Įkraunama...
Įkraunama...

**NePleputės, gyvenančios Anglijoje***

Labs biggrin.gif
Lyja,sildymas namie ijungtas doh.gif
Maniskiai oki doki, kita sav svesim 13a gimtadieni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2013 09 15, 21:13)
Labs biggrin.gif
Lyja,sildymas namie ijungtas doh.gif
Maniskiai oki doki, kita sav svesim 13a gimtadieni biggrin.gif

labs kerpike hihihi.gif


ale kokia nesamone blem doh.gif atrodo nespejom isjungt o jau vel jungt reik doh.gif cool.gif mes da nesijungiam...galetu da neprasidet tie lietus unsure.gif nekenciu cool.gif

nu smagu ka gerai einas ax.gif kur zadat daryt? bigsmile.gif
Atsakyti
As jungiu, nes nepatinka dregme namie doh.gif paskui pelesis atsiras.
Namie, lyg 4 klasiokes ateis. Nieko rimto nedarau, svarbu apsibus kartu biggrin.gif
Mazaja maitini (.)(.) ?
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2013 09 15, 21:04)
ane? g.gif propesore bus : pas ka cia krikstynose buvot?
maniskei jau senai praejo  kai supyksta sako,kad ana ''hatina scholl'' laugh.gif

kita kart kai kepsi i manes nepamirsk  idedi i voka i siunti...adresa zinai 
nu jo su tuo laiku tai taip i yr...cia nuvedei,cia ziurek jau reik lekt parsivest...kita kart net nieko gero namie nespeji pasidaryt 

maniskei tai siaip neblogai....nice reading,good reading vienzo tas pats per ta pati  o savaitgaliui matematikos...

o maziuke tai gerai...

kaip taviskiam mokykloj? 
hello kerpes wink.gif

lyskiat lauk cool.gif
uzknisa tas smailu ribojimas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (piktas smailas)


Jop proto knisime lotuliukas.gif aj, cia pas vienus pazystamus..Siaip gerai jiems ten, namu darbu dar ner lotuliukas.gif Bet sako mokinas kaip visi unsure.gif Vien zo, kaip nors isgyvensim.. Maziuj ir patinka. sako labai linksma..

As ir tep rasydavau, o ka ten parasysi, tipo gal kazka suklydo, dar viens ir tas pats, bile skaito ax.gif

Kokia padukus mergina tongue.gif Visa i mama thumbup.gif Super kad taip augat 4u.gif

Isivazduok kas butu, kad tu smailiku neribotu lotuliukas.gif

QUOTE(netaa @ 2013 09 15, 22:37)
As jungiu, nes nepatinka dregme namie doh.gif  paskui pelesis atsiras.
Namie, lyg 4 klasiokes ateis. Nieko rimto nedarau, svarbu apsibus kartu biggrin.gif 
Mazaja maitini (.)(.) ?


O neturit dregmes surinkejo? Mes pernai isigijom, tai geras dalykas. tarkim vonioj padedam pries pradedant maudytis, iskart visa dregme sugeria. Dabar va visrtuvej skalbinisu padeda dziovint.. ir nesioju po visus namus lotuliukas.gif

Kada cia sveikinti reikes? 4u.gif

Labas rytas ..Vaikai mokyklose tongue.gif
Atsakyti
Labs biggrin.gif
turim ta dregmes rinkeja, man paciai salta, tai silumajungiu lotuliukas.gif senatve, jau pelenai byra lotuliukas.gif
Ketvirtadieni priimam, dovanas tikras, o ne el versija tongue.gif
Oras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2013 09 16, 15:15)
Labs biggrin.gif
turim ta dregmes rinkeja, man paciai salta, tai silumajungiu lotuliukas.gif  senatve, jau pelenai byra lotuliukas.gif
Ketvirtadieni priimam, dovanas tikras, o ne el versija tongue.gif
Oras doh.gif


Nu jop starasti ni radasti lotuliukas.gif Man senatve bus kai as siluma pamegsiu lotuliukas.gif
Nezinau nezinau, cia krizes zinai.. uzteks ir elektronines tongue.gif

Oras visai nieko ax.gif

Labas cioces..

Edgole kaip su gimimo liudijimo baiges ax.gif
Atsakyti
Labs biggrin.gif
Zuvikes priedem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2013 09 18, 20:12)
Labs biggrin.gif
Zuvikes priedem  ax.gif


Kokios zuvies valget ax.gif

Sveikinimai dukruze su gimtadieniu user posted imageuser posted image

Labas cioces bigsmile.gif Edgole kur valkiojies cool.gif
Atsakyti
esu esu tongue.gif

rasiau cia kuri vakara i kompas nusprogo doh.gif tai jau tingiu vel litanijas kurpt biggrin.gif


su liudijimu ok ax.gif jau legales esam hihihi.gif


hello kerpikes wink.gif
Atsakyti
Lidline kelpiau biggrin.gif
ACIU uz sveikinimus mirksiukas.gif
einu kavos pasidarysiu ir akvariuma susitvarkyt reik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2013 09 19, 12:31)
esu esu tongue.gif

rasiau cia kuri vakara i kompas nusprogo doh.gif tai jau tingiu vel litanijas kurpt  biggrin.gif
su liudijimu ok ax.gif jau legales esam hihihi.gif
hello kerpikes wink.gif


Nu va, o tep cia persigyvenai ax.gif mano mazius ir be paso dar lotuliukas.gif niekur neregistruotas, tik i sulia eina.. lotuliukas.gif bet kam tas pasas kol keliaut nereikia..

Koki jus vezimeli isigijot?
Atsakyti
QUOTE(IceDragon @ 2013 09 19, 12:35)
Nu va, o tep cia persigyvenai ax.gif mano mazius ir be paso dar lotuliukas.gif  niekur neregistruotas, tik i sulia eina.. lotuliukas.gif  bet kam tas pasas kol keliaut nereikia..

Koki jus vezimeli isigijot?
nu tongue.gif kaip padarem net lengviau atsipuciau hihihi.gif

pas jus ir neblogas variants hihihi.gif

kol keliausit jau gal ir antram pasui bus laikas laugh.gif ir ji isduoda ilgesniam laikui biggrin.gif

emiau hauck apollo sky doh.gif viskas su juo yr gerai ale tie ratai ph34r.gif noreciau nagus nukapot tam kurio mintis buvo juos det cool.gif

pardej kai stumdziau tai visks ok...ale per plytkas vaziuojant viskas jaucias doh.gif nors atrodo ir ner ta kieta plasmase kaip,kad buna schmoll.gif
Atsakyti