Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Iks, tobulai, kai paredagavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 06 18, 12:27)
Say, o man laaabai norisi kontrasto, daugiau baltos spalvos, kazkiek erzina islendanti sendinimo faktura, pilksvi tonai susvelnina foto, dramatiskuma isivaizdavau visai kitaip..  g.gif


aš irgi kitaip įsivaizdavau. kaine mano foto, negaliu iki galo padaryti smile.gif beje, PS'e rodėsi, kad pakanka kontrasto, o va sukėliau ir nudingo dalis.
nesendinau, tik sluoksnį su "turiniu" dėjau, kontrastui irgi patrukdė.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 06 18, 13:27)
galbut tu ir teisi. nezinau. aisku, jei pradetu komentuoti Rytine kava, nu ok, sorry, zmogus, kuris visiskai nieko nesupranta tiek techninej puses, kompozicijoje ir t.t. - tai nieko gero, nes komentuodamas, gali sau pakisti koja - reikia kazkiek islavinti supratima. bet pradedantysis, kuris "tikrai" domisi (yra pas mus nemazai pavyzdziu, kad ir ta pati Iks), komentuodama taipogi mokosi, nes komentuoti, kad ir neismanant visu tech-subtilybiu, daznai naudinga. As pati prisiversdavau koemntuoti, zinok, labai islavino aki, pradejau matyti tuos dalykus, kuriu anksciau nemaciau ir.t.t.

O kur musu berniukai?  biggrin.gif

Galbūt. Išvada tame, kad jei komentuosiu nuotraukas, prieš tai daugiau mažiau nepasiskaičius teorijos, iš to mano komentaro naudos bus nebent tame, jog išmoksiu aiškiau sudėliot mintis. (Tuo tarpu jau galvoju, ką čia googlint, kad tos teorijos įgaut daugiau smile.gif ).
Nagi nagi, Rytinės kavos mačiau fs visai neseniai čia kada. Maniau, kad pinigėlį uždirba iš fotografijos. Hmz, nors, ne viską įdėmiai suskaitau kartais, gal klaidingai supratau.

O čia daug tų berniukų? Pamenu Robobebrą dar iš pernai metų, o ir Darką, kuris strigo su ND 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Maggie, kalbėjau ne apie tuos atvejus, kai žmogus apsiriboja "taip" arba "ne" dėl tingėjimo, laiko ar noro neturėjimo, nekalbadienių ir pan. (priremtas prie sienos toks galėtų labai aiškiai, nuosekliai, argumentuotai papildyti taip arba ne ištisa paklode). Kalbėjau apie atvejus, kai patinka/nepatinka, bet nežinau kodėl, patinka ir sužinoti nenoriu/nebandysiu/negaliu.
Tyliai.., manau, kad nagrinėjant (nebūtinai garsiai komentuojant) foto lavėja ir techninė pusė, jokiam vadovėlyje nerasi visų galimybių pagauti šviesą, žaisti su objektais ar erdve ir pan.
***
Komentaras prie redaguotos foto tik dar labiau suintrigavo pamatyti ją namuos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 18 birželio 2013 - 13:09
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 06 18, 13:40)
Nagi nagi, Rytinės kavos mačiau fs visai neseniai čia kada. Maniau, kad pinigėlį uždirba iš fotografijos. Hmz, nors, ne viską įdėmiai suskaitau kartais, gal klaidingai supratau.

O čia daug tų berniukų? Pamenu Robobebrą dar iš pernai metų, o ir Darką, kuris strigo su ND 4u.gif  biggrin.gif

nezinau ar pinigingai dirba ar ne - ne mano reikalas, bet tai kad komercijon vos atlikus ND (atliko? as nepamenu) - taip. klaida. klaida..

Robobebras dar karts nuo kartu pasirodydavo, bet po to dingo. Darkas irgi dingo. Truksta cia male'u biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 06 18, 13:40)
Galbūt. Išvada tame, kad jei komentuosiu nuotraukas, prieš tai daugiau mažiau nepasiskaičius teorijos, iš to mano komentaro naudos bus nebent tame, jog išmoksiu aiškiau sudėliot mintis. (Tuo tarpu jau galvoju, ką čia googlint, kad tos teorijos įgaut daugiau smile.gif ).
Nagi nagi, Rytinės kavos mačiau fs visai neseniai čia kada. Maniau, kad pinigėlį uždirba iš fotografijos. Hmz, nors, ne viską įdėmiai suskaitau kartais, gal klaidingai supratau.

bet matai, jei neskaitysi teorijos, nekomentuosi foto net tame lygyje kuriame dabar moki... neisi į priekį. Norėsi komentarų, o jų neduosi...Čia toks abipusis paslaugų pasidalinimas turėtų būti. Tu man aš tau. Taip ir juda keliese tikslo link.
Svarbu stengtis ir bandyti
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 06 18, 13:36)
nesendinau, tik sluoksnį su "turiniu" dėjau, kontrastui irgi patrukdė.

na ta ir turejau omeny - layer su kazkuom mirksiukas.gif
Atsakyti
damusham temute doh.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 06 18, 18:20)
damusham temute  doh.gif  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  4u.gif  wub.gif

OK smile.gif cool.gif 4u.gif
Atsakyti
pasakykit TAIP ar NE del ND1 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti