QUOTE(Raganaa999 @ 2013 06 14, 22:51)
Ir kodel ta imunine sistema vos gimusios vaiko neiprastai reaguoja i aplinka?
Na kiek mano žinios siekia, tai vaikas gimsta neturėdamas imuninės sistemos, o tik tai ką gauna iš mamos. O jūs pati kartais nesate alergiška?
QUOTE
Bet nereikia tevams aiskinti, kad komplikaciju nebuna. Is kur bus kai niekas ju neregistruoja ir net nenori pirpazinti. O dauguma tevu netgi nesusieja vaiku negalavimu su skiepais, nes yra isitikine kad skiepai labai nekaltas dalykas, o skiepu info lapelio ne akyse nera regejusios ir skaiciusios.
Na nežinau, man tai niekas neaiškino, kad viskas turi būti čiki po skiepo. Net internete buvau radusi visą sąrašą galimų komplikacijų (konkrečiai MMR skiepui). Man atrodo, kad kartais tėvai tiesiog visai niekuo nesidomi, o nori kad viskuo pasidomėtų gydytojai. Bet gydytojai gal ne visada ir turi laiko, ir noro kiekvienam aiškinti tą patį.
QUOTE
O kaip yra dabar? Drauges berniuko oda baisi, tikrai baisi.. vaikui zvyneline ir gan sunki. Spekit ar kas nors atidejo skiepus? Skiepijamas vaikas taip kaip ir visi, standartiskai. Nu argi tai normalu? Vaiko oda tokia nuo gimimo praktiskai. Cia gal ta visu giriama mokslo pazanga pasireiskia, tokioj vietoj? Kuo daugiau suluosinam tuo smagiau ir pelningiau..?
Bet tai tokie vaikai labiau pažeidžiami įvairių ligų, t.y. jiem didesnė tikimybė komplikacijų. Gal tai ir yra argumentas kodėl dabar skiepija?

QUOTE(Raganaa999 @ 2013 06 14, 23:23)
Nera norma, bet gal gydytojams norma rasyt antibiotikus del kiekvieno viruso? O maniske ju gaudavo del to, kad jei tik vos paraudus gerkle, temperatura 40. Visada. Nei angina, nei puliuojanti nei labai jau raudona ta gerkle, vos rausva.. Zodziu, virusai kokie ir tiek.
O jūs tikra, kad tai buvo tik virusas? Maniškei buvo angina, nepūliuojanti, skyrė antibiotikų, gerklė irgi buvo vos vos rausva. Kitus kartus neskyrė, nors požymiai tie patys. Internete bandžiau susirasti info kuom skiriasi virusų sukeltos viršutinių kvėpavimo takų ligos ir bakterijų. Tai tik eiga, pagal kurią ir nustato gydytojas ar reik antibiotikų ar ne. O man kaip mamai, visus kartus atrodė kad viskas tas pats. Nors žinau, kad gydytojai dažnai skiria antibiotikus lengva ranka.
QUOTE
Tai kaip registruojama lietuvoje as jau isivaizduoju
O kas gali paneigti kad ir kitose valstybese ne tas pats? Ir kas irodys kad visos reakcijos yra registruojamos? Gal ta statistika, kuri yra info lapelyje, tera lasas juroje? Nei jus nei as to nezinot. O istatymai lieka istatymais, juo apeiti nera sunku ir visi ta zino. O beto, kaip jau minejau, koks 80 proc zmoniu, speju net neitaria ir net nesusimasto, kad vaikui kazkas negerai del skiepo. Tiesiog tai nesuvokiama jiems. Taip buti negali, kaip gydytojai teigia.

