Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(proksi @ 2013 06 15, 08:20)
bet man nei vienu is ju neleidzia i kasika deti  g.gif

as uzsisakyti tai uzsisakiau, dabar klausimas ar jie pilnai odiniai, ten kazkas parasyta man - made upper, ka tai reiskia ?  biggrin.gif
Papildyta:




Man leido idet 4u.gif bet reikai zaist, matyt laikutis nepakankamas uz tai tai leidzia tai neleidzia deti ax.gif

Na kai bus taip, nebus tai nenumirsiu, neslaukiu siu paiimtu su -10 proc baltu(ice), o 6 pm kaina buvo 42 dol ir pataikiau kad turejo koduka dar bigsmile.gif Man jie taip patiko ir turetu but patogus i darba ax.gif

http://www.amazon.co...5962388-6196721
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 06 15, 07:20)
bet man nei vienu is ju neleidzia i kasika deti  g.gif

as uzsisakyti tai uzsisakiau, dabar klausimas ar jie pilnai odiniai, ten kazkas parasyta man - made upper, ka tai reiskia ?  biggrin.gif
Papildyta:

Tauryte o kaip su aeropostale ? ar pavyks paimti ? ar daug truksta ?

Ten apdaila ne odinė,kiek supratau,tos juostelės papuošimo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2013 06 15, 09:52)
Ten apdaila ne odinė,kiek supratau,tos juostelės papuošimo cool.gif


na sita pergyvensim smile.gif svarbu, kad vidus ir isore butu odiniai, nes as panasiai supratau apie juos, galvoju na gal ka ne taip supratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 06 15, 00:20)
bet man nei vienu is ju neleidzia i kasika deti  g.gif

as uzsisakyti tai uzsisakiau, dabar klausimas ar jie pilnai odiniai, ten kazkas parasyta man - made upper, ka tai reiskia ?  biggrin.gif
Papildyta:

Tauryte o kaip su aeropostale ? ar pavyks paimti ? ar daug truksta ?

Pritruko, dar renku. Per savaitgali darinknesiu ko truksta ir dapirksiu. Nusirasau miegoti. Atsikelus imesiu sarasiika ka darinkineju 4u.gif
Papildyta:
Renku paskutiniam pirkimui pries atostogas:

Macys.com
Aeropostale.com
Vitacost.com
Crocs.com priimsiu tik 1 pora batu 4u.gif
6pm.com
RalphLauren.com
Venus.com
Converse.com
Childrensplace.com
Sephora.com
us.levi.com
vs.com

Dar galiu priimti greit siunciancias parduotuves pvz:

zappos.com
6pm.com kai daromi mazi uzsakymai, jie greit sukasi


Jei norit kazka pirkti ir jums nerupi, kad nespesiu issiusti iki Birzelio 28d isvykos (10 dienu busiu isvykus) ir pvz norite laukti kol galesiu issiusti su pirma siunta po atostogu, irgi galiu pirkti. Bet turit pamineti sia salyga uzsakymo laiske, kitaip nepirksiu bijodama, kad nespesiu issiust iki isvykos 4u.gif

Atostogos tikriausiai baigsis Liepos 10d. Nebent zaibas trenks man galvon prasitesti dar pora dienu, bet gal zaibo nebus 4u.gif (pernai trenke zaibas, atsiduriau LT netiketai,trumpam )

Papildyta:
sumeciau, negaliu uzmigti nesumetus sarasiuko doh.gif Darbocholizmas nepagydomas ...
Atsakyti
kam darboholizmas...kam shopoholizmas... huh.gif
dasimušimui dar džinsus nusiunčiau censored2.gif
Atsakyti
Merginos patarkite kas pirkote is us.levi.com - niekad nesu is ten pirkusi leggings'u ar dzinsu... Nesuprantu dydziu - kiek cm per klubus turi buti 13 dydis? Ar ten dzinsu/leggings'u dydziai didinti?
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2013 06 15, 11:26)
kam darboholizmas...kam shopoholizmas...  huh.gif
dasimušimui dar džinsus nusiunčiau  censored2.gif

Rodyk dzinsus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 06 15, 10:45)
Rodyk dzinsus  bigsmile.gif

Kol nenupirkta - jokiu rodymu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2013 06 15, 12:55)
Kol nenupirkta - jokiu rodymu  cool.gif

verysad.gif
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti