Įkraunama...
Įkraunama...

Priekaba - namelis

Tikrai jokių įspūdžių verysad.gif
Teks pasidalinti savais. Buvome porai dienų prie jūros ir miegojome palapinėje. Turiu pasakyti, kad vėl labai pasigędome namelio priekabos. Tik pagalvokit, koks komfortas smile.gif atsikeli ryte, išsiverdi kavos, pasitaisai sumuštinį, susiplauni indus. Grįžti iš jūros, nusiprausi po dušu lotuliukas.gif kaifas. O para stovėjim aikštelėje mums tekainavo parai 25Lt.
Ach...
Beje, vyras sako, kad šių namelių surudijusių nebuna, nebent viduj kokios detals ir tvirtinimas, nes pats namelis plastikinis, todėl tiek nedaug sveria lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, na kadangi matau kad jums trūksta chebros tai priimkit ir mane 4u.gif ... Mes šiemet pirma vasara kaip turim namelį, tai dar nedaug kur ir buvim nulėkę su ja... Na tik prie ežerų... ax.gif Tai va, daiktas labai netgi super thumbup.gif . Juk kaip faina, ryte sau atsikeli, kaip namie pasidarai kavos, nusiprausi, jokie svetimi žmonės tau aplink nesimaišo... Geras daiktas... Dabar ką žinau iš patirties papasakosiu - draudimą galima pirkti ir ne metams o mažiau, nes juk žiemą nevažinėsi, registracija Regitroj tai irgi nebrangi, o va techinė apžiūra tai daug, netoli 50 litų, o pažiūrėjo tai tik lempukes kad visos degtų ir stabdžius, max 2 min. ir vsio...
Pas stalas tai būtent nusileidžia žemyn ir pasidaro plati lova, o kitam gale yra dvi atskiros lovos, na bet pas mus ji didelė, 4 ratais, tai ir vietos ten daug, bet kai mes su 2 vaikais tai kaip tik... Ai, va dar kokia bėda pas mus - kai pirkom nepatikrinom šaldytuvo, sakė veikia, o jis nelabasis "nugaišęs", ir kas liūdniausia kad jie neremontuojami, tai nebežinau ką daryt, reiks jaučiu iš namų kokią Snaigę įsikraut lotuliukas.gif
Ai, dar kas man patiko, kad ji neįkaista viduj... Per didžiausius karščius stovėjo ant saulės, tai sakėm negalėsim įlipt vidun, bet kaip nekeista buvo gan vėsu... Tik langus užleist reikia iš saulės pusės... O tinkleliai tai pas mus yra ant visų langų jau fabrikiniai, tai labai geras dalykas, be jų tai ragas būt, tvanku juk, o jei atidarysi šiaip langus tai uodai suės negyvai...
P.S. Jau kai važiuosi su kemperiu, tai kiekvienas sutiktas "mentas" bus tavo... Iškart stabdo, nes dažnai būna tai draudimo tai TA nėr ir šiaip jiems kažkodėl knieti tie nameliai... Mes iškart dokumentus po ranka pasidedam kai važiuojam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audiga: 24 liepos 2006 - 07:57
QUOTE(audiga @ 2006 07 24, 08:54)
Sveikos, na kadangi matau kad jums trūksta chebros tai priimkit ir mane 4u.gif ... Mes šiemet pirma vasara kaip turim namelį, tai dar nedaug kur ir buvim nulėkę su ja... Na tik prie ežerų... ax.gif  Tai va, daiktas labai netgi super thumbup.gif . Juk kaip faina, ryte sau atsikeli, kaip namie pasidarai kavos, nusiprausi, jokie svetimi žmonės tau aplink nesimaišo...  Geras daiktas... Dabar ką žinau iš patirties papasakosiu - draudimą galima pirkti ir ne metams o mažiau, nes juk žiemą nevažinėsi, registracija Regitroj tai irgi nebrangi, o va techinė apžiūra tai daug, netoli 50 litų, o pažiūrėjo tai tik lempukes kad visos degtų ir stabdžius, max 2 min. ir vsio...
  Pas stalas tai būtent nusileidžia žemyn ir pasidaro plati lova, o kitam gale yra dvi atskiros lovos, na bet pas mus ji didelė, 4 ratais, tai ir vietos ten daug, bet kai mes su 2 vaikais tai kaip tik... Ai, va dar kokia bėda pas mus - kai pirkom nepatikrinom šaldytuvo, sakė veikia, o jis nelabasis "nugaišęs", ir kas liūdniausia kad jie neremontuojami, tai nebežinau ką daryt, reiks jaučiu iš namų kokią Snaigę įsikraut lotuliukas.gif
  Ai, dar kas man patiko, kad ji neįkaista viduj... Per didžiausius karščius stovėjo ant saulės, tai sakėm negalėsim įlipt vidun, bet kaip nekeista buvo gan vėsu... Tik langus užleist reikia iš saulės pusės... O tinkleliai tai pas mus yra ant visų langų jau fabrikiniai, tai labai geras dalykas, be jų tai ragas būt, tvanku juk, o jei atidarysi šiaip langus tai uodai suės negyvai...
  P.S. Jau kai važiuosi su kemperiu, tai kiekvienas sutiktas "mentas" bus tavo... Iškart stabdo, nes dažnai būna tai draudimo tai TA nėr ir šiaip jiems kažkodėl knieti tie nameliai...  Mes iškart dokumentus po ranka pasidedam kai važiuojam...

