Įkraunama...
Įkraunama...

Homoseksualai ir kiti...

as nieko negaliu sau padaryt, man yra slykstu fiziskai matyti besiglamzancius tos pacios lyties zmones. taip, jie zmones, niekuo ne prastesni, bet nu negaliu ir viskas. nenoriu to matyti ir nenoriu kad tai matytu vaikai. man tai sukelia ta pati jausma, kaip ir incestas, zoofilija ir t.t.

o siaip tai kad moket dziaugtis, reik moket ir liudet. nes be vieno nera kito, jei jau tas lyrinis nukrypimas i lietuviu liudnuma. man uzsienis nera siekiamybe, ten irgi tik zmones gyvena, ka cia garbint nesuprantu.
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=61766729


tai apie koki vaiku davima dar gali buti kalba? blink.gif blink.gif zinau,kad ir tarp netradicines orentacijos asmenu yra daug zmoniu mylinciu ir galesianciu daug duoti vaikams,bet jeigu butu mano valia,tokios seimos vaiku negautu.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(EgleJo @ 2013 07 03, 12:37)
http://www.delfi.lt/...s.d?id=61766729
tai apie koki vaiku davima dar gali buti kalba? blink.gif  blink.gif zinau,kad ir tarp netradicines orentacijos asmenu yra daug zmoniu mylinciu ir galesianciu daug duoti vaikams,bet jeigu butu mano valia,tokios seimos vaiku negautu.. schmoll.gif

Gerai butu, kad hetero seimose tokiu atveju nepasitaikytu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2013 07 03, 15:28)
Gerai butu, kad hetero seimose tokiu atveju nepasitaikytu doh.gif


be abejo pasitaikio,tik va pradejo lysti galai ir apie netradicines seimas.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EgleJo @ 2013 07 03, 15:30)
be abejo pasitaikio,tik va pradejo lysti galai ir apie netradicines seimas.. mirksiukas.gif

Tai gal visdelto tokie dalykai nepriklauso nuo to, ar pora hetero, ar homo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2013 07 03, 00:32)
as nieko negaliu sau padaryt, man yra slykstu fiziskai matyti besiglamzancius tos pacios lyties zmones. taip, jie zmones, niekuo ne prastesni, bet nu negaliu ir viskas. nenoriu to matyti ir nenoriu kad tai matytu vaikai. man tai sukelia ta pati jausma, kaip ir incestas, zoofilija ir t.t.

o siaip tai kad moket dziaugtis, reik moket ir liudet. nes be vieno nera kito, jei jau tas lyrinis nukrypimas i lietuviu liudnuma. man uzsienis nera siekiamybe, ten irgi tik zmones gyvena, ka cia garbint nesuprantu.


O jei rimtai, man nemalonu kai viesai glamonejasi nesvarbu kokios poros. Na nepatinka kai viesai grabaliojasi po uzpakalius, maigo krutine ir t.t. Kad zmones vienas kita paksteli i zanda, lupas, ar siaip... Mane neglumina. Glumina vulgarumas, elementariu ribu nebuvimas.

Lygiai taip pat glumina, agresija. jau geriau lai jie glamonejasi, nei musasi, rekia, prievartauja. Cia taikau visom porom, be isimties.
Atsakyti
http://www.alfa.lt/s...#f47008a7574a02
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2013 07 02, 23:32)
as nieko negaliu sau padaryt, man yra slykstu fiziskai matyti besiglamzancius tos pacios lyties zmones. taip, jie zmones, niekuo ne prastesni, bet nu negaliu ir viskas. nenoriu to matyti ir nenoriu kad tai matytu vaikai. man tai sukelia ta pati jausma, kaip ir incestas, zoofilija ir t.t.

o siaip tai kad moket dziaugtis, reik moket ir liudet. nes be vieno nera kito, jei jau tas lyrinis nukrypimas i lietuviu liudnuma. man uzsienis nera siekiamybe, ten irgi tik zmones gyvena, ka cia garbint nesuprantu.

Man ir nepatiktų matyti du vyrus besiglamžančius, ir net nežinau kodėl, nesakau, kad jausmas šlykštus, bet malonus nebūtų schmoll.gif Taip ypač į vyrus gėjus, į moteris lesbietes reaguoju normaliau lotuliukas.gif
O šiaip ir tarp gėjų yra gerų žmonių, žmonės kaip visi žmonės mirksiukas.gif
Tik nepatinka man tie paradai, rėkimas visa gerkle, kad aš miegu su tuom ir tuom, viešinti intymų gyvenimą, tas man šlykštu laugh.gif
Atsakyti

Papildyta:
QUOTE(Giuste @ 2013 07 10, 15:44)
O šiaip ir tarp gėjų yra gerų žmonių, žmonės kaip visi žmonės mirksiukas.gif
Tik nepatinka man tie paradai, rėkimas visa gerkle, kad aš miegu su tuom ir tuom, viešinti intymų gyvenimą, tas man šlykštu laugh.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgleJo: 10 liepos 2013 - 21:15
QUOTE(EgleJo @ 2013 07 10, 21:15)
Papildyta:
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Malonu, kad pritariate smile.gif
Atsakyti
Na ką, manau ir man laikas pasisakyt apie šeštadienį. Kaip visi puikiai žinot, viskas vyks viešoje vietoje, kurią mėgsta tiek vilniečiai, tiek miesto svečiai, mėgsta ten leisti laiką tiek vieni, tiek su vaikais. Tai čia dabar dėl jų reikės didelę dalį vietos uždaryt? Statys tvoras? Apsaugą? Policiją? Žmonės tikrai bus nepatenkinti, aš, gyvendamas Vilniuje, noriu galėti išeiti į viešumą niekieno netrikdomas. Tuo labiau, kad nors Lietuvoje, kaip ir visose šalyse, yra jų mėgėjų, bet jie tikrai nesudaro daugumos. Taip išeina, kad pataikaujama mažumai, ar ne? Nežinau, gal buvo galima pasirinkti ir kitokią vietą. Pavyzdžiui, aną kartą viskas vyko nuošaliau, uždaresnėje erdvėje ir viskas praėjo gana sklandžiai. Žodžiu, nesu tikras, ..... yra tinkama vieta .......
Atsakyti
kodėl dėl žmonių bukumo teisę eiti turintys turi tai daryti kitur? Tvoros ir visa kita-tik dėl saugumo. ir ne gėjai muš teisiuosius, o teisieji eis muštis. Tegu neina muštis ir įžeidinėti, nereiks tvorų. smile.gif
Atsakyti