Įkraunama...
Įkraunama...

Priekaba - namelis

QUOTE(AŠA @ 2006 06 13, 22:45)
na, pasakok paskaok: kaip vidus atrodo, kokie "privalumai" ir t. t.

na nera jis toks prabangus,bet... yra lova keturviete tai musu seimynai thumbup.gif , kuri transformuojasi i stala ir 2 minkstasuolius ... g.gif nezinau ar cia gerai pavadinau, yra spinta , prausyklos kambarelis, saldytuvas, kriaukle, dujine virykle, peciukas yra jei kartais salta butu, daug visokiu lentyneliu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ypac kai poilsiauji su mazais vaikais. SAvaitgali varom isbandysiu tai privalumu daugiau parasysiu tikiuosi minusu nebus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(GELALA @ 2006 06 14, 11:25)
na nera jis toks prabangus,bet... yra lova keturviete tai musu seimynai thumbup.gif , kuri transformuojasi i stala ir 2 minkstasuolius ... g.gif nezinau ar cia gerai pavadinau, yra spinta , prausyklos kambarelis, saldytuvas, kriaukle, dujine virykle, peciukas yra jei kartais salta butu, daug visokiu lentyneliu.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ypac kai poilsiauji su mazais vaikais. SAvaitgali varom isbandysiu tai privalumu daugiau parasysiu tikiuosi minusu nebus tongue.gif

SVEIKINU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Butinai papasakok kaip sekesi! 4u.gif
Ir jei nepaslaptis, kiek kainavo jusu keturvietis? Ir kokia jo mase? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janone: 14 birželio 2006 - 10:35
QUOTE(GELALA @ 2006 06 14, 10:25)
na nera jis toks prabangus,bet... yra lova keturviete tai musu seimynai thumbup.gif , kuri transformuojasi i stala ir 2 minkstasuolius ... g.gif nezinau ar cia gerai pavadinau, yra spinta , prausyklos kambarelis, saldytuvas, kriaukle, dujine virykle, peciukas yra jei kartais salta butu, daug visokiu lentyneliu.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ypac kai poilsiauji su mazais vaikais. SAvaitgali varom isbandysiu tai privalumu daugiau parasysiu tikiuosi minusu nebus tongue.gif

thumbup.gif džiaugiuosi už jus, na, bet nieko, mes gal irgi kada susitvarkysim viską rolleyes.gif
pas mus irgi panašiai, tik sakėm prausyklos nedarysim... na, kai jūs su vaikais, tai taip, bet mes murziai būsim lotuliukas.gif o jei rimtai, tai buvo mintis tą biotualetą, dušo kabiną paisdaryt, bet po ilgų svarstymų, nusprendėm, kad WC pašalinis kvapas mums nereikalingas, o apsipraust ir virtuvės kriauklėj galima... bet kokiu atveju, važiuosim tai į kempingus, kur ir taip ir WC, ir dušai būna, o jei prie kokio ežeriuko, tai gi jame dar maloniau pasipliuškent... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 06 14, 12:40)
thumbup.gif džiaugiuosi už jus, na, bet nieko, mes gal irgi kada susitvarkysim viską  rolleyes.gif
pas mus irgi panašiai, tik sakėm prausyklos nedarysim... na, kai jūs su vaikais, tai taip, bet mes murziai būsim lotuliukas.gif o jei rimtai, tai buvo mintis tą biotualetą, dušo kabiną paisdaryt, bet po ilgų svarstymų, nusprendėm, kad WC pašalinis kvapas mums nereikalingas, o apsipraust ir virtuvės kriauklėj galima... bet kokiu atveju, važiuosim tai į kempingus, kur ir taip ir WC, ir dušai būna, o jei prie kokio ežeriuko, tai gi jame dar maloniau pasipliuškent... ax.gif

drinks_cheers.gif kad bunant prie vandens telkinio vanduo nebutinas, nebent jei i tolima kelione kur vaziuojant, bet kita vertus tai su tuo nameliu toli nenukeliausi, dar pazirs kur dalim pakeliui lotuliukas.gif , senas jis , net metu tiek kiek man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GELALA @ 2006 06 14, 13:19)
drinks_cheers.gif kad bunant prie vandens telkinio vanduo nebutinas, nebent jei i tolima kelione kur vaziuojant, bet kita vertus tai su tuo nameliu toli nenukeliausi, dar pazirs kur dalim pakeliui lotuliukas.gif , senas jis , net metu tiek kiek man doh.gif

