Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepiju ir neserga

QUOTE(bevardė @ 2013 06 17, 15:53)
O kuo sakykite skiriasi Afrikos vaikai nuo Europos?


Afrikos tamsesni biggrin.gif

O jei rimtai,tai bent mane konkrečiai domina skiepai ,skirti mano vaikui.
Kaip važiuosiu į Afriką,tada pasidomėsiu,kuo skiepina tenai.Šiuo metu bent man tai nėra aktualu.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2013 06 17, 10:16)
Atleiskit, bet kur jūs gimdėt? Niekas neišnešė vaiko po gimdymo, skiepų klausimą aptarėm dar gimdykloje, pasirašiau iškart po gimdymo, skiepijo prie mano akių. O ir vėliau kai reikėjo imti kraują, man visada paaiškindavo kur neša ir kodėl, netgi siūlė eiti kartu jei noriu.

Nors klauset ne manes, bet atsakysiu, kad buna ir kitokiu variantu nei jusu aprasytas. Pvz as gimdziau siauliuose, dar senuose GN (pries 5 metus), ir man buvo CP. Vaika is karto isvezdavo i naujagmiu skyriu, kuris kitame aukste. Mane paliko pooperacinej palatoj, guleti iki kito ryto. Vaika buvo 2 kartus atnese pamaitint (ir tai sake atnes su salyga, jei tures laiko, pasiseke, bent pora kartu laiko rado). Vaika ir tyre ir skiepijo, ne prie mano akiu. Atnese pasirasyt is kart po CP lapus del skiepu. Skiepo po ar pries nezinau biggrin.gif kokius dar tyrimus dare, nemaciau. Kita ryta, perkele i palata mane ir atnese vaika. Nakti vel vaikai po CP visi buvo isvezami i naujagimiu skyriu (labai paprasius gal ir butu palike, bet nesikeliau is lovos po CP). Vizitacijos vaiku gimusiu po CP, kiekviena ryta vyksta ne palatoje su mama, o visi jie surenkami ir isvezami i naujagimiu skyriu, kur isrengiami, ir apie pora valandu visi ten guli kol pravizituoja. Tada grazina visus i palatas. Vat tokia vat sistema buvo pries 5 metus. Dabar atsidare nauji gimdymo namai. Ten jau pooperacineje nebelaiko visos paros, tik kelias valandas, tai vaika pamatai greiciau ir vizitacijos jau vyksta palatoje.

O kuri ten raset, kad mamos neskiepija del mados?? Na jus man parodykit nors viena mama, kuri vaiko neskiepija del mados??? Na absurdu absurdas! Jei jau vaiko neskiepija, tai visada yra priezastis tam. Kiek pagrista, ar is asmenines patirties ar dar kokia ta priezastis. Bet ji yra. Ir dar ne vienos neteko sutikti, kurios neskiepijimo priezastis butu - mada doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 17 birželio 2013 - 16:18
QUOTE(Eureka @ 2013 06 17, 10:45)
Perskaičiau ir pagalvojau kaip ten tokiu atveju, jei motinai likus 1,5 val. iki gimdymo suleidžiami atibiotikai? Kas ten pasilieka gimdymo takuose? Ar vaikas gauna bent kiek tų bakterijų? Nes būna, juk nustato, kad motina turi streptokokų, o tokių atveju antibus suleidžia.

ant svarstyklių metamos galimos bėdos ir renkamasi mažesnė blogybė. Naujagimiui dažniausia infekcija pavojingesnė, nei galima menkesnė flora. Vienkartinė dozė visos floros tikrai neišgalabys, tik prislopins streptokoką, kuris dažnaiusia atsakingas už naujagimių sepsį. Aišku nėra puiku tai, kad mamos sveikatos būklė tokia, jog prireikia profilaktikos, mažiukui tai ne pats idealiausias startas.

