Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

QUOTE(doruta @ 2013 08 26, 13:31)
Sveikos, noriu patarimo smile.gif
Dar nesu skaiciusi nei vienos John Irving'o knygos. Gal patartumete kuri geriausia? Galvoju apie Sidro namų taisykles.

Aš Irvingo jau atsivalgiau biggrin.gif. Pirmoji ir labiausiai patikusi knyga "Pasaulis pagal Garpą". Ją skaičiau kokius 5-6 kartus. Vietas , kurios man nepatinka, tiesiog praleisdavau, o mėgaudavausi patinkančiomis, kurias mokėjau beveik mintinai. Tikras skaitymo malonumas. O kai pasipylė jo knygos viena paskui kitą, vis labiau teko nusivilti. Sidro namų taisyklės būtų antro pasirinkimo knyga.

Perskaičiau Elenos Karnauskaitės "Ievos laiškai iš Galudienių miesto"- nepaprastai patiko. Pasakojimo stilius, artimas humoro jausmas, kai kurie gal ir aštroki pasisakymai, su kai kuom ne visai sutinku, turiu kitokią nuomonę - o knygą prarijau ir kada nors dar norėsiu pasidžiaugti. Pacituosiu truputį:
".. kartą, beklaidžiodama po internetą, radau knygų, kurių "tikrai neverta skaityti", sąrašą. Tikrai smaginausi aptikusi ten J.Joyse 'o "Ulisą". Šią kultinę snobų lentynėlės knygą bandžiau nugalėti bene iš kelių kartų. Turbūt daugių daugiausia esu įveikusi apie trisdešimt puslapių. Ir tegu kas tik nori seka kokias tik nori istorijas apie kutūrinius klodus, užšifruotus tame literatūrinės išminties lobyne, turbūt ketvirtą kartą į tą pačią upę nebebrisiu. Gal vera įkurti žmonių, niekada nebeskaitysiančių "Uliso", klubą? Neabejoju, kad viešų narių būtų kokie penki, bet slaptųjų ... na, ne trys milojonai, bet...." Štai tokiam stiliuje visa knyga thumbup.gif
Atsakyti
Man Irvingo patiko ir Sidro namų taisyklės, ir Malda už Oveną Minį, šita tai ypač... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Night* @ 2013 08 24, 22:11)

O kaip jums? Ar skaitot šio autoriaus kūrinius? Kokia nuomonė? ax.gif

Ar ne Giunterio Graso? Kažkada buvau parsinešus, šriftas toks smulkus, tiek daug žodžių pasirodė, nee rolleyes.gif
Atsakyti
Irvingo Našlė vieneriems metams,tada Sidro..., trečia Garpas. Ovenas nieko, tik jis pats man labai atgrasus kaip personažas. Ketvurtoji ranka jau šiaip sau, Kol tave radiu neįveikiau.
Atsakyti
QUOTE(sotto @ 2013 08 26, 13:54)
Aš Irvingo jau atsivalgiau biggrin.gif. Pirmoji ir labiausiai patikusi knyga "Pasaulis pagal Garpą". O kai pasipylė jo knygos viena paskui kitą, vis labiau teko nusivilti.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sotto @ 2013 08 26, 13:54)
Aš Irvingo jau atsivalgiau biggrin.gif. Pirmoji ir labiausiai patikusi knyga "Pasaulis pagal Garpą". Ją skaičiau kokius 5-6 kartus. Vietas , kurios man nepatinka, tiesiog praleisdavau, o mėgaudavausi patinkančiomis, kurias mokėjau beveik mintinai. Tikras skaitymo malonumas. O kai pasipylė jo knygos viena paskui kitą, vis labiau teko nusivilti. Sidro namų taisyklės būtų antro pasirinkimo knyga.