oi nesakyk schmoll.gif mūsiškis irgi vos pora metų už mane jaunesnis biggrin.gif bet važiuoja (tfu tfu tfu) puikiai, nėra ten kam pažirt, jei važiuoklė ir ratai geri bigsmile.gif kaip tik čia po vietą maltis su juo nematau prasmės, nes prie kokio ežerėko už keliolikos ar kelių km, tai galima ir su mašina palėkt, pavakarot kiek nori, o vat jau išsiruošus į tolimesnę kelionę, kad ir į kitą Lietuvos galą namo taip greit neparlėksi, čia jau reikia namuko... aš taip mąstau...
tiesa, taip ir nepasakei, koks jūsiškio svoris, nes mūsų, įtariu, bus virš 750 verysad.gif bet, kadangi aš ir taip nereiškiu didelio noro vairuot mašinos su juo, tai problemų neturėtų būt ax.gif
ir dar, kaip ten pas jus su apsaugomis nuo mašalų? dabar man tai aktualiausiais klausimas... ieškau tinkamiausio varianto smile.gif
P.S. nusipirkom tapetų, savaitgalį vėl darbuosimės thumbup.gif
Papildyta:
dar apie metus, tu pažiūrėk skelbimuose, po dutūkstantųjų beveik nėra, o jei yra, tai kainos... optimaliausias mums paprastiems mirtingiems lietuvaičiams (čia aš apie save, jei ką biggrin.gif ) ir kaina priimtiniausias variantas ir yra apie aštuoniasdešimtus plius minus kokie penkeri metai...
P.P.S. jei ne paslaptis, iš kur jūs?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 06 14, 16:33)
oi nesakyk  schmoll.gif mūsiškis irgi vos pora metų už mane jaunesnis biggrin.gif bet važiuoja (tfu tfu tfu) puikiai, nėra ten kam pažirt, jei važiuoklė ir ratai geri  bigsmile.gif kaip tik čia po vietą maltis su juo nematau prasmės, nes prie kokio ežerėko už keliolikos ar kelių km, tai galima ir su mašina palėkt, pavakarot kiek nori, o vat jau išsiruošus į tolimesnę kelionę, kad ir į kitą Lietuvos galą namo taip greit neparlėksi, čia jau reikia namuko... aš taip mąstau...
tiesa, taip ir nepasakei, koks jūsiškio svoris, nes mūsų, įtariu, bus virš 750  verysad.gif bet, kadangi aš ir taip nereiškiu didelio noro vairuot mašinos su juo, tai problemų neturėtų būt  ax.gif
ir dar, kaip ten pas jus su apsaugomis nuo mašalų? dabar man tai aktualiausiais klausimas... ieškau tinkamiausio varianto smile.gif
P.S. nusipirkom tapetų, savaitgalį vėl darbuosimės  thumbup.gif
Papildyta:
dar apie metus, tu pažiūrėk skelbimuose, po dutūkstantųjų beveik nėra, o jei yra, tai kainos... optimaliausias mums paprastiems mirtingiems lietuvaičiams (čia aš apie save, jei ką biggrin.gif ) ir kaina priimtiniausias variantas ir yra apie aštuoniasdešimtus plius minus kokie penkeri metai...
P.P.S. jei ne paslaptis, iš kur jūs?

lotuliukas.gif tai as tolimesne kelione turejau kur nors i uzsieni traukt ax.gif , svoris? g.gif ,einu pakilnot... va 770, nuo masalu tai nieko kaip ir nera unsure.gif , na ten prie liuko kazkoks tinklelis.Is Kauno mes ,o jus? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GELALA: 14 birželio 2006 - 14:40
QUOTE(GELALA @ 2006 06 14, 14:38)
lotuliukas.gif tai as tolimesne kelione turejau kur nors i uzsieni traukt ax.gif , svoris? g.gif ,einu pakilnot... va 770, nuo masalu tai nieko kaip ir nera  unsure.gif , na ten prie liuko kazkoks tinklelis.Is Kauno mes ,o jus? ax.gif

o mes nuo jūsų 250 km į rytus smile.gif tai pusiaukelėj kada susitikt galėsim lotuliukas.gif
a... į užsienį... kažkaip neatsiliepia SM brokerė, neparašo kainų, nes kai skambinau į Ergo, tai nugąsdino, kad į užsienį draudimas bus l. brangus... bet mes tai norėtumėm iki kokios Latvijos ar Estijos pašokt...
o pakilojai ką... dokumentus lotuliukas.gif tada "abidna do slioz", jei 770, vos 20 kg perviršis, o B kategorija ir nebetinka verysad.gif oi, bijau, kad ir mum taip bus verysad.gif
ko čia dar apie interjerą paklausus g.gif biggrin.gif
Papildyta:
va, matau Janonė yra, klausk wink.gif
Papildyta:
ups, pabėgo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 06 14, 16:58)
o mes nuo jūsų 250 km į rytus smile.gif tai pusiaukelėj kada susitikt galėsim  lotuliukas.gif
a... į užsienį... kažkaip neatsiliepia SM brokerė, neparašo kainų, nes kai skambinau į Ergo, tai nugąsdino, kad į užsienį draudimas bus l. brangus... bet mes tai norėtumėm iki kokios Latvijos ar Estijos pašokt...
o pakilojai ką... dokumentus  lotuliukas.gif tada "abidna do slioz", jei 770, vos 20 kg perviršis, o B kategorija ir nebetinka verysad.gif oi, bijau, kad ir mum taip bus  verysad.gif
ko čia dar apie interjerą paklausus  g.gif  biggrin.gif
Papildyta:
va, matau Janonė yra, klausk wink.gif
Papildyta:
ups, pabėgo blink.gif

mum tai tas svoris problemu nesudaro ,vyriokas mano turi visas kategorijas thumbup.gif
O KO TOS JANONES KLAUST?
Atsakyti
QUOTE(GELALA @ 2006 06 14, 15:04)
mum tai tas svoris problemu nesudaro ,vyriokas mano turi visas kategorijas thumbup.gif
O KO TOS JANONES KLAUST?