QUOTE(Raganaa999 @ 2013 06 17, 17:15)
O kuri ten raset, kad mamos neskiepija del mados?? Na jus man parodykit nors viena mama, kuri vaiko neskiepija del mados??? Na absurdu absurdas! Jei jau vaiko neskiepija, tai visada yra priezastis tam. Kiek pagrista, ar is asmenines patirties ar dar kokia ta priezastis. Bet ji yra. Ir dar ne vienos neteko sutikti, kurios neskiepijimo priezastis butu - mada  doh.gif

mažai matėte cool.gif tiesa, tai nėra įvardijama taip tiesiai "dėl mados", įvalkalas kitoks, bet esmė ta pati: neskiepysiu nes kažkur skaičiau/kažką girdėjau /draugės vaikui buvo/auginsiu ekologiškai/tai mano vaikas ir mano spredimai, nieko man neaiškinkite ir pan. Viską sudėjus ir apibendrinus- nepalanki mažiukams mada. Ir tokių atvejų daugėja. Baidomasi vakcinų sudėties, paniškai saugomasi kontroliuojamo dalyko. Bet pažiūrėkite kiek vaikų kasdien ! apsinuodija įvairiausiais buitiniais chemikalais, kiek nudegintų, nuplikytų, kiek mamų rūkyti savo vyrams nedraudžia prie vaikų, dar ir pačios rūko ir nėščios ir pagimdžiusios, kaip nesaugo savo vaikų parkuose besivažinėjančių su dviračiais ir riedučiais, pamatyti vaiką su apsaugom didžiausia retenybė, kiek vaikų paskęsta, nes elementariaii neišmokyti plaukti. Nukreipkite savo dėmesį tinkamesne, palankesne vaikui kryptimi, nes skaičiai tragiški. Aš labai netolerantiška blogam elgesiui su vaiku, man sunku suvokti tokio nepaaiškinamo dalyko. Ekspertai rekomenduoja, o čia mamos, ne kokie svetimi- mamos nesirūpina pačio brangiausio asmens pasaulyje žmogaus sveikata.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2013 06 17, 21:37)
mažai matėte  cool.gif tiesa, tai nėra įvardijama taip tiesiai "dėl mados", įvalkalas kitoks, bet esmė ta pati: neskiepysiu nes kažkur skaičiau/kažką girdėjau /draugės vaikui buvo/auginsiu ekologiškai/tai mano vaikas ir mano spredimai, nieko man neaiškinkite ir pan. Viską sudėjus ir apibendrinus- nepalanki mažiukams mada.

Nematau as cia jokios mados, jei mamos domisi, bent zino del ko neskiepija. Ko negaliu pasakyti apie ta koki 80-90 proc mamu, kurios skiepija, nes VISI skiepija, nes gydytojas pasake, ir taskas. Tai gal jas greiciau butu galima priskirti prie mados, nes net nesidomi, ir nesuka galvos, del ko skiepija, reikia ar nereikia. Tai cia kas, gal apgalvotas sprendimas??? Anaiptol, deja.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2013 06 17, 21:37)
Ekspertai rekomenduoja, o čia mamos, ne kokie svetimi-  mamos nesirūpina pačio brangiausio asmens pasaulyje žmogaus sveikata.


Gal užteks čia prikaišiot,kokios mes blogos mamos,čia yra tik jūsų asmeninė nuomonė,kurią galit pasilaikyt sau,nes jau įgriso skaityti tą patį per tą patį.Kad mūsų nuomonė kitokia,tai jau vadinasi mes nesirūpinam vaikų sveikata.O kai vaikas po skiepo suserga epilepsija visam gyvenimui ir lieka neįgalus,tai čia jau tinkamas rūpinimasis sveikata?
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 06 18, 09:15)
O kai vaikas po skiepo suserga epilepsija visam gyvenimui ir lieka neįgalus,tai čia jau tinkamas rūpinimasis sveikata?

O kai vaikas miršta nuo kokliušo, nes tėvai neskiepijo? Ne toks jau ir senas įvykis http://kauno.diena.l...u-mirtis-429113
Kaip jau minėjau, visada galima rasti už ir prieš.
Atsakyti
Na šioje situacijoje bėda buvo ne tai kad vaikas neskiepytas, nes ir skiepytas dar galėjo susirgti, jam tebuvo 6 mėn taip kad ir po gautų skiepų pilnas imunitetas nebūtų dar susiformavęs.
Bėda buvo ligonio priežiūroje. Gydomas kokliušas tik pirmom dviem savaitėm antibiotikais, nes tik tas dvi savaites jie veiksmingi vėliau jie poveikio nebeturi, deja, kokliušas kartais atpažįstamas praėjus tam laikui, nes tik tada išryškėja kokliušui būdingas kosulys, taip kad gydymo kaip ir nebelieka, telieka sergančio vaiko slauga ir priežiūra, o toks mažiukas turi būti stebimas ligoninėje kur būtų galimybė naudotis kvėpavimo aparatu ištikus priepuoliams.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2013 06 18, 09:23)
O kai vaikas miršta nuo kokliušo, nes tėvai neskiepijo? Ne toks jau ir senas įvykis http://kauno.diena.l...u-mirtis-429113
Kaip jau minėjau, visada galima rasti už ir prieš.


