Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužiai iš kiniškų internetinių parduotuvių

QUOTE
Muitinė, mokesčiai
1. Perkant iš ne ES valstybių gali tekti sumokėti:
- 21 proc. PVM, jei siuntos vertė (skaičiuojama su siuntimo išlaidomis) viršija 75 Lt (min 75 Lt lengvata netaikoma akcizais apmokestinamoms prekėms);
- muitus, jeigu siuntos vertė viršija 150 eurų (muito dydis priklauso nuo prekės ir jos pagaminimo šalies);
- akcizus (kvepalams - apie 44 Lt už litrą gryno etilo alkoholio);
- mokestį už išmuitinimo paslaugą (paštas ima 30 Lt, kurjeriai - žymiai daugiau).
2. Jei gavote laišką iš muitinės ir nežinote, kokio siuntinuko dokumentus siųsti, rašykit į info@post.lt prašydami pateikti kas yra siuntos viduje, nurodydami gautą nr.MT7011.....LT
Nuoroda į bendrą Muitinės/Mokesčių temą supermamoj (pagal pavadinimą galite surasti pačią naujausią):
Muitinė, mokesčiai, informacija

Atsakyti
O per kiek laiko maždaug gaunate prekes?
Atsakyti
Sveikos,

domina ir mane AliExpress.com ir Rosewholesale.com g.gif
neblogų grožių radau,bet atsiliepimų nėra daug ypač apie Rosewholesale.com
Atsakyti
Ali tai kaip ebay, bet pati nuekad nepirkus, nes ebay sistema man labiau patinka ir paprasciau konfliktus sprest. Ali viskas kiek sudetingiau. Na o prekes ir ten, ir ten tos pacios.

Kitos parduotuves nezinau, bet manau kaip dauguma kinietisku, kur prekes tos pacios keliose parduotuvese, iskaitant ebay ir ali.

O del kokybes, tai kaip pasiseks - as nusivylus ju rubais, nes ir neauksto ugio esant viskas trumpa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 02 12, 17:58)
Ali tai kaip ebay, bet pati nuekad nepirkus, nes ebay sistema man labiau patinka ir paprasciau konfliktus sprest. Ali viskas kiek sudetingiau. Na o prekes ir ten, ir ten tos pacios.

Kitos parduotuves nezinau, bet manau kaip dauguma kinietisku, kur prekes tos pacios keliose parduotuvese, iskaitant ebay ir ali.

O del kokybes, tai kaip pasiseks - as nusivylus ju rubais, nes ir neauksto ugio esant viskas trumpa doh.gif


Ali šiuo požiūriu man gal kiek labiau patiko, nes ten yra pirkėjų atsiliepimai po kiekviena preke, tai kartais galima susidaryti vaizdą, jei kažkas lb blogai. Ebayuje tai perkama aklai, žiūrima tik į bendrą pardavėjo reitingą...
O šiaip pirkti iš kiniečių yra labai sėkmės dalykas - yra porą daiktų, kuriais buvau maloniai nustebinta, yra ir kur labai nusivylusi. Ant rūbų daugiau nešvaistau pinigų, nebent kartais bižuteriją, perlus nuperku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 02 12, 16:36)
Ali šiuo požiūriu man gal kiek labiau patiko, nes ten yra pirkėjų atsiliepimai po kiekviena preke, tai kartais galima susidaryti vaizdą, jei kažkas lb blogai. Ebayuje tai perkama aklai, žiūrima tik į bendrą pardavėjo reitingą...
O šiaip pirkti iš kiniečių yra labai sėkmės dalykas - yra porą daiktų, kuriais buvau maloniai nustebinta, yra ir kur labai nusivylusi. Ant rūbų daugiau nešvaistau pinigų, nebent kartais bižuteriją, perlus nuperku smile.gif

Yra tam tikras būdas ir ebay biggrin.gif Nusikopijuoji norimos prekės pavadinimą, eini į pardavėjo neigiamus ar/ir neutralius po to spaudi ctrl f ir ieškai pagal tą pavadinimą kiekviename puslapyje ar kas neigiamai neatsiliepė apie tą prekę. Aišku, reikia, kad pardavėjas neturėtų milijono pardavimų, nes ir neigiamų procentas bus didelis ir sėdėsi taip valandą ieškant doh.gif Bet čia geras variantas, ypač, jei prekės labai norisi būtent už to pardavėjo kainą ar ji vienintelė pas jį.
Atsakyti
Kiek teko surizikuot,tai šuduks iki paveiksliuko toli gražu biggrin.gif
Atsakyti
ačiū už pasisakymus...teks praleist kiniečius biggrin.gif
Atsakyti
Eu pirkusi iš Ali ne kartą. Likau nustebinta vaikiškos pižamos ir vaikiško žieminio megztuko kokybe. Tikrai nei veliasi, nei tamposi, nei blunka. Siūlės tiesios, viskas tiesiog neįtikėtinai kokybiška. Turiu keletą daiktų, kurie visai prasti... Labai svarbu žiūrėti atsiliepimus ir vertinti pagal tai, kiek daug užsakyta prekės vienetų. Galima iš to spręsti, kad prekė kokybiška. Dydžiai taip pat labai svarbu - retai būna, kad atitiktų mūsiškį. Būtina matuoti. Kiek teko užsisakyti, visuomet prekes gavau, pardavėjai visuomet atsako į paklausimus, atsiunčia maždaug per 3 savaites, tiesa, kalėdiniu laikotarpiu laukiau iki 2 mėn.... Pardavėjas net atsiuntė siuntinuko foto, kad tikrai išsiuntė, bet jei būtumę negavę - žadėjo išsiųsti naują....
Atsakyti