Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Patinka visi nuo aukšto kulno iki lygių, tik vienas apavas man nelimpa ir nelipo, tai kedai, man jie fui, iš vis nesuprantu kai dar vasarą moterys vaikšto su kedais aruždarais batais. Net laisvalaikiui turėtų pagal mane būti lengvi laisvalaikio batai, moteriški, ,,kvėpuojantys,, , lengvučiai.
Atsakyti
QUOTE(mazylia:) @ 2008 07 20, 23:33)
Man labiausiai prie sirdies traukia paprasti batukai  slepetes ir sportbaciai thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Man taip pat drinks_cheers.gif
QUOTE(Leilita @ 2008 07 21, 15:35)
Man svarbiausia, kad būtų patogūs ir nestandartinių spalvų: kokie raudoni, žali, mėlyni... biggrin.gif


As irgi pirmiausiai renkuosi patoguma. O batu kruvoje taip pat megstu tureti bent viena pora batu ryskesnes spalvos: raudona, salotine, ir pan.

QUOTE(Afroditte @ 2008 07 21, 20:26)
grazu paziuret i aukstakulniu nesiotojas  wub.gif megstu ir as bet retai,progai esant ir neilgam..labai nemyli mano kojyte ausktakulniu  ax.gif

As irgi niekai nepriprantu prie aukstakulniu. Turiu dvejas poras bateliu ant kulniuko ir esant progai uzsidedu, bet tik kancia buna man su jais (koja greit pavargsta).

Papildyta:
QUOTE(Vynė @ 2008 07 22, 10:20)
iš vis nesuprantu kai dar vasarą moterys vaikšto su kedais aruždarais batais. Net laisvalaikiui turėtų pagal mane būti lengvi laisvalaikio batai, moteriški, ,,kvėpuojantys,, , lengvučiai.

Na, jeigu patogu, tai kodel fui ir pan?
Man tai labai seksualiai atrodo mergina su kepuryte ant galvos, maikute, sortukai ir kedukai blush2.gif MB taip pat labai patinka toks merginos stilius.
O buna gi ir vasaros metu vesu lauke, ne vien +30 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sundew @ 2008 07 22, 10:30)

Na, jeigu patogu, tai kodel fui ir pan?
Man tai labai seksualiai atrodo mergina su kepuryte ant galvos, maikute, sortukai ir kedukai blush2.gif MB taip pat labai patinka toks merginos stilius.
O buna gi ir vasaros metu vesu lauke, ne vien +30 ax.gif


Kedukai kai būna na tokie moteriški, gražūs, tai faina ir man, bet kai būna tokie tikri kedai , stori, tai labai nepatinka.
Atsakyti
Dažniausiai aunuosi aukštakulnius, labai retai kedukus, kartais nuo nuotaikos priklauso ką tą dieną nešiosiu rolleyes.gif
Atsakyti
Aisku zemakulniai patogiau, bet man prie sijonuko graziau aveti aukstakulnius wub.gif
Atsakyti
et, as tai visada renkuosi tai, kas patogu ir dazniausiai tai yra sportbaciai... retkarciais juos atstoja sportinio stiliaus batukai arba basutes... aukstakulnius deviu ypac retai, jei buna kokia nors svarbesne proga, o taip tai vargu ar su jais mane kas mato hihihi.gif
Atsakyti
O man labiausiai patinka dailūs, paprasti batukai, ypač balerinkės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Twista @ 2008 07 22, 11:04)
Šiuo metu - sportbatukai 4u.gif


Man irgi. thumbup.gif Bet tokie įdomesni,fainus lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Apavą renkuosi pagal aplinkybes, smile.gif o, tai dažniausiai būna balerinkos arba žemakulnei bateliai.Aukštakulnei bateliai man kažkaip nelimpa mastau.gif
Atsakyti
man ir kazkaip aukstakulniai nelimpa ne prie progos kaip buna sventes tik tada bet siaip kasdienybe zemakulniai papras ti batukai sportbatukai thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Visokia avalynė patinka, tik aukštakulnių nenešioju smile.gif
Atsakyti
Kadangi už lango vasara, prabalsavau už šlepetes biggrin.gif O šiaip didžiąją metų dalį - paprasti lygiapadžiai batukai, nieko nėr patogiau thumbup.gif
Norėčiau pamėgti aukštakulnius, net nenoriu, kad grožis reikalautų tiek daug aukų lotuliukas.gif
Atsakyti