tai taip,yra už ir prieš,tik kodėl turinčios kitą nuomonę yra puolamos ir kaltinamos kaip neatsakingos mamos?

QUOTE(bevardė @ 2013 06 18, 09:48)
Na šioje situacijoje bėda buvo ne tai kad vaikas neskiepytas, nes ir skiepytas dar galėjo susirgti, jam tebuvo 6 mėn taip kad ir po gautų skiepų pilnas imunitetas nebūtų dar  susiformavęs.
Bėda buvo ligonio priežiūroje. Gydomas kokliušas tik pirmom dviem savaitėm antibiotikais, nes tik tas dvi savaites jie veiksmingi vėliau jie poveikio nebeturi, deja, kokliušas kartais atpažįstamas praėjus tam laikui, nes tik tada išryškėja kokliušui būdingas kosulys, taip kad gydymo kaip ir nebelieka, telieka sergančio vaiko slauga ir priežiūra, o toks mažiukas turi būti stebimas ligoninėje kur būtų galimybė naudotis kvėpavimo aparatu ištikus priepuoliams.


tai kokliušas ir pavojingas gyvybei iki 12mėn,todėl kūdikiams būtinas stebėjimas ir priežiūra ligoninėje drinks_cheers.gif (ko šiuo atveju nebuvo),nes būna momentas,kai priepuoliai kartojasi ištisai,o dėl gydymo antibiotikais tai jie net ir pradžioj mažai ką keičia,kaip mum gydytoja pulmonologė sakė,kad skiriami tik tam,kad vaikas neužkrėstų kitų bigsmile.gif taip kad nuo kokliušo jokio efektyvaus gydymo nėra,tik stebėjimas ir reikiama savalaikė pagalba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 18 birželio 2013 - 09:39
ai merginos, kiek gi galima smile.gif

jei noresis pulti visada ras del ko. Kad ir del to kokliuso, gi nesvarbu, kad didzioji dalis susirgusiu pernai buvo skiepinti, svarbu kad vos keli procentai neskiepinti ir juos reikia pulti. Mano kaime mokykloj rudeni buvo kokliuso protrukis, na ir ka visi gi kaip parsiukai skiepinti , po tiek kartu kiek priklauso lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 18 birželio 2013 - 10:38
QUOTE(Forgete @ 2013 06 18, 11:37)
Mano kaime mokykloj rudeni buvo kokliuso protrukis, na ir ka visi gi kaip parsiukai skiepinti , po tiek kartu kiek priklauso  lotuliukas.gif

O ar buvo komplikacijų? Ar tik kad persirgo visi?
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2013 06 18, 13:15)
O ar buvo komplikacijų? Ar tik kad persirgo visi?


Čia daugiau mažiems vaikams būna komplikacija pneumonija,bet ir tai retai,o mokiniai pakosėjo 2-3mėn ir tiek,tik vieni sunkiau,su priepuoliais,kiti lengvai,kaip paprastu kosuliu,bet tuo ir pasibaigė,pas mus mokykloj irgi parakokliušas buvo,maniškėms jokių komplikacijų nebuvo,sunkiausiai sirgo ta,kuri skiepyta,vidurinė išvis nesirgo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 18 birželio 2013 - 12:37
QUOTE(pikkolo @ 2013 06 18, 13:15)
O ar buvo komplikacijų? Ar tik kad persirgo visi?

Nežinau kiek sirgo, bet sakė kad "nemažai", kitos klasės visai nedirbo. Visi prasirgo be didesnių komplikacijų, t.y. neprireikė ligoninių.
Atsakyti