Sveika įstojus į mūsų nedidoką ratelį thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Mentai kokie parazitai...
Mane dominadar toks dalykas, gal žinai, ar gali važiuoti namelyje keleiviai? Taisyklėse parašyta, kad priekabose draudžiama vežti keleivius, bet nameliuose gal galima g.gif
Atsakyti
...Nea, keleivių vežti tai kiek žinau negalima... Nors jei ir būtų galima nemanau kad tai saugu, kažkaip nežinau, gal ten ir gerai prisikabina jinai, bet man vis atrodo o jeigu atitruktų?
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 07 24, 07:00)
Tikrai jokių įspūdžių verysad.gif
Teks pasidalinti savais. Buvome porai dienų prie jūros ir miegojome palapinėje. Turiu pasakyti, kad vėl labai pasigędome namelio priekabos. Tik pagalvokit, koks komfortas smile.gif atsikeli ryte, išsiverdi kavos, pasitaisai sumuštinį, susiplauni indus. Grįžti iš jūros, nusiprausi po dušu lotuliukas.gif kaifas. O para stovėjim aikštelėje mums tekainavo parai 25Lt.
Ach...
Beje, vyras sako, kad šių namelių surudijusių nebuna, nebent viduj kokios detals ir tvirtinimas, nes pats namelis plastikinis, todėl tiek nedaug sveria  lotuliukas.gif


taip, jų surūdijusių nebūna ko gero, o kad sveria nedaug tai... na, už gerą mašiną mažiau smile.gif
bet vat jei su nameliu būtumėt stovėję, o ne su palapine, tai sumokėję kur kas daugiau (aišku, jei būtumėt jungęsi prie elektros ir pan.)

QUOTE(audiga @ 2006 07 24, 07:54)
Sveikos, na kadangi matau kad jums trūksta chebros tai priimkit ir mane 4u.gif ... Mes šiemet pirma vasara kaip turim namelį, tai dar nedaug kur ir buvim nulėkę su ja... Na tik prie ežerų... ax.gif  Tai va, daiktas labai netgi super thumbup.gif . Juk kaip faina, ryte sau atsikeli, kaip namie pasidarai kavos, nusiprausi, jokie svetimi žmonės tau aplink nesimaišo...  Geras daiktas... Dabar ką žinau iš patirties papasakosiu - draudimą galima pirkti ir ne metams o mažiau, nes juk žiemą nevažinėsi, registracija Regitroj tai irgi nebrangi, o va techinė apžiūra tai daug, netoli 50 litų, o pažiūrėjo tai tik lempukes kad visos degtų ir stabdžius, max 2 min. ir vsio...
  Pas stalas tai būtent nusileidžia žemyn ir pasidaro plati lova, o kitam gale yra dvi atskiros lovos, na bet pas mus ji didelė, 4 ratais, tai ir vietos ten daug, bet kai mes su 2 vaikais tai kaip tik... Ai, va dar kokia bėda pas mus - kai pirkom nepatikrinom šaldytuvo, sakė veikia, o jis nelabasis "nugaišęs", ir kas liūdniausia kad jie neremontuojami, tai nebežinau ką daryt, reiks jaučiu iš namų kokią Snaigę įsikraut lotuliukas.gif
  Ai, dar kas man patiko, kad ji neįkaista viduj... Per didžiausius karščius stovėjo ant saulės, tai sakėm negalėsim įlipt vidun, bet kaip nekeista buvo gan vėsu... Tik langus užleist reikia iš saulės pusės... O tinkleliai tai pas mus yra ant visų langų jau fabrikiniai, tai labai geras dalykas, be jų tai ragas būt, tvanku juk, o jei atidarysi šiaip langus tai uodai suės negyvai...
  P.S. Jau kai važiuosi su kemperiu, tai kiekvienas sutiktas "mentas" bus tavo... Iškart stabdo, nes dažnai būna tai draudimo tai TA nėr ir šiaip jiems kažkodėl knieti tie nameliai...  Mes iškart dokumentus po ranka pasidedam kai važiuojam...


