Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai 2-3 metų vaikui

Mano dukrytes megiamiausi zaislai (zaidzia kiekviena diena)- lego duplo, FP little people zaisliukai, ivairios knygeles (tik plonais lapais). Daznai zaidzia su lelem, patinka jas vezioti vezimuke, ideti ciulptuk, buteliuka, sodinti ant puoduko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 17 gegužės 2012 - 14:17
QUOTE(diskas @ 2012 05 17, 12:51)
Gal patarsite kur galima butu nebrangiai nusipirkt traukinuka su begiais. Mano mazius labai megsta su tokiais zaislais zaist. Is anksto aciu.

mes kazkada turejom traukinuka,tai susidomejimas buvo labai laikinas,uzeme vietos nemazai trasa,nebent vaikas turi savo atskira kambari.neblogas pirkinys yra palapine,mums tai tikrai pasiteisines:)traukiniu yra maximoje,norfoje man atrodo ir jie gal siek tiek pigesni nei zaislu parduotuvese ax.gif
Atsakyti
Taip ten ir as maciau, bet man kazkaip pasirode , kad jie nepatvarus. Sakau gal kas zino kur geresnes kokybes.
Atsakyti
QUOTE(diskas @ 2012 05 17, 15:19)
Taip ten ir as maciau, bet man kazkaip pasirode , kad jie nepatvarus. Sakau gal kas zino kur geresnes kokybes.


Mes turim lego duplo elektronini traukinuka. Antras vaikas zaidzia, niekas nesuluzo, nesugedo, kaip naujas smile.gif
http://duplo.lego.co...r Set/5608.aspx
Atsakyti
domintu kaina
Atsakyti
QUOTE(diskas @ 2012 05 17, 15:27)
domintu kaina

Uz traukinuka mokejau nemazai, nors pirkau su nuolaida. Dabar neprisimenu kek mokejau, nes senokai pirkau (kainavo virs 100 lt.) Bet galima pasekt skelbimus ir pirkti deveta pigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites reikia patarimo, birzely vaziuojam i Donecko str. i Ukraina pas gimines, vyro puske turi beveik 2 metu mergyte, tai suku galva koky zaisliuka nupirkti laukstuviu, juk vaikui visvien norisi zaislo kazkokio, galvoju apie tokia delione

http://www.e-zaislai...ne-spalvos.html,
ar kazka panasaus...

knygeliu net nezinau ar verta pirkti, tada reiketu rusu kalba. Kai buvo 1,3 m. jai anyta veze lele, o nuo musu toky muzikiny vtec zaisla, su garsiakalbiu ir pan.bet tokiu manau neveryta pirkti, maniske 1.8 m. visiskai nesidomi jais.
Per Kaledas asviskei padovanojom FP suniuka, patiko ir soko su juo ir pamiega, buvo mometas nereikejo, db vel reikia. Patinka piesti maniskei piesiam vaskinem kreidutem, ir zinoma knygos mums pirmoj vietoj..

Duokit minciu ka dar galima nuvezti, lauktuviu 2 m. mergytei 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ede_la @ 2012 05 18, 14:03)
Mergaites reikia patarimo, birzely vaziuojam i Donecko str. i Ukraina pas gimines, vyro puske turi beveik 2 metu mergyte, tai suku galva koky zaisliuka nupirkti laukstuviu, ...  Duokit minciu ka dar galima nuvezti, lauktuviu 2 m. mergytei  4u.gif

Na tai gali buti ksilofonas ar metalofonas - universali dovana praktiskai nuo metu, gali buti koks nors vaikisku indu rinkinys, gali buti pazlas is nedaug daliu ( tik iki 3 metu turetu buti medinis, nes kartoninius jie labai mikliai supleso arba sukramto smile.gif ), gydytojo lagaminelis, virtuve ( na jei skiriama lauktuvems suma leidzia tongue.gif )
Mes draugu mergaitei neseniai dovanojom tokius indelius, tai mergytei labai patiko
user posted image

Dar fainas zaislas - knopkyciu mozaika, Diset firmos, ten detales gal 5 ct monetos dydzio, tai jei i burna ir isikys, tai tikrai neprarys smile.gif

Del kalbanciu zaislu - tai manau pas juos pasirinkimas turetu buti didesnis, greiciausia ten yra daugybe rusu kalba snekanciu elektroniu zaislu, knyguciu, kilimeliu ir kitokio gerio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2012 05 17, 15:15)
mes kazkada turejom traukinuka,tai susidomejimas buvo labai laikinas,uzeme vietos nemazai trasa,nebent vaikas turi savo atskira kambari.neblogas pirkinys yra palapine,mums tai tikrai pasiteisines:)traukiniu yra maximoje,norfoje man atrodo ir jie gal siek tiek pigesni nei zaislu parduotuvese ax.gif

Nors pas mus ir daug vietos, bet tikrai traukinukas buvo laikinas susidomėjimas doh.gif gal maximum savaitę ir tai kažin, labai nuo vaikų priklauso ax.gif
Atsakyti
Mano maziui labai patinka zaisti su traukinukais. Yra tokie kur trasos susideda.Gal zinot kur galima tokiu rast.
Atsakyti
mano suneliui bus liepa du metukai,buvom pas drauge jos mergaitei irgi beweik du.tai ji turejo leles wezimuka,tai mano mazius visa diena jy ir testumde...kjp manot ar nebutu kvaila pirkti berniukui vezimuka vaikiska? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vedaryte @ 2012 05 24, 16:42)
mano suneliui bus liepa du metukai,buvom pas drauge jos mergaitei irgi beweik du.tai ji turejo leles wezimuka,tai mano mazius visa diena jy ir testumde...kjp manot ar nebutu kvaila pirkti berniukui vezimuka vaikiska? g.gif


gal kazka berniukui galima irgi rasti, kad butu stumdomas - karutis, dar kazkas pan, nu bet leles vezimas gal nelabai schmoll.gif g.gif
Atsakyti