Manau, kad 80 proc. tiesiog apie tai nepraneša, net jei ir įtaria, kad tai skiepo padarinys.
QUOTE(Forgete @ 2013 06 15, 10:09)
jus gal nedalyvaujat bendraamziu forumuose, nematote kaip vaikai gydomi. Masiskai skiriami antibiotikai vien del to, kad vaikas nakti pakosejo, ar sloga pradejo begti. Taip visur skalambijama - antibiotikai blogis, bet pradeti reikia aukleti ne tevus, o medikus. Tai apie skiepus isviso nera kalbos. Ka reiškia, kai gimdymo namuose pirma vaiką išsineša ir paskiepina, o po to ateina ir mamos paprašo parašo, kad mama sutinka su vakcinacija ir pasėkmėm...
Manau, kad jūs taip pat nematote kaip tie vaikai gydomi, o tai tik perskaitote, ir neaišku ar visada mamos viską papasakoja. Todėl tikėti tuo ką rašo kitos mamos SM'e, yra truputį naivu.
Atleiskit, bet kur jūs gimdėt? Niekas neišnešė vaiko po gimdymo, skiepų klausimą aptarėm dar gimdykloje, pasirašiau iškart po gimdymo, skiepijo prie mano akių. O ir vėliau kai reikėjo imti kraują, man visada paaiškindavo kur neša ir kodėl, netgi siūlė eiti kartu jei noriu.
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 06 16, 18:37)
O as nors vienam suaugusiam pasiule seimos gydytojas revakcinuotis
Pasiule nebent nuo stabliges-difterijos, nes skiepas nemokamas. O ar pasiule nuo kitu ligu? Ar rupi seimos gydytojams, kad bent informuotu suaugusius, senolius, kad skiepai nebegalioja jiems ir kokios pasekmes ju laukia, jei susirgs kuria is tu ligu, kad ir vaikisku, nuo kuriu skiepijama.
Niekam nereikia informuoti, zmones ir nezino.
Galu gale, ar ispeja kad ir nesciajas, del skiepu. Kad pasiulytu savo seimos nariams suaugusiems pasiskiepyt, kad neuznestu kad ir kokliuso ar kitos ligos naujagimiui. Ar pasiulo ar bent ispeja, kad vyras, seneliai ar kt seimos nariai, kuria kontaktuos su naujagimiu, kad pasitikrintu sveikata, ar tikrai neserga kokliusu (nes buna zmones serga suauge ir nezino, pakoscioja ir tiek) Ar kam tai rupi? Nepanasu..
Uztai kad naujagimius reikia skiepyt vos gimusius, tai tikriausiai 99 proc zino, nors ir vaiku neturi, nes skalambija per visas televizijas.

Niekam nereikia informuoti, zmones ir nezino.
Galu gale, ar ispeja kad ir nesciajas, del skiepu. Kad pasiulytu savo seimos nariams suaugusiems pasiskiepyt, kad neuznestu kad ir kokliuso ar kitos ligos naujagimiui. Ar pasiulo ar bent ispeja, kad vyras, seneliai ar kt seimos nariai, kuria kontaktuos su naujagimiu, kad pasitikrintu sveikata, ar tikrai neserga kokliusu (nes buna zmones serga suauge ir nezino, pakoscioja ir tiek) Ar kam tai rupi? Nepanasu..
Uztai kad naujagimius reikia skiepyt vos gimusius, tai tikriausiai 99 proc zino, nors ir vaiku neturi, nes skalambija per visas televizijas.
Kad dauguma turbūt neturi jokių išlikusių išrašų apie buvusius skiepus, anksčiau persirašius į kitą polikliniką, kortelė tiesiog dingdavo, niekas nesivargino jos persiųsti, tiesiog užvesdavo naują. O jei dar koks remontas, tai vėl pusė kortelių dingsta. Dabar tai jau viskas suvedama į kompus. O ir pas šeimos gydytoją, jei nesi labai ligonis, tai ir nesilankai, gal netgi pavardės nežinai, kaip gydytojas gali pasirūpinti kiekvienu? Nors vis tik informacijos daugeliu sveikatos klausimu informacijos trūksta netgi pačioje poliklinikoje. Nors man ginekologė pasiūlė pasidaryti nemokamą tyrimą dėl gimdos kaklelio tyrimo.
Beje kas dėl tyrimų skiepų klausimu. Jie negali būti objektyvūs, dėl to, kad tyrimui visada renkamasi tikslinė grupė. Tie kurie už skiepus, visada suras tiriamųjų kuriem nepakenkė, o padėjo išvengti komplikacijų, tie kurie prieš - visada ras tiriamųjų, kuriem pakenkė ar nepadėjo išvengti komplikacijų. Visada galima rasti už ir prieš argumentų. Dar kažkaip neteko matyti seminarų ar paskaitų, kur būtų aptariami ir teigiami ir neigiami skiepų aspektai, t.y. pateikiama visa esama informacija. Paprastai būna arba seminarai už skiepus, arba kategoriškai prieš. O kaip paprastam žmogui atsirinkti kas yra kas?
Beje, gal galit kas patikslinti. Kiek domėjausi pačių skiepų sudėtimi, tai sunkieji metalai yra dedami kaip konservantai. Bet šiuo metu Lietuvoje visi skiepai yra vienkartinėm dozėm, tai juose kaip ir neturėtų būti konservantų. Tad kodėl kaip vienas iš argumentų vis dar lieka sunkiųjų metalų klausimas?