Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

QUOTE(Miaška @ 2016 07 20, 09:28)
Jei dėmės nėra senos, turėtų nesunkiai išnaikinti. Maniškės prieš 9-10 m pradėjo rastis, kol kelios mažos buvo, nekreipiau dėmesio, bet kasmet vis plito... Per vėlai į kosmetologę kreipiausi sad.gif


4 vasara jau tokia doh.gif vis vildavausi kad kazkas pasikeis po vasaros, rudeniop isbluna ir vasara vel, nors atrodo tepu kremu saziningai,bet negana apsaugos vis tiek, paryskeja - bjaurus dalykas jos unsure.gif

o vasara kuri naudojate vakare tuos sviesinancius serumus? nes skaitau ir baisu, bet is kitos puses tepti rudeni, kai jos taip isvieseja, vasara nervintis - kokia ir nauda tada ji tepti rudeni doh.gif
Atsakyti
gal kuri esate meginusi, girdejote atsiliepimu apie šį rusiška kremą, man kuri rekomendavo, tai jai padėjo visiškai jų atsikratyti, įsigytos buvo nuo soliarumo

user posted image
Atsakyti
Noriu lazeriu pasalinti nuo veido kelias nedideles pigmentines demes. Is niekur nieko jos pas mane atsirado..
Taciau tiek daug kliniku meta internete,nezinau kuria ir pasirinkti. Gal kazka parekomenduoti galetumete?smile.gif Vilniuje arba Kaune.

O gal kazkas ir naikinosi pigmentines demes? Domintu gijimo procesas,ar galima eiti i darba,neatrodo veidas kazkuri laika baisus ar pan? Kiek sumokejote? Kiek proceduru reikia?
Atsakyti
Ar bandėte Noreva firmos kremukus veidui su spf?Kokie butų atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Aistela85 @ 2017 06 19, 10:18)
Noriu lazeriu pasalinti nuo veido kelias nedideles pigmentines demes. Is niekur nieko jos pas mane atsirado..
Taciau tiek daug kliniku meta internete,nezinau kuria ir pasirinkti. Gal kazka parekomenduoti galetumete?smile.gif Vilniuje arba Kaune.

O gal kazkas ir naikinosi pigmentines demes? Domintu gijimo procesas,ar galima eiti i darba,neatrodo veidas kazkuri laika baisus ar pan? Kiek sumokejote? Kiek proceduru reikia?


As Narmedoje naikinau pora apgamu, sugaisau su konsultacija gal pusvalandi. Kadangi apgamai ne ant veido buvo, žaizdeles užklijavo pleistru. Del veido nezinau, bet galima pasiskambinus pasitarti turbut, paaiskins. kaina ir procedūrų kiekis priklauso nuo pigmentinių dėmių dydžio ir kiekio, aš mokėjau apie 150 Eur. Zaizdeles gyja graziai, tikiuosi, randu neliks.
O ant veido turimas pigmentines demeles (a la strazdaneles) šviesinu Anna Lotan ir Guinot kremais su vitaminu C. Nesakau, kad tie kremai geriausi ir nera geresniu - kadangi anksciau esu dirbusi sioje srityje, ziuriu, ar sudetyje yra sviesinimo funkcija atliekanciu ingredientu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistela85 @ 2017 06 19, 10:18)
Noriu lazeriu pasalinti nuo veido kelias nedideles pigmentines demes. Is niekur nieko jos pas mane atsirado..
Taciau tiek daug kliniku meta internete,nezinau kuria ir pasirinkti. Gal kazka parekomenduoti galetumete?smile.gif Vilniuje arba Kaune.

O gal kazkas ir naikinosi pigmentines demes? Domintu gijimo procesas,ar galima eiti i darba,neatrodo veidas kazkuri laika baisus ar pan? Kiek sumokejote? Kiek proceduru reikia?

As lankausi http://gkklinika.lt/
Kainos ju nemazos. Bet nedaro be reikalo proceduru. Turejau tokiu pigmentiniu demiu, kuriu nenaikino. Pasake, kad pinigu metymas, nes vel atsiras po kurio laiko.
O siaip as pas juos apgamus pastoviai tikrinuosi, nes ju turiu galybe. Ir esu dariusi proceduras su lazeriu pigmentiniu demiu. Ar galima eit i darba ? Ziurint kaip darys. As ejau, bet veidas nera grazus. Kolega paklause ar nenukritau ant veido biggrin.gif biggrin.gif Bet mano tik vienoje vietoje buvo daryta ir po proceduros buvo tamsus tamsus toks sasas, kuris nukrito po savaites.
Bet yra ivairiu lazeriu. Kai kurias kaip slifuoja lyg ir....
Atsakyti
o as pasidziaugsiu , kad po TCA rugstinio pylingo veido oda labai susitvarke ,demiu kaip ir neliko. Odos atspalvis nera visai lygus ,bet nepalyginsi koks buvo rolleyes.gif . o va kaktai nepadejo ,vis dar plemuota. Po valymo praejo .. gal 2 ar 3m , neatsinaujino. O balinantys kremai ,pagal mano patirti ,tik pinigu ismetimas. Kazkas klause del Norewa kremu ,bandziau ,nepasviesino .
Atsakyti
Mano demes atsiranda pavasari, o rudeni dingsta. Naudoju apsauga 50spf, vengiu saules, tepu balinancius kremus, nepadeda niekas smile.gif Su tuom susitaikiau, todel demes tik uzmaskuoju smile.gif
Atsakyti
O kaip Pigmanorm creme? Labai geri atsiliepimai užsienyje smile.gif
Atsakyti

Kokia numirusi tema:(

Taigi, prisiskaiciusi geru atsiliepimu apie Era Estetic klinika, tenais naikinausi lazeriu  ir as pora mazyciu pigmentiniu demeliu veide..ar isnyko kolkas negaliu pasakyti,nes tik antra diena po proceduros,tose vietose atrodo lyg lengvai pabrozdinta. Tik kas nepatiko,kad matosi kur naikinta lazeriu,ten tokios lyg zaizdeles matosi,tai matau kad nera panaikinta visas pigmentines demes plotas..krastai kazkodel napaliesti lazerio..tai nezinau ar dermatologe nedamate ar kodel neatliko proceduros visam pigmentines demes plotui per viena procedura:( ir taip matosi abiejose pigmentinese demese:( tai isivazduoju kai sugis,vistiek bus like pigmentines demes likuciu..del sito likau labai nusivylusi gydytoja:(

Dar norejau veide pasinaikinti ir daugiau pigmentiniu demiu,kurios lb sviesios,bet man sukelia diskomforta..pvz aplink burna tokia patamsejusi/pageltusi oda..taciau tai vietai proceduros nedare..sake neverta,nes nepasinaikins ale.. tai man labai keista,tai kuom tuomet veide galima panaikinti demes,patamsejimus, nei lazeris (pasak gydytojos) nepadetu...

Atsakyti
QUOTE(Ametise @ 2017 07 16, 17:25)
o as pasidziaugsiu , kad po TCA rugstinio pylingo veido oda labai susitvarke ,demiu kaip ir neliko. Odos atspalvis nera visai lygus ,bet nepalyginsi koks buvo  rolleyes.gif . o va kaktai nepadejo ,vis dar plemuota. Po valymo praejo .. gal 2 ar 3m , neatsinaujino. O balinantys kremai ,pagal mano patirti ,tik pinigu ismetimas. Kazkas klause del Norewa kremu ,bandziau ,nepasviesino .

o pas ka/kur daretes TCA pylinga? smile.gif mastau isbandyt si varianta...

QUOTE(Aistela85 @ 2017 10 28, 20:13)
<p>Kokia numirusi tema:(</p><p>Taigi, prisiskaiciusi geru atsiliepimu apie Era Estetic klinika, tenais naikinausi lazeriu  ir as pora mazyciu pigmentiniu demeliu veide..ar isnyko kolkas negaliu pasakyti,nes tik antra diena po proceduros,tose vietose atrodo lyg lengvai pabrozdinta. Tik kas nepatiko,kad matosi kur naikinta lazeriu,ten tokios lyg zaizdeles matosi,tai matau kad nera panaikinta visas pigmentines demes plotas..krastai kazkodel napaliesti lazerio..tai nezinau ar dermatologe nedamate ar kodel neatliko proceduros visam pigmentines demes plotui per viena procedura:( ir taip matosi abiejose pigmentinese demese:( tai isivazduoju kai sugis,vistiek bus like pigmentines demes likuciu..del sito likau labai nusivylusi gydytoja:(</p><p></p><p>Dar norejau veide pasinaikinti ir daugiau pigmentiniu demiu,kurios lb sviesios,bet man sukelia diskomforta..pvz aplink burna tokia patamsejusi/pageltusi oda..taciau tai vietai proceduros nedare..sake neverta,nes nepasinaikins ale.. tai man labai keista,tai kuom tuomet veide galima panaikinti demes,patamsejimus, nei lazeris (pasak gydytojos) nepadetu...</p>

Aistela, kaip Jusu rezultatai, ar graziai sugijo? ar reikes antro karto?
Atsakyti

Taip, antro karto tikrai reikes:( sugijo tai graziai,nes buvo tik tokie kaip sasiukai/taskiukai maziukai like savaitei kokiai... taciau pigmentines demes likusios:(  nes kaip ir minejau kazkaip  labai keistai gydytoja jas naikino.. jau grizusi namo po procesduros pamaciau,kad paliesta lazeriu tik pigmentiniu demiu tam tikros vietos, o ne visa deme.. kaip cia paaiskinti, vienoje demeje tik viduriukas buvo paliestas,o ne visa deme su krastais visais, o antroje demeje tik apatine dalis... pas mane tos demeles kur naikino dvi ir dydzio kaip 1 eur moneta tai nezinau kodel negalejo lazeriu apimti viso jos ploto.. ar gydytoja nedamate ar kaip as nesuprantu..  nes tose vietose kur paliesta lazeriu buvo tai demeles lyg ir prablukusios. Tik nesuprantu kodel negalejo viso demes ploto apeiti lazeriu per procedura. Tai esu labai nusivylusi kolkas:(

Atsakyti