Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, receptai, klausimai, patarimai

labutes,
gal kuri atskytu:
ka tik baigiau tepti rafaelo torta. tepant paskutini sluoksni, man kremas kazkoks pavandenyjes pasidare g.gif cia normalu? kazi nerasiu ryte balutes saldytuve? gal kazka ne taip dariau?
Atsakyti
Merginos, jau klausiau grybukų temoj, bet ten tyluma, tai gal čia man kas patarsit, kiek laiko grybukai, riešutėliai išbūna švieži? Ar riešutėlius iš karto lipdyti su rududu ar tik anksčiau išsikept galima, o iš vakaro sulipdyt?
Atsakyti
Aš noriu paklauti iš kiek normos reikia kepti rafaelo ad gautu 3kg tortukas 22cm formoj?
Atsakyti
Sveikos tortuku kepejos, norejau paklaust kiek laiko galima laikyti torta pertepta plakta grietinele su uogom (braskem,melynem,avietem,vynuogem..)? Jei as ji sutepsiu siandien, o valgomas bus poryt, ar viskas bus gerai su skoniu, su grietinele ?
Labai dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grucė @ 2013 08 18, 09:32)
Merginos, jau klausiau grybukų temoj, bet ten tyluma, tai gal čia man kas patarsit, kiek laiko grybukai, riešutėliai išbūna švieži? Ar riešutėlius iš karto lipdyti su rududu ar tik anksčiau išsikept galima, o iš vakaro sulipdyt?


riešutėlius kepu, tepu tą pačią dieną. Tą pačią dieną ir valgyt pradedam.


QUOTE(Cool Mama @ 2013 08 20, 11:04)
Sveikos tortuku kepejos, norejau paklaust kiek laiko galima laikyti torta pertepta plakta grietinele su uogom (braskem,melynem,avietem,vynuogem..)? Jei as ji sutepsiu siandien, o valgomas bus poryt, ar viskas bus gerai su skoniu, su grietinele ?
Labai dekoju uz atsakyma  4u.gif


jei laikysite šaldytuve tada viskas bus gerai.
Rafaelo, juodąjį mišką visada valgom trečiąją dieną.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 08 20, 12:18)
riešutėlius kepu, tepu tą pačią dieną. Tą pačią dieną ir valgyt pradedam.
jei laikysite šaldytuve tada viskas bus gerai.
Rafaelo, juodąjį mišką visada valgom trečiąją dieną.



Dekui uz greita atsakyma.. Taip tortukus ir mes valgom visuomet antra trecia diena, bet sitokio torto nesu darius ir mane truputi neramina, kad nepagestu skonis, nepradetu rugti, kad grietinele nepradetu vandenyti , dar turetu but ir kiviu tarp braskiu,vynuogiu ir kitu uogu/vaisiu, bet kiviai isvis mane gazdina, jie rugstoki! blush2.gif ..rafaelo neieina vaisiai,uogos. O juodame miske vysnios koncervuotos buna g.gif tai kaip nesulyginama..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cool Mama: 20 rugpjūčio 2013 - 12:44
labas,
norejau paklausti,kiek gali stoveti medutis suteptas??vakar velai vakare t.y. PIRMADIENI, sutepiau meduti,galvojau eisim siandien vakare i svecius,bet viskas nusikele ir eisim tik KETVIRTADIENI vakare,ar islaikys mano tortas?? doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2013 08 20, 13:41)
Dekui uz greita atsakyma.. Taip tortukus ir mes valgom visuomet antra trecia diena, bet sitokio torto nesu darius ir mane truputi neramina, kad nepagestu skonis, nepradetu rugti, kad grietinele nepradetu vandenyti , dar turetu but ir kiviu tarp braskiu,vynuogiu ir kitu uogu/vaisiu, bet kiviai isvis mane gazdina, jie rugstoki!  blush2.gif ..rafaelo neieina vaisiai,uogos. O juodame miske vysnios koncervuotos buna  g.gif  tai kaip nesulyginama..


aš į juodąjį mišką dedu šaldytas/atlaidintas gerai nuvarvintas vyšnias.

QUOTE(pokahonta @ 2013 08 20, 13:49)
labas,
norejau paklausti,kiek gali stoveti medutis suteptas??vakar velai vakare t.y. PIRMADIENI, sutepiau meduti,galvojau eisim siandien vakare i svecius,bet viskas nusikele ir eisim tik KETVIRTADIENI vakare,ar islaikys mano tortas??  doh.gif  doh.gif


šaldytuve -išlaikys biggrin.gif


aš VISADA pirkdama grietinėlę žiūriu, kad galiojimo laikas būtų kuo ilgesnis, tada ir dėl torto galiojimo mažiau rūpesčių kyla 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 20 rugpjūčio 2013 - 13:06
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 08 20, 14:06)
aš į juodąjį mišką dedu šaldytas/atlaidintas gerai nuvarvintas vyšnias.
[i [/i]


Tai Sakot ner ko jaudintis rolleyes.gif , na ka , pasirinkimo kaip ir neturiu labai didelio , darysiu, tik kiviu tikrai nedesiu.. Nes dar ir pasitaike tokie rugstus doh.gif
Dekui uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 08 20, 15:06)
aš į juodąjį mišką dedu šaldytas/atlaidintas gerai nuvarvintas vyšnias.
šaldytuve -išlaikys biggrin.gif
aš VISADA pirkdama grietinėlę žiūriu, kad galiojimo laikas būtų kuo ilgesnis, tada ir dėl torto galiojimo mažiau rūpesčių kyla  4u.gif



dekui 4u.gif 4u.gif pertepima dariau is grietineles ir grietines,tai grietinele mu,ta kur ilgo galiojimo buna,su ja viskas ok,grietines induku nebeturiu,bet vyras sake,tikrai iglas galiojimas buvo,ziurejo pries pirkdamas,tai laikau kumscius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2013 08 20, 14:09)
Tai Sakot ner ko jaudintis  rolleyes.gif , na ka , pasirinkimo kaip ir neturiu labai didelio , darysiu, tik kiviu tikrai nedesiu.. Nes dar ir pasitaike tokie rugstus doh.gif
Dekui uz patarimus 4u.gif


kivius esu dėjusi tik tortui puošt 4u.gif

QUOTE(pokahonta @ 2013 08 20, 14:09)
dekui  4u.gif  4u.gif pertepima dariau is grietineles ir grietines,tai grietinele mu,ta kur ilgo galiojimo buna,su ja viskas ok,grietines induku nebeturiu,bet vyras sake,tikrai iglas galiojimas buvo,ziurejo pries pirkdamas,tai laikau kumscius 4u.gif


laikau ir aš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2013 08 20, 13:49)
labas,
norejau paklausti,kiek gali stoveti medutis suteptas??vakar velai vakare t.y. PIRMADIENI, sutepiau meduti,galvojau eisim siandien vakare i svecius,bet viskas nusikele ir eisim tik KETVIRTADIENI vakare,ar islaikys mano tortas??  doh.gif  doh.gif

Man asmeniskai, medutis kuo ilgiau stovi,tuo skanesnis darosi... 4u.gif o i 3-ia diena tai isvis mmmm thumbup.gif aisku,kaip ir rase, grietines-eles galiojimo laika reikia ziureti ax.gif
Atsakyti