Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvybės draudimas

Ankstesnė tema

Šiek tiek info apie gyvybės draudimą, jų rūšis ir skirtumus:
http://www.manodraud...ybes_draudimas/

P.s. čia įvardijamos ne visos paslaugas teikiančios bendrovės
Atsakyti
sveikos 4u.gif noriu paklausti esame apsidraude compensa draudimu, gulejome ligoninej del slapimtakiu uzdegimo 5paras, buvo sakyta kad uz ligonine mokama pragulejus para, dabar sako kad ismoka nepriklauso verysad.gif nors yra toks punktas KITI DRAUDZIAMUJU IVYKIU PADARINIAI ten nurodyta kad jei draustasis stacionare buvo paguldytas ilgiau nei 3 paras del ivykio kurio nera auksciau lenteleje (tai traumu, luziu ir t.t...) i tai ieina, suzalojimas elelktra, apsinuodijimas toksinemis medziagomis, gyvunu ikandimai, vabzdziu ikandimai ir t.t.... tai pagal viska tas ir t.t.... turetu tikti ir musu atveju g.gif gal kas galit ka patarti ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 06 25, 21:38)
sveikos  4u.gif  noriu paklausti esame apsidraude compensa draudimu, gulejome ligoninej del slapimtakiu uzdegimo 5paras, buvo sakyta kad uz ligonine mokama pragulejus para, dabar sako kad ismoka nepriklauso  verysad.gif  nors yra toks punktas KITI DRAUDZIAMUJU IVYKIU PADARINIAI ten nurodyta kad jei draustasis stacionare buvo paguldytas ilgiau nei 3 paras del ivykio kurio nera auksciau lenteleje (tai traumu, luziu ir t.t...) i tai ieina, suzalojimas elelktra, apsinuodijimas toksinemis medziagomis, gyvunu ikandimai, vabzdziu ikandimai ir t.t.... tai pagal viska tas ir t.t.... turetu tikti ir musu atveju  g.gif  gal kas galit ka patarti ? 4u.gif

na si atveji reiktu aiskintis su draudimo bendrove. Visu pirma,kas pasake, kad ismoka nepriklauso? Jusu konsultantas? Nebutu pirmas atvejis, kad sako ne tiesa. Visu antra - jei Jus turite taisykles, kuriose ivardijamas draudiminis ivykis (ar jo padarinys), kuris Jums tinka, kreipkites i bendrove ir pildykite prasymus ismokai gauti.
Atsakyti
pagal juos draudziamasis ivykis yra trauma kazkodel nors man vabzdzio ikandimas trauma neatrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 06 26, 17:31)
pagal juos draudziamasis ivykis yra trauma kazkodel nors man vabzdzio ikandimas trauma neatrodo  g.gif

Sunku vertinti, nemacius Jusu sutarties taisykliu, taciau kiek zinau, daugelyje draudimo bendroviu ismokos uz tam tikros trukmes gydyma ligonineje taikomos, kai ligonineje zmogus tam tikra laika praleido del kazkokio draudiminio ivykio pasekmes, o slapimtakiu uzdegimas prie tokiu nera priskiriamas (vel gi, negaliu teigti,kad visur). Bet as tikrai tik samprotauju, vadovaujuos patirtimi ir pan...Is esmes reiktu skaityti taisykles idemiai
Atsakyti
sveikos,
pasiskaiciau sicia ir taip pat noreciau pasisakyti. Tai jog yra traumu lenteleje nurodyta jog mokama uz gydyma stacionare, taciau slapimtakiu uzdegimas nera trauma. Tai yra liga. Tokiu atveju jei jus norite gauti ismokas bet kokios ligos atveju jums reikia ne tik traumu draudimo bet ir sveikatos draudimo. Nes vel gi jei jums kada teks vel gultis i ligonine del kokio gripo ar infekcijos jus vel gi jokios ismokos negausite.
Juk net pats pavadinimas "traumu lentele" "nelaimingu atsitikimu draudimas" jau mums sako jog tai yra apsauga nuo patirtu traumu, bet ne nuo ligu.

na manau supratote is mano postringavimo ka turejau omenyje.
Atsakyti
noriu klausti jūsų nuomonės"
neseniai apdraudžiau du mažiukus vaikučius gyvybės draudimu - garantiniu. Tačiau pati nesu psidraudusi. Kitos draudimo bendrovės atstovai ,,išdurnino" mane ir sutartį pavadino ,,niekine". Ragino kuo greičiau nutraukti tokią sutartį (kol įmokėta nedidelė įmokų suma) ir draustis pačiai, kad man , galus atmetus, būtų nauda vaikams.
Pasak jų, vaikų iš viso neverta nuo traumų draustis, juk neužsidirbinėsi tokiu būdu ir panašiai. O jų bendrovėje iš viso vaikų GD nedraudžia - tik vaikų tėvai .
Aš pasilikau prie savo pasirinkimo, nekeičiau kompanijos, nieko nenutraukiau, o kai grįšiu po mot. atostogų, manau pakeisiu tam tikras sąlygas ir apsidrausiu pati.
Kaip manote - ar aš neteisingai pasielgiau.
Atsakyti
QUOTE(arunele @ 2013 08 21, 23:46)
noriu klausti jūsų nuomonės"
neseniai apdraudžiau du mažiukus vaikučius gyvybės draudimu - garantiniu. Tačiau pati nesu psidraudusi. Kitos draudimo bendrovės atstovai ,,išdurnino" mane ir sutartį pavadino ,,niekine". Ragino kuo greičiau nutraukti tokią sutartį (kol įmokėta nedidelė įmokų suma) ir draustis pačiai, kad man , galus atmetus, būtų nauda vaikams.
Pasak jų, vaikų iš viso neverta nuo traumų draustis, juk neužsidirbinėsi tokiu būdu ir panašiai. O jų bendrovėje iš viso vaikų GD nedraudžia - tik vaikų tėvai .
Aš pasilikau prie savo pasirinkimo, nekeičiau kompanijos, nieko nenutraukiau, o kai grįšiu po mot. atostogų, manau pakeisiu tam tikras sąlygas ir apsidrausiu pati.
Kaip manote - ar aš neteisingai pasielgiau.

