Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

QUOTE(brigitukas @ 2008 05 18, 17:58)
hmm.. visur kiek skaityt teko tai mazdaug po poros savaiciu testa darytis o po triju pas gyditoja... bet tai nesamone tada truputuka gaunas , kad namie anksciau pasidaryt galima. na neislauksiu as tu triju sav ir greiciau i poliklinika leksiu smile.gif

Testas patikimai rodo mažiausiai po 10 dienų. Pas gydytoją nėštumą galima nustatyti ir anksčiau.
Po Postinor'o vartojimo rekomenduojama pasirodyti pas gydytoją po 5-6 savaičių arba po mėnesinių, jog įsitikintų, kad viskas gerai. Juk tai stiprus vaistas. Aišku, tai nėra būtina, bet nepakenks mirksiukas.gif
Atsakyti
pas gyditoja tai butinai reiks nueit... ir patikrinimas rimtesnis ir saugesnis ir del sveikatos sumetimu.. juk tikrai ne juokas toki vaistuka gert, geriau pabendraut su gyditojais nei paskiau kentet pasekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brigitukas @ 2008 05 20, 09:27)
pas gyditoja tai butinai reiks nueit... ir patikrinimas rimtesnis ir saugesnis ir del sveikatos sumetimu.. juk tikrai ne juokas toki vaistuka gert, geriau pabendraut su gyditojais nei paskiau kentet pasekmes smile.gif

tai aisku kad pas gydytoja drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(g.daiva @ 2008 05 22, 17:12)
tai aisku kad pas gydytoja drinks_cheers.gif


man testas parode 7 savaiciu, o gydytoja sugebejo iziureti tik 12 savaiciu nestuma lotuliukas.gif
kai buvo 6 savaites ziurejo, nieko nerado ir paskyre vaistus menesinems issaukti.
todel as niekuo nebepasitikiu.
o pastoti teisingai isgerus postinora praktiskai be sansu mirksiukas.gif o gydytoja tai tikrai nieko nepasakys ar pakenke postinoras ar ne.... tai gal ir nereiktu pas gydytoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lavista @ 2008 05 22, 21:11)
man testas parode 7 savaiciu, o gydytoja sugebejo iziureti tik 12 savaiciu nestuma  lotuliukas.gif
kai buvo 6 savaites ziurejo, nieko nerado ir paskyre vaistus menesinems issaukti.
todel as niekuo nebepasitikiu.
o pastoti teisingai isgerus postinora praktiskai be sansu  mirksiukas.gif o  gydytoja tai tikrai nieko nepasakys ar pakenke postinoras ar ne.... tai gal ir nereiktu pas gydytoja  biggrin.gif

Nu ir gydytoja doh.gif Tokia tai gal ir nieko nepasakytų, o normali privalo dirbt savo darbą ir įspėt apie galimą ar esamą poveikį g.gif Be to, skirt vaistus mmm iššaukt taip greit, nėra labai protinga blush2.gif
Esu juos gėrusi tada, kai mmm nebuvo 9sav blink.gif Ir būtent po Postinor'o. Beje, o apie jo žalą perskaičiau ne tik info lapelyje, bet ir gydytoja papasakojo.
O Postinor'as veiksmingas 95proc., net jeigu išgersi iš karto ax.gif Visiškai patikimos kontracepcijos nėra schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 23 gegužės 2008 - 09:38
nu va vel beda turiu.. prasidejo mmm nors po paskutiniu praejo vos savaite ir pora dienu... del nestumo nustataymo jauciu jau galiu ramiai mastyt, bet kas vyksta tai nedziugina ;/
Atsakyti
QUOTE(brigitukas @ 2008 05 23, 17:39)
nu va vel beda turiu.. prasidejo mmm nors po paskutiniu praejo vos savaite ir pora dienu... del nestumo nustataymo jauciu jau galiu ramiai mastyt, bet kas vyksta tai nedziugina ;/


negeri dalykeliai... tikrintis reiktu kruopsciai jau. tik bijau, kad kaip ir visos gausi kontraceptiku ciklui sureguoliuoti ir nebereiks postinoru lotuliukas.gif
na as cia juokauju... o jei rimtai, tai sekmes ieskant priezasciu 4u.gif
Atsakyti
Ar butina gerti ta antraja tablete? g.gif
Atsakyti
man po Postinor pavartojimo buvo negimdyminis nestumas kiausintakyje verysad.gif niekas nieko nemate, menesiniu nebuvo. Plyso kiausintakis, teko operuoti ir pasalinti kiausintaki verysad.gif

niekam nerekomenduociau ju vartoti, tai tas pats kaip ir isvalymas ( mikro abortas). Jau geriau rinktis pastaraji, negu su kraujo issiliejimu pilvo ertmeje patekti i ligonine ( kaip as) verysad.gif

bet aisku, kiekvienas renkasi, kas jam atrodo priimtiniau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brigitukas @ 2008 05 23, 16:39)
nu va vel beda turiu.. prasidejo mmm nors po paskutiniu praejo vos savaite ir pora dienu... del nestumo nustataymo jauciu jau galiu ramiai mastyt, bet kas vyksta tai nedziugina ;/

Čia po Postinor'o ar šiaip sau prasidėjo? g.gif

QUOTE(Chansse @ 2008 05 25, 12:27)
Ar butina gerti ta antraja tablete? g.gif

Jei negersi antros, skaityk, kad nieko neišgėrei (dėl saugumo), o tik be reikalo hormonų dozę pavartojai.
Atsakyti
Vaje, ištiko ir mane bėdelę, pirmą kartą teko griebtis šios ekstrinės kontracepcijos. Pirmą parą lyg ir nieko, tik kiek galva svaigo, o dabar toks jausmas, tarsi tuoj tuoj mmm prasidėtų... unsure.gif
Atsakyti
[quote=mylimuke,2008 05 26, 14:31]
Čia po Postinor'o ar šiaip sau prasidėjo? g.gif

po escapelle... na bet juk cia tas pats tik vienoj tabletej... tai vat eisiu ryt ar poryt pas gyditoja kad pazretu kas cia buvo ..

Papildyta:
QUOTE(apsikabinkim @ 2008 05 28, 23:17)
Vaje, ištiko ir mane bėdelę, pirmą kartą teko griebtis šios ekstrinės kontracepcijos. Pirmą parą lyg ir nieko, tik kiek galva svaigo, o dabar toks jausmas, tarsi tuoj tuoj mmm prasidėtų...  unsure.gif



tai va man ir toks jausmas buvo buvo ir prasidejo, visai ne pagal cikla..
Atsakyti