irgi thumbup.gif
Atsakyti
As taiir apie balandzius galvojau, tik va vakar mintis tokia i galva, juk arteja pauksciu gripas, ir kas tada su jais bus.......
Atsakyti
mes štai tokius balandžius paleidome į dangų...
Atsakyti
O musu buvo balti kaip sniegas mirksiukas.gif
Atsakyti
Brrr... į rankas balandžių neimčiau jokiu būdu. man jie nuo vaikystės kažkodėl asocijuojasi tik su ligų platintojais... Tai tikrai nesiruošiu savęs kankinti vestuvių metu ir visus perspėjau, kad niekas nesugalvotų tokio "malonaus siurprizo padaryti" ax.gif
paukščius galiu stebėti tik iš toli tongue.gif ir man to visiškai pakanka cool.gif
Atsakyti
O aš norėčiau ax.gif Man labai gražu, bet labai bijau, kad kai ko ant manęs vestuvių dieną nepadarytų blush2.gif doh.gif Mirčiau vietoje, o nuo to niekas neapdraustas, jie juk darys ką nori g.gif
Atsakyti
QUOTE(krista# @ 2006 02 10, 01:24)
as ir manau, kad 100 biski daugoka. dar siandien visai netycia ieskodama muzikantu, radau balandzius uz 80, labai noriu, tai teks 80 moket, o gal dar kur netycia dar pigiau rasiu smile.gif

Sveikos!Man tai atrodo, kad 100 ar 80 Lt tai didelio skirtumo nera, kai vestuvems tukstancius isleidi.O siaip tai man visai patiko tu balandziu paleidimas i dangu, labai grazu buvo... thumbup.gif
Atsakyti
tukstancius ar ne tukstancius isleidziam-vienas dalykas, bet uz balandziu paleidima prasyti 100 lt, manau, yra ryskiai per daug. Ypac zinant, kad galima ir be ju apseiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Devita @ 2006 02 10, 16:01)
drinks_cheers.gif  Teisingai pasakei.


Tikrai gerbiu kiekvienos jusu norus ir nuomone, bet tiesiog idomu, kam jums tie balandziai..? ax.gif Tik del nuotrauku...?
Atsakyti