Viska padarete gerai vien del to, kad nepuolete lakstyti, metytis, visko keitalioti... bet kokie pakeitimai draudimo sutartyse turi buti pasverti, apgalvoti, paskaiciuoti ir protingi...
Siaip as taip pat esu tos nuomones, kad draudimas pirmiau yra reikalingas tevams - tiems, kurie "nesa pinigus namo" ir kuriu pajamu praradimas, kad ir laikinas, butu labai juntamas. Vis delto, negalima ir vaiku draudimo pavadinti niekiniu - jis daromas ne tam, kad uzdirbti is vaiko traumu (dievazi, na ir grubiai susakyta) - jis daromas izvelgiant, kad neretai vaikui gavus trauma tevams tenka imti laikina nedarbinguma, kad ta vaika namie priziureti - stai tuomet draudimas savotiskai ir padengia atsiradusi pajamu skirtuma, kuris susidaro butent biuletenyje. Ir tai ypac aktualu auginant mazus vaikus, kuriu vienu namuose palikti negalite.
Taigi, jei pajamos leidzia, protingiausia yra palikti apsaugas nuo traumu vaikams, kaip jau ir esate padariusi,ir pasirupinti draudimu tevams.
Atsakyti
Domiuosi kaupiamuoju gyvybės draudimu. Norim apsidrausti abu su vyru. Turim 2 vaikus: vienam 11m, kitam 6m. Pajamos mūsų daugmaž panašios. Kaip labiau apsimoka ar abiem kaupti abiem vaikam kartu, ar vienas turėtų kaupti vienam vaikui, o kitas kitam? Ar skirtumo nėra?
Atsakyti
na,as tai susipainiojau visiskai.esu apsidraudus Avivoj investiciniu draudimu,jau 10m.Nusprendziau nutraukti,nuejau pas konsultante,bet ten taip gerai psichologiskai pasikauste zmones dirba,zodziu ji mane atkalbejo. Pasakykit kas nusimanot,ar realu,kad sulaukus pensijinio amziaus gausiu 90000?Vyras tai sako tu nesvaik,dar negirdejau,kad kas butu gaves tokia ismoka. Is kur paprastai moteriskei suprast tas visas draudimo subtilybes?Nesidomiu tom investicijom,ir nezadu dometis,nes tai visiskai svetima man sritis ir neidomi
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2013 09 20, 09:05)
na,as tai susipainiojau visiskai.esu apsidraudus Avivoj investiciniu draudimu,jau 10m.

Atsakyti, ar realu gauti tokią išmoką, galima tik tuomet, kai pasakytumėte, kiek metų kaupsite ir kokias įmokas mokate.. Ir, beabejo, tai būtų labai teoriniai pamąstymai... Dėl draudimo subtilybių - žinoma, jas visas suprasti, nedirbant šioje srityje, yra be galo sunku, tačiau bent minimaliai domėtis tuo, kur eilę metų dedate savo pinigus, tikrai būtų pravartu. Liūdna skaityti, kai žmonės teigia, kad jiems visiškai neįdomu, kas vyksta su jų pinigais unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Mylimukas @ 2013 09 19, 11:38)
Domiuosi kaupiamuoju gyvybės draudimu. Norim apsidrausti abu su vyru. Turim 2 vaikus: vienam 11m, kitam 6m. Pajamos mūsų daugmaž panašios. Kaip labiau apsimoka ar abiem kaupti abiem vaikam kartu, ar vienas turėtų kaupti vienam vaikui, o kitas kitam? Ar skirtumo nėra?

As labai trumpai savo nuomone - vaikus, kadangi ju amzius zymiai skiriasi, butina drausti ant atskiru sutarciu (motyvuojant tuo, kad jiems sukauotu ismoku prireiks skirtingu metu). O tevai abu gali buti apdrausti ir viena sutartimi (nors, zinoma, jei leidzia pajamos, geriausia visiems "tureti savo sutarti")
Atsakyti
QUOTE

As labai trumpai savo nuomone - vaikus, kadangi ju amzius zymiai skiriasi, butina drausti ant atskiru sutarciu (motyvuojant tuo, kad jiems sukauotu ismoku prireiks skirtingu metu). O tevai abu gali buti apdrausti ir viena sutartimi (nors, zinoma, jei leidzia pajamos, geriausia visiems "tureti savo sutarti")


O mano, nuomonė visiškai kitokia, nebūtina drausti vaikus atskiromis sutartimis, ko puikiausiai, jos galima prirašyti prie tėvelių. Ir išmokas galima sutaupyti abiem vaikams skirtingu metu, tik reikia parinkti atitinkamą įmoką. Ir įmoka bus daug mažesnė, negu sudaryti dvi papildomas sutartis, o rezultatas beveik toks pat. Kaip tik tėveliai ir turi turėti apsaugas, jei ne duok dieve kas nutiktų, kad finansiškai vaikai liktų aprūpinti.

Sutinku, kad vaikus apdrausti atskiromis sutartimis yra gerai, kai jie užaugs, galės mokėjimą perimti patys ir jau turės sukauptą sumą. (Bet tokį variantą jau siūlau tik tai tiems kuriems tikrai leidžia pajamos).
Atsakyti