Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

supratau,dekui.tai bandysiu daryti tuomet po 10 dienu.. doh.gif
Atsakyti
man gydytoja sake, kad extra kontrocepcija taip toks panasiai smugis urganizmui kaip patrankos sviedinio i muse... man taip blogai buvo kad dvi dienas akyse liejosi ir bloga buvo, be to nesuveike ir pastojau... bet tikiuosi siuo atveju bus pagal plana:)
Atsakyti
Na va pasirode mm, bet 2 savaitem anksciau.. greiciausiai nuo Postinor. Man jau nebera tikimybes pastoti?
Atsakyti
QUOTE(nemiegu @ 2008 07 28, 08:47)
Na va pasirode mm, bet 2 savaitem anksciau.. greiciausiai nuo Postinor. Man jau nebera tikimybes pastoti?


paskaiciau foruma,tai supratau kad tai ne tikros man mm, ir atsirado tikrai nuo Postinor, reikes laukti tikru,kurios dar turi buti. darytis testa ar dar laukti tikru?
Buna taip kad atsiradus netikroms ir nesulaukus antru, yra pastojama?
Atsakyti
Manau, kad nepastojai.
Atsakyti
na tikiuosi, daugiau gyvenime Postinor negersiu. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos. norėčiau su jumis pakalbeti, vistiek nebeturiu kur detis. sienomis laipau nesveikai verysad.gif
zdz, tokia istorija: su ilgameciu draugu buvau išsiskyrus penkiem menesiam. todel jau pradejau bendrauti su kitu..viena karta mylejomes. tai įvyko gruodzio 23d. praejus gal maziau nei 14 val isgeriau postinoro ant viso pikto (2 tabletes iškart). jau per naujuosius metus sirgau mm, tik nezymiai..per šventes susitaikiau su senaja meile...suprantate..mylėjomės ne kartą, sausio vidury vėl keistai pradėjo teplioti mane (anxti iki mm), gal tik porą dienikių..vasario mėnesio vidury pradėjau jausti mieguistumą, tada pasidariau porą nėštumo testų. rodė dvi juosteles... esu ziauriai sutrikusi. kovo 3 d. ginekologė patvirtino kad laukiuosi 7 sav. tai db jau esu pgl ginek 27 sav. nžn kur dėts, naktim nemiegu ir verkiu...kas jei mano mylimojo?????...ar gali klysti daktarai? unsure.gif ar galėjau pastoti gruodžio 23 d?? postinor nepadėjo? kazkada seniau vartojau ji su savuoju, tai padėdavo... fear.gif fear.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(alli_g @ 2008 07 29, 00:40)
Sveikos. norėčiau su jumis pakalbeti, vistiek nebeturiu kur detis. sienomis laipau nesveikai verysad.gif
zdz, tokia istorija: su ilgameciu draugu buvau išsiskyrus penkiem menesiam. todel jau pradejau bendrauti su kitu..viena karta mylejomes. tai įvyko gruodzio 23d. praejus gal maziau nei 14 val isgeriau postinoro ant viso pikto (2 tabletes iškart). jau per naujuosius metus sirgau mm, tik nezymiai..per šventes susitaikiau su senaja meile...suprantate..mylėjomės ne kartą, sausio vidury vėl keistai pradėjo teplioti mane (anxti iki mm), gal tik porą dienikių..vasario mėnesio vidury pradėjau jausti mieguistumą, tada pasidariau porą nėštumo testų. rodė dvi juosteles... esu ziauriai sutrikusi. kovo 3 d. ginekologė patvirtino kad laukiuosi 7 sav. tai db jau esu pgl ginek 27 sav. nžn kur dėts, naktim nemiegu ir verkiu...kas jei mano mylimojo?????...ar gali klysti daktarai? unsure.gif ar galėjau pastoti gruodžio 23 d?? postinor nepadėjo? kazkada seniau vartojau ji su savuoju, tai padėdavo... fear.gif  fear.gif  fear.gif

Tai, kad nėštumas skaičiuojamas nuo paskutinių mėnesinių prieš pastojimą... Jei kovo 3d. sakė 7sav., tai manau nerimauti nėra ko mirksiukas.gif Pastojai ne gruodžio 23d., o vėliau rolleyes.gif Nebent painiuojikažką su datom blush2.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
tai nuo kovo 3 d. atskaiciavus 7 savaites gaunasi sausio vidurys, nemanau kad ginekologe galejo suklysti visu menesiu, na bet tau visada kirbės šis kirminiukas viduje, aišku nemanau, kad reiktų pulti sakyti tai savo brangiajam, palauk kol pagimdysi ir mazdaug galesi pasiskaiciuoti arba iš bėgos turėsi daryti DNR, nes tas kirminiukas neleis tau gyvenit. Atsiprašau jei nuliūdinau, bet tokia ta realybė. reikėtų atsargiau mylėtis su tiek mažai pažystamais vaikinais
Atsakyti
QUOTE(alli_g @ 2008 07 28, 20:40)
Sveikos. norėčiau su jumis pakalbeti, vistiek nebeturiu kur detis. sienomis laipau nesveikai verysad.gif
zdz, tokia istorija: su ilgameciu draugu buvau išsiskyrus penkiem menesiam. todel jau pradejau bendrauti su kitu..viena karta mylejomes. tai įvyko gruodzio 23d. praejus gal maziau nei 14 val isgeriau postinoro ant viso pikto (2 tabletes iškart). jau per naujuosius metus sirgau mm, tik nezymiai..per šventes susitaikiau su senaja meile...suprantate..mylėjomės ne kartą, sausio vidury vėl keistai pradėjo teplioti mane (anxti iki mm), gal tik porą dienikių..vasario mėnesio vidury pradėjau jausti mieguistumą, tada pasidariau porą nėštumo testų. rodė dvi juosteles... esu ziauriai sutrikusi. kovo 3 d. ginekologė patvirtino kad laukiuosi 7 sav. tai db jau esu pgl ginek 27 sav. nžn kur dėts, naktim nemiegu ir verkiu...kas jei mano mylimojo?????...ar gali klysti daktarai? unsure.gif ar galėjau pastoti gruodžio 23 d?? postinor nepadėjo? kazkada seniau vartojau ji su savuoju, tai padėdavo... fear.gif  fear.gif  fear.gif


Nedekinga situacija. g.gif atkreipk demesi i viena dalyka. Jei tau buvo anksti ( iki 12sav) atlikta echoskopija tai ten parasyta leliuko ismatavimai ir nestumo laikas pg tuos imatavimus. Ankstyva echoskopija yra vienas svarbiu ir patikimu nestumo laiko nustatymo metodu. savo ruoztu nemanau kad pastojai ta gruodzio men doh.gif Jei po Postinoro buvo menesines reiskia gimdos gleivine atsiskyre ir pasisalino.
Atsakyti
QUOTE(alli_g @ 2008 07 28, 20:40)
Sveikos. norėčiau su jumis pakalbeti, vistiek nebeturiu kur detis. sienomis laipau nesveikai verysad.gif
zdz, tokia istorija: su ilgameciu draugu buvau išsiskyrus penkiem menesiam. todel jau pradejau bendrauti su kitu..viena karta mylejomes. tai įvyko gruodzio 23d. praejus gal maziau nei 14 val isgeriau postinoro ant viso pikto (2 tabletes iškart). jau per naujuosius metus sirgau mm, tik nezymiai..per šventes susitaikiau su senaja meile...suprantate..mylėjomės ne kartą, sausio vidury vėl keistai pradėjo teplioti mane (anxti iki mm), gal tik porą dienikių..vasario mėnesio vidury pradėjau jausti mieguistumą, tada pasidariau porą nėštumo testų. rodė dvi juosteles... esu ziauriai sutrikusi. kovo 3 d. ginekologė patvirtino kad laukiuosi 7 sav. tai db jau esu pgl ginek 27 sav. nžn kur dėts, naktim nemiegu ir verkiu...kas jei mano mylimojo?????...ar gali klysti daktarai? unsure.gif ar galėjau pastoti gruodžio 23 d?? postinor nepadėjo? kazkada seniau vartojau ji su savuoju, tai padėdavo... fear.gif  fear.gif  fear.gif

Siūlau pamiršt ir nesukt sau galvos cool.gif Turi mylimą vyrą, kūdikį, kam apsisunkint gyvenimą?
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 07 28, 23:38)
Nedekinga situacija. g.gif  atkreipk demesi i viena dalyka. Jei tau buvo anksti ( iki 12sav) atlikta echoskopija tai ten parasyta leliuko ismatavimai ir nestumo laikas pg tuos imatavimus. Ankstyva echoskopija yra vienas svarbiu ir patikimu nestumo laiko nustatymo metodu. savo ruoztu nemanau kad pastojai ta gruodzio men doh.gif  Jei po Postinoro buvo menesines reiskia gimdos gleivine atsiskyre ir pasisalino.



man echoskopija buvo padaryta 14 sav ir ten patvirtino, kad vaisius atitinka 14 sav. jis svere 104 g. tik tiek tezinau...na, beveik esu tikra, kad lelius mano mylimojo, bet vistiek kartais apninka tokios ziaurios mintys...nes nuolat manau, kad man nesiseka.... doh.gif o kiek laiko trunka apvaisinimas? girdejau dvi tris paras..po paskutiniu mm (patepliojimu dvi dienas) kokia gera sav nesimylejau... g.gif
Atsakyti