Perskaičiau Elenos Karnauskaitės "Ievos laiškai iš Galudienių miesto"- nepaprastai patiko. Pasakojimo stilius, artimas humoro jausmas, kai kurie gal ir aštroki pasisakymai, su kai kuom ne visai sutinku, turiu kitokią nuomonę  - o knygą prarijau ir kada nors dar norėsiu pasidžiaugti.  Pacituosiu truputį:
".. kartą, beklaidžiodama po internetą, radau knygų, kurių "tikrai neverta skaityti", sąrašą. Tikrai smaginausi aptikusi ten J.Joyse 'o "Ulisą". Šią kultinę snobų lentynėlės knygą bandžiau nugalėti bene iš kelių kartų. Turbūt daugių daugiausia esu įveikusi apie trisdešimt puslapių. Ir tegu kas tik nori seka kokias tik nori istorijas apie kutūrinius klodus, užšifruotus tame literatūrinės išminties lobyne, turbūt ketvirtą kartą į tą pačią upę nebebrisiu. Gal vera įkurti žmonių, niekada nebeskaitysiančių "Uliso", klubą? Neabejoju, kad viešų narių būtų kokie penki, bet slaptųjų ... na, ne trys milojonai, bet...."  Štai tokiam stiliuje visa knyga  thumbup.gif

Reik į virtualią lentyną dėtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 08 26, 15:30)
Ar ne Giunterio Graso? Kažkada buvau parsinešus, šriftas toks smulkus, tiek daug žodžių pasirodė, nee rolleyes.gif

to paties, šriftas smulkus ir teksto daug skardiniam būgnely, o, pvz., katė ir pelė šriftas gana netgi didokas ir knyga plonesnė, tik ten nelabai supratau, lyg ir kažkokia trilogijos (?) dalis, tos knygelės dar nepradėjau dar...

Irving "Kol tave rasiu" mane irgi domina, bet tai kaip tokią įveikti... biggrin.gif
Atsakyti

Aš tai "Kol tave rasiu" neįveikiau doh.gif
Turbūt to autoriaus pati sunkiausia knyga blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukas71 @ 2013 08 27, 07:22)
Aš tai "Kol tave rasiu" neįveikiau doh.gif
Turbūt to autoriaus pati sunkiausia knyga blink.gif

Man tai gal nebent sunkiausia knyga pagal psl. skaičių. biggrin.gif Perskaičiau ją pakankamai greitai, man ji laba patiko. 4u.gif Ko nepasakyčiau apie "Vidutinio svorio santuoka" ar "Vandens metodas". schmoll.gif
Šio autoriaus neįveikta knyga - "Laisvę lokiams!" smile.gif

Atsakyti
Perskaičiau Becca Fitzpatrick "Puolęs angelas" "Crescendo" "Tyla" Stebiuosi savim,nes patiko ax.gif
Šiandien parnešė :Jacqueline Susan "Lėlių slėnis" Skaityta,bet neprisimenu,apie ką blush2.gif Diane Chammberlain "Paliktos paslaptys" -skaityta doh.gif Ir Jodi Picoult "Neprarask vilties" - skaitysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2013 08 27, 09:31)
Man tai gal nebent sunkiausia knyga pagal psl. skaičių.  biggrin.gif Perskaičiau ją pakankamai greitai, man ji laba patiko.  4u.gif Ko nepasakyčiau apie "Vidutinio svorio santuoka" ar "Vandens metodas".  schmoll.gif
Šio autoriaus neįveikta knyga - "Laisvę lokiams!" smile.gif


Aš Vandens metodą ir Naujojo Hampšyro viešbutį nusipirkusi, be jau keli metai guli lentynoj,vis neprieinu..
Papildyta:
QUOTE(Germinė @ 2013 08 27, 11:51)
Perskaičiau  Becca Fitzpatrick "Puolęs angelas" "Crescendo" "Tyla" Stebiuosi savim,nes patiko  ax.gif
Šiandien parnešė :Jacqueline Susan "Lėlių slėnis" Skaityta,bet neprisimenu,apie ką  blush2.gif Diane Chammberlain "Paliktos paslaptys" -skaityta  doh.gif Ir Jodi Picoult "Neprarask vilties" - skaitysiu  mirksiukas.gif



Manding apie manekenes prieš kelis dešimtmečius g.gif anų laikų pupytes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 08 27, 14:10)

Manding apie manekenes prieš kelis dešimtmečius g.gif anų laikų pupytes  biggrin.gif

man tai patiko, ir filmą pažiūrėjau smile.gif

Pagaliau sulaukiau ir perskaičiau Marios Nurowskos "Panelės ir našlės" trečią dalį. Patiko man ši trilogija. Bet knygų nuotaika pesimistinė, daug tragizmo, nelaimių, sukilimų, karų. Bet skaitosi greit ir lengvai. Įvykis veja įvykį.
Atsakyti