Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvybės draudimas

QUOTE(Beppy @ 2016 11 08, 13:05)
Norėjau paklausti, ar galiu pasirašyti trečios pakopos pensijų kaupimo sutartį su kuriuo nors banku ar draudimo bendrove, jei šiuo metu negyvenu Lietuvoje ir Lietuvoje nesu registruota?
Papildyta:
Nieko sau  blink.gif  tik dabar perskaičiau.  unsure.gif


Cia straipsnis apie antrą pakopą, ne apie trečiąją.. Kai kaupi 2 pakopoj, ir dar tokioj valstybėj, tai galima logiškai pamąstyt, kad galima tuos pinigus prarast, juos pasiims valstybė, ir liksim be nieko, nes valstybės skola didėja, ir kuo toliau, tuo mažiau galimybių, kad galėsim atgauti kažką iš 2 pakopos.. todėl tam yra alternatyva, t.y. 3 pakopa, kurioje taupysit sau, ir nei valstybė, nei dar kas iš jūsų nieko neatims smile.gif nes tai yra savarankiškas taupymas sau, net pati valstybė skatina tai daryt ir nereikalaut per daug iš Sodros. Skatina, tai reiškia, kad suteikia GPM lengvatą smile.gif
Atsakyti

Sveiki, gal kas apsidraudę Austrijos draudime Grawe? Gavau neblogą pasiūlymą, norėčiau komentarų. Ačiū

Atsakyti
Lietuvoje tai dar ganetinai nauja draudimo bendrove. Todel nuomoniu klausti nelabai yra prasems, zmones dar minimaliai susidure su sia kompanija. Kas cia zino kiek sazininga ji pasirodys.
Atsakyti
QUOTE(geltonapiene @ 2014 12 18, 11:31)
Sveiki, LD asmens draudimas yra labiau draudimas nuo nelaimingų atsitikimų (seniau jis taip vadinos) plius yra papildomi galimi draudimai nuo ligų. skiriasi nuo gyvybės druaidmo tuo, kad jeigu nieko neatsitiks, tia nieko ir neatgausite. Gyvybės draudimas, jeigu kaupiamasis, tai dar po 20 ar 30 metų kažkiek būsite prikaupę ir Jums dalį pinigų grąžins.


Nuo nelaimingų atsitikimų užtenka ir kreditinės.
Atsakyti
QUOTE(loretaval @ 2018 03 09, 14:58)
<p>Sveiki, gal kas apsidraudę Austrijos draudime Grawe? Gavau neblogą pasiūlymą, norėčiau komentarų. Ačiū</p>


Aš irgi gavau pasiūlymą draustis Grawe.Ar apsidraudėte ten?Mane kol kas atbaidė tai, kad reikia susimokėti iškart visą sumą į priekį, o ne dalimis kaip kitose draudimo bendrovėse.
Atsakyti