Įkraunama...
Įkraunama...

Visureigų mylėtojos - vienykitės!

QUOTE(duokanka @ 2006 06 12, 10:18)
Negi niekas nevazineja Frontera verysad.gif ?



Mano draugas turi Frontera, 91 metu, benzinas, labai patogu miske, maza ir manevringa. Turi ir kita dzipa Nissan Patrol 2002 metu, didelis, dyzelis, visur uzvaziuoja, vaziuoja, bet va jei jau siauras kelias sunkiau prasilenkt smile.gif ir automatine deze, kad labai gerai misko keliais vaziuot, pas Opeli mechanine deze, tai turi jungt pirma, antra, pirma ir t.t kai sunkesnis misko kelias su akmenimis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tora 5 @ 2012 04 23, 10:02)
Prasau patarimo.Padedu rinktis vyrui visureigi,o koki jus patartumet rinktis.Ieskom,su mechanine pavaru deze,dyzelis,taupiai naudotu kura,ir kad lengvai iveiktu pelketus pievu,gyvenvieciu,misku kelius.Kaina mazdaug iki 100000 lituAciu smile.gif


Nissan Patrol, Nissan Titan, Toyota Land Cruiser, Jeep Wrangler, Land Rover.
Miesto Suvai grazu paziuret, bet realiai netinkami sitam reikalai taigi ne Volvo, VW Tuareg - grazus, bet gerai tik laiva tempti ir mieste vazinet smile.gif Sekmes renkantis!
Atsakyti
sveikos! Vairuoju Hondaj Santafe-visureigiu smile.gif
Tiesa sakant nesenai isigijom-mazdaug pries 3menesius.Pakolkas pfiu-pfiu neteko neko keisti nei remuontuoti.
Tik kilo klausimas -koki kura pilat?
Dekuj!
Atsakyti
QUOTE(Sowthistle @ 2013 08 08, 14:14)
Mano draugas turi Frontera, 91 metu, benzinas, labai patogu miske, maza ir manevringa. Turi ir kita dzipa Nissan Patrol 2002 metu, didelis, dyzelis, visur uzvaziuoja, vaziuoja, bet va jei jau siauras kelias sunkiau prasilenkt smile.gif ir automatine deze, kad labai gerai misko keliais vaziuot, pas Opeli mechanine deze, tai turi jungt pirma, antra, pirma ir t.t kai sunkesnis misko kelias su akmenimis smile.gif
Papildyta:
Nissan Patrol, Nissan Titan, Toyota Land Cruiser, Jeep Wrangler, Land Rover.
Miesto Suvai grazu paziuret, bet realiai netinkami sitam reikalai taigi ne Volvo, VW Tuareg - grazus, bet gerai tik laiva tempti ir mieste vazinet smile.gif Sekmes renkantis!


Maniškis irgi turi Patrola tik pas mus benzinas dujos. Jis nepamainomas kai reikia i laukus važiuoti thumbup.gif liuks, as pati tai Nissan Murano vairuoju patogiau,mažesne smile.gif
Atsakyti
As kartais Patrol pavazineju, didziule masina! Mano darbine isvis juokinga palyginus su Nissanu biggrin.gif Toyota Aygo biggrin.gif
Siaip tikrai labai praktiska po laukus, miskus, visokiais pelkynais vazinet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sowthistle @ 2013 08 10, 10:32)
As kartais Patrol pavazineju, didziule masina! Mano darbine isvis juokinga palyginus su Nissanu biggrin.gif Toyota Aygo biggrin.gif
Siaip tikrai labai praktiska po laukus, miskus, visokiais pelkynais vazinet smile.gif



As jei i miesta vaziuoju tai nepatogu bet seip man patinka dideles masinos nes saugiai jaučiuosi jose .
Atsakyti
Greitkeliu normaliai, tik letokai isibegeja, bet tai laikau privalumu, nes dideles masinas stabdyt yra sunkiau smile.gif O siaip mieste nedaug vazinejaus, tai ne itin patogu kaip sakei smile.gif Bet siaip liuks masina
Atsakyti
sveikos 4u.gif atejau ir as pasmalsaut kas ka gero blogo galetu apie Mitsubishi PAJERO pasakyt.... g.gif
Atsakyti
Pazistmas turi Pajero, labai dziaugias sia masina smile.gif Didele, talpi, tik va nepasidomejau apie kuro sanaudos ir kaip kaimo, misko keliukais vaziuoja...
Atsakyti
Gal kas turit susidares nuomone apie Land Rover Freelander? I ka reiktu atkreipti demesi? ir kokia kaina galetu buti naudotos? 2000 eur, tai cia normali kaina jei gerai veikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amatevi: 14 gegužės 2015 - 12:46
QUOTE(Amatevi @ 2015 05 14, 13:43)
Gal kas turit susidares nuomone apie Land Rover Freelander? I ka reiktu atkreipti demesi? ir kokia kaina galetu buti naudotos? 2000 eur, tai cia normali kaina jei gerai veikia?

Žiūrint kokių metų ieškote? smile.gif
Atsakyti
2000 metu radom.
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2015 05 14, 14:27)
2000 metu radom.

Nu kaina kaip ir normali, žiūrint kokia būklė ir kokia rida mašinos.
Bet aš gal žiūrėčiau tą naujesnių metų, kitom lempom kur yra smile.gif lyg nuo 2002m jie pradėjo eit?
Atsakyti