Oho koks jūsų gigantas thumbup.gif koks tokio žvėries svoris tada g.gif mūsų namas per karščius stovėjo dar remontuojamas (be užuoliadų) tai vis dėlto prikaisdavo... sad.gif

QUOTE(janone @ 2006 07 24, 08:09)
Sveika įstojus į mūsų nedidoką ratelį thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Mentai kokie parazitai...
Mane dominadar toks dalykas, gal žinai, ar gali važiuoti namelyje keleiviai? Taisyklėse parašyta, kad priekabose draudžiama vežti keleivius, bet nameliuose gal galima g.gif


TIKRAI NEGALIMA vežti namelyje keleivių. Šiaip tai aš ir pati ten "kalatotis" nenorėčiau schmoll.gif ne dėl to, kad nutrūkt gali (jei taip galvoji, tai geraiu visai nevažiuot rolleyes.gif ), bet šiaip kažkaip... nežinau...
Atsakyti
Mūsų "žvėries"svoris 1300 kg, ką tik nuėjus pasvėriau... O dėl atsikabinimo tai aš suprantu kad neatsikabins, bet vistiek kažkaip nenorėčiau ten sėdėt važiuojant...
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2006 07 24, 10:27)
Mūsų "žvėries"svoris 1300 kg, ką tik nuėjus pasvėriau... O dėl atsikabinimo tai aš suprantu kad neatsikabins, bet vistiek kažkaip nenorėčiau ten sėdėt važiuojant...

lotuliukas.gif ar elektroninėm svarstyklėm svėrei? kitaip gali būti paklaida lotuliukas.gif tai ne toks ir žvėris, nes mūsų kažkur 950 kg, o max 1140 kg (neturiu elektroninių lotuliukas.gif ) va va, o sėdėt ten ir aš nenorėčiau drinks_cheers.gif
kaip ten pas jus tie gamykliniai tinkliukai pritvirtinti ax.gif
Papildyta:
pas mus nėra jų sad.gif tai galvoju užuolaidą guma apsiūt ir uždėt g.gif:
Atsakyti
Pas mus užsitraukia tipo kaip roletai, yra tokios storos neperšviečiamos (kaip guminės) užuolaidos ir tinkliukai, ką nori tą ir užsitrauki... O kai paleidi susivynioja patys viršuj ir nematyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2006 07 24, 11:02)
Pas mus užsitraukia tipo kaip roletai, yra tokios storos neperšviečiamos (kaip guminės) užuolaidos ir tinkliukai, ką nori tą ir užsitrauki... O kai paleidi susivynioja patys viršuj ir nematyt biggrin.gif

mes galvojom tokias savadarbes pasidaryt, bet nusprendėm, kad per daug terlionės blush2.gif nors būtų tai liuks ax.gif
Atsakyti
tai dabar papasakok man kaip su tais dokumentais?ar jau isigijot?koki?
Atsakyti
na, pirma turi priregistruot, tam, kad priregistruotum (gautum numerius), turi apdraust, paskui praeit techninę apžiūrą ir laimingai vžinėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 07 25, 00:15)
na, pirma turi priregistruot, tam, kad priregistruotum (gautum numerius), turi apdraust, paskui praeit techninę apžiūrą ir laimingai vžinėt smile.gif

O Pravarant technikini i ta kamperi ziuri kaip i priekaba ar kaip i priekaba nameli(ar jo vidus turi atitikti kokius nors standartus)? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Astutia @ 2006 07 19, 14:09)
Seip nezinau apie visa poperizma g.gif .geriausia voketijoj zet ten gali manau uz 300-500eur nusipirkti paprasta bet manau gera.ogeresni su dusu tuoletu apie 1000 eur ir daugiau.galit pazeti cia www.mobile.de  ten virsui desinej pusej pasirinkit anglu kalba.tada kairej spaskit search ir ten pat bus pasirinkimai ar masinas,motociklus,tuos namelius.yrasot kaina,ir jieskot. rolleyes.gif

O is kur pirkot?koki?ir kiek mokejot?
Atsakyti