maniškis irgi atrodo visas arba tik vienos kažkurios ne, nes teisės ten prištampuotos mačiau lotuliukas.gif
Ko klausti, na, ko nors, kad diskusija plėtotųsi biggrin.gif
Pvz., aš jau sugalvojau klausimą tongue.gif pas jus kur dedasi patalynė? pas mus yra dvi lovos, viena viengulė, kita iš a la kampo transforuojasi į dvigulę ar trigulę, patalynė tose dėžėse, bet taip išeina, kad tos dėžės ant to paties laminato (na, nežinau, ar aiškiai aš čia), tai galvoju, kad nebais mandagu pagalves ir visa kita ten sumest, net jei ir išplauta... vis tiek dulkina... gal kokių patalynės maišų reiks nupirkt g.gif
Papildyta:
P.S. turėjau omeny, kad Janonė klaustų tavęs kaip namelio turėtojos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 06 14, 17:08)
maniškis irgi atrodo visas arba tik vienos kažkurios ne, nes teisės ten prištampuotos mačiau  lotuliukas.gif
Ko klausti, na, ko nors, kad diskusija plėtotųsi biggrin.gif
Pvz., aš jau sugalvojau klausimą  tongue.gif pas jus kur dedasi patalynė? pas mus yra dvi lovos, viena viengulė, kita iš a la kampo transforuojasi į dvigulę ar trigulę, patalynė tose dėžėse, bet taip išeina, kad tos dėžės ant to paties laminato (na, nežinau, ar aiškiai aš čia), tai galvoju, kad nebais mandagu pagalves ir visa kita ten sumest, net jei ir išplauta... vis tiek dulkina... gal kokių patalynės maišų reiks nupirkt g.gif
Papildyta:
P.S. turėjau omeny, kad Janonė klaustų tavęs kaip namelio turėtojos biggrin.gif

doh.gif doh.gif doh.gif kol dasilo kieno cia ko klaust lotuliukas.gif
pas mus irgi patalyne dedasi , ten kur ir pas jus jei taip supratau, o kodel dulkina ? g.gif ten gi uzdara g.gif ,na aisku maisi tai butu thumbup.gif
kur atostogaut megstat? mum tai LIETUVOS ezeriukai prie sirdies
Atsakyti
QUOTE(GELALA @ 2006 06 14, 15:14)
doh.gif  doh.gif  doh.gif kol dasilo kieno cia ko klaust lotuliukas.gif
pas mus irgi patalyne dedasi , ten kur ir pas jus jei taip supratau, o kodel dulkina ? g.gif ten gi uzdara  g.gif ,na aisku maisi tai butu thumbup.gif
kur atostogaut megstat? mum tai LIETUVOS ezeriukai prie sirdies

na taip, uždara, bet nėra tokio "lovio" kaip ištraukiamų sofų, tai vistiek kokių dulkių gali būt, o ir šiaip, aš tai nepriekabi, man viskas gerai, bet kokiam svečiui tai imt nu vis tiek nuo žemės patalynę, galvoju nelabai būtų gal g.gif
o atostogaut mes mėgstam ne vienoj vietoj, va pernai su mašina po Lietuvą keliavom, Latvijos kampą užgriebėm, tai vienam kempinge naktį ar dvi pernakvodavom, kitam, kokias žymesnes vietas aplankydavom... taip ir virš 2000 km įsukom blink.gif
Papildyta:
nors šiaip tai mus labiausia traukia jūra, kadangi patys vos ne ežere gyvenam lotuliukas.gif tik kad mūsų jūra tokia šalta... brrr... o iki kitos su lėktuvu pigiau, nei su nameliu sad.gif
Atsakyti
Tikrai, kaip savaitgalis? lotuliukas.gif

Mes tai ruosiames kita menesi pakeliaut po Lietuva ir irgi uzgriebt dali Latvijos. Kadangi namelio neturim verysad.gif galvojam tiesiog masinoj pernakvot.

Klausimas, kad tema pletotusi lotuliukas.gif kaip ten pas jus lovos transformuojasi? Na maciau skelbimu nuotraukose du minkstasuolius, o per viduri staliukas. Tai tipo tas staliukas nusileidzia, o ant jo ciuziniai uzsideda ir gaunasi papildoma lova g.gif
Atsakyti