Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

QUOTE(sotto @ 2013 11 24, 21:11)
O kas patiko, kas tiesą pasakius visada patinka- Remarkas.

pritariu, Remarkas ir mane savo kūryba visad jaudina. beje teko girdėti, kad yra italų rašytojas (bijau suklysti), kurio panaši rašymo maniera kaip Remarko. Gal kuri žino? nes man rekomendavo paskaityti jo kūrybą, bet pamiršau autoriaus pavardę.

Šiuo metu mano skaitoma "Pragaro virtuvės vaikėzai arba miegaliai". Labai liūdna draugų istorija, kuri tikrai jaudina. Džiaugiuosi, kad nemačiau filmo, pirma smagiau perskaityti knygą, o tuomet palyginimui galima bus pažiūrėti ir filmą. smile.gif
Atsakyti
Šimtas metų kaip nebuvau šitoj temoj. Kas naujesnio?
Atsakyti
"Nekaltasis" nugraužtas ir numestas ax.gif Atspalvių vienu prisėdimu įveikiau net biggrin.gif 15 psl.Jei per visą knygą toks stilius doh.gif Tai gal aš apseisiu mirksiukas.gif
Sukurkit naują gražią temą,gal ateity manęs laukia nuostabi knyga,kurią norėsiu jums atpasakot visą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 11 23, 19:27)
ai kunigas reikalingas, siejanti gija  doh.gif maniau, tokių a la sagų reik  biggrin.gif


Ne ne kunigas nera butinas, cia tik sutapimas biggrin.gif
QUOTE(katilina @ 2013 11 24, 21:40)
"Atspalvius" būtinai paskaityk, bent jau pabandyk. A vdrug patiks, teks ir kitas dalis nešti. tongue.gif
D'Annunzio skaičiau vieną knygą, įspūdis apie stilių panašus.
Arturo Perez -Reverte "Būgno oda"- pati neskaičiau, tai nežinau, kiek ten ta meilės linija išplėtota.
Dar šiek tiek į temą Adriana Trigiani "Likimo sūpuoklėse".



Aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 11 23, 16:05)
Labukas 4u.gif Kokia pasiulytumet knyga, kad butu tokio tipo, kaip altorių šešėly, arba erškėčių paukščiai.? rolleyes.gif

Marinos Stepnovos "Lazario moterys".

Vakar pradėjau Šlepiko "Mano vardas - Marytė", knyga įdomi, bet padėjau, nenoriu įsileist neigiamų minčių, juolab, kai žinai, kad tai neišgalvota.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 11 26, 15:54)

Vakar pradėjau Šlepiko "Mano vardas - Marytė", knyga įdomi, bet padėjau, nenoriu įsileist neigiamų minčių, juolab, kai žinai, kad tai neišgalvota.



neseniai su buvusios VFR vokiečiu kalbėjau, sakė, menkai žinoma Vokietijoje vilko vaikų tema... jis pats nebuvo girdėjęs tokio dalyko.

o aš spragas kaišau - Mažąjį princą skaitau. po jo imsiuos angliškos Lygi su saule unsure.gif
Atsakyti
4u.gif NAUJA TEMA
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2013 11 26, 18:03)



aciuks.gif matysim, ar įkvėps Germinę parašyti išsamų atsiliepimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 11 26, 18:15)
aciuks.gif matysim, ar įkvėps Germinę parašyti išsamų atsiliepimą  smile.gif
Tai kad Germinė atspalvius skaito blush2.gif Bet ji man geresnė pasirodė palyginus su "Nekaltasis" blush2.gif
Bet kai gerą knygą gausiu-prižadu pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2013 11 25, 15:53)
Šimtas metų kaip nebuvau šitoj temoj. Kas naujesnio?



QUOTE(Germinė @ 2013 11 26, 19:05)
Tai kad Germinė atspalvius skaito  blush2.gif Bet ji man geresnė pasirodė palyginus su "Nekaltasis" blush2.gif
Bet kai gerą knygą gausiu-prižadu pioneer.gif



štai ir atsakymas Monai.... klausimas - kas toliau? biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti