Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, receptai, klausimai, patarimai

QUOTE(saintlina @ 2013 09 16, 20:15)
gal trumpiau kepti reikėjo? Nes minėti biskvitai tikrai labai purūs.


Na kepiau kaip parašyta recepte, Juodas miškas 20-30 min., Snickers 15-20 min. Tada šįkart bandysiu trumpiau šiek tiek, taip ir maniau kad turi būti biskvitai minkšti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 16 rugsėjo 2013 - 20:14
patikrinkit mediniu pagaliuku. Jei įbedus ir ištraukus bus sausas - biskvitas iškepęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 16 rugsėjo 2013 - 20:28
QUOTE(saintlina @ 2013 09 16, 21:28)
patikrinkit mediniu pagaliuku. Jei įbedus ir ištraukus bus sausas - biskvitas iškepęs.


bet, kad nemegsta biskvitai dazno orkaites darinejimo smile.gif

Jolancike, kelinta diena valget savo tortus?
o ir siaip man kitu kepti atrodo skanesni, nes sau visada minusu rasiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 16, 21:57)
Jolancike, kelinta diena valget savo tortus?
o ir siaip man kitu kepti atrodo skanesni, nes sau visada minusu rasiu blush2.gif


Valgem jau po paros, liko ir dar sekančiai dienai, nes tik penki valgytojai buvo biggrin.gif Vakams labai patiko, bet manau tikrai perkepiau turbut. Paklausysiu saintlinos patarimo ir kepsiu trumpiau, patikrinsiu Snickers jau po kokių 12 min, gal bus iškepęs. Arba gal sumažinti orkaitės temperatūrą g.gif Kepsiu trečiadienį biskvitus, labai jaudinuosi kad gerai gautųsi, nes valgytojų bus jau daugiau biggrin.gif Tik kaip su siūlu perpjaunat merginos, nu man niekaip nedašunta. Gal įpjaunate šiek tiek peiliu ir tada jau imat siūlą... Man visai tas siūlas nesmigo į biskvitą, kad ir kaip bandžiau, abu su vyru bandėm, nu niekaip schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 16 rugsėjo 2013 - 21:34
o kita diena nebuvo jis jum jau geresnis?
nes as kepu,tepu, kad pjaunamas butu 3 cia diena, praktiskai visus tortus palieku brandintis.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 16, 22:38)
o kita diena nebuvo jis jum jau geresnis?
nes as kepu,tepu, kad pjaunamas butu 3 cia diena, praktiskai visus tortus palieku brandintis.


Skanesnis buvo, bet puresnis ar minkštesnis nea... Reikia praktikos turbut, mokytis biggrin.gif Senokai nekepiau nieko, nes neturėjau normalios orkaitės, dabar turiu, tai nusiteikusi saviškius lepinti, nes vakai iš parduotuvės tortų nevalