Įkraunama...
Įkraunama...

**NePleputės, gyvenančios Anglijoje***

QUOTE(igam ogam @ 2014 06 20, 21:31)

grakons,saunuoliai vaikuciai sportininkai clap_1.gif  first.gif
netaa,kas iesko tas randa thumbup.gif siusk mums duomenis,eisim veizet i edgole cool.gif


Cia naujas nikas mano , grakons lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jo ka megsta ta megsta, vietoj nenuseda abudu lotuliukas.gif Dicke uzsirasius i sdinkinku, sokiu bureli, ir dar karate dabar. ir taip energijos per akis pas abudu

kas cia skandizas kad vaikai grysta pavarge, manieji po sulios pasikrauna doh.gif

Duomenis gavau aciu merginos 4u.gif 4u.gif

Sedziu as antibiotiku nuo vakar, sugebejau isitaisyt ausies uzdegima, doh.gif tai ,,linksma,, pirma kart gyvenime geriu antibiotikus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IceDragon @ 2014 06 23, 23:03)
Cia naujas nikas mano , grakons  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 

Sedziu as antibiotiku nuo vakar, sugebejau isitaisyt ausies uzdegima,  doh.gif tai ,,linksma,, pirma kart gyvenime geriu antibiotikus  doh.gif


Neisivaizduoju kaip cia isejo grakons lotuliukas.gif gerai jau geraibuk drakons 4u.gif
uzjauciu del ausies uzdegimo 4u.gif zinau kaip skauda verysad.gif

Labas dienas,ka veikinejat? Pas mane skalbiniu kruva,o oras tai svelniai tariant ne skalbimo.

Duomenis gavo,o albumu papildyt nieks nenori lotuliukas.gif ypac kazkas ko neturim veidaknygej cool.gif
Atsakyti
kas pasake miau? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(igam ogam @ 2014 06 28, 16:37)
Neisivaizduoju kaip cia isejo grakons lotuliukas.gif gerai jau geraibuk drakons 4u.gif
uzjauciu del ausies uzdegimo 4u.gif zinau kaip skauda verysad.gif

Labas dienas,ka veikinejat? Pas mane skalbiniu kruva,o oras tai svelniai tariant ne skalbimo.

Duomenis gavo,o albumu papildyt nieks nenori lotuliukas.gif ypac kazkas ko neturim veidaknygej cool.gif


Oj gerai, 4u.gif Nors visai nieko tas grakons lotuliukas.gif

4u.gif Oj aciu .. Prasedejau ant antibu, dabar jau baigiu atsigaut ax.gif

Pas mane laabai bizi, dukra baigineja primary, trai jau i seconmdary vare pasikeitimu diena, tai disco, tai popieriu kruvos doh.gif tai buvo tevu vakaras, ruosia rimtam zingsniuj.,
Susipazinau su dviem mamom, voena lenke, kita latve, tai vis jau yra su kuo papliurpt ax.gif Tai dar sveciu turejom is lt ax.gif

Visa savaitgaly soda grazinom, medzius plovem, vezem ., is dziungliu i ssssoda bandom paverst ax.gif

Tai va,. kazkaip isvis nepastebimai beliko jau 2 savaites iki atostogu ax.gif


Edgole miau miau laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kudle @ 2014 04 08, 22:52)
IESKAU  DINGUSIO SUNAUS  TOMO JAUGELIO JIS ISVYKO I ANGLIJA  I WOLCESTERIO MIESTA  KUR DABAR  YRA NIEKO NEZINAU  POLICIJA TYLI - SAKO IESKOM  ( O IESKO JAU METUS LAIKO  )JAM 19 METU PASKUTINE ZINUTE GAVAU 2013M BALANDZIO 20D(SUSIRASINEJOM PER SKAIPA )  JIS 1994 O9 22  GIMIMO



QUOTE(Kudle @ 2014 04 16, 18:03)
Kettering, Northamptonshire, United Kingdom gal yra mamyciu is ten ? ieskau sunaus TOMO JAUGELIO  DAUGIAU NIEKO NEZINAU

Atsakyti
grakons hihihi.gif

nu ir apie ka tylim?


hello kerpyns wink.gif
Atsakyti
wink.gif
Atsakyti
dirol.gif
Atsakyti
Miau nail.gif nail.gif
Atsakyti
cool.gif
Atsakyti
devil.gif
Atsakyti
unsure.gif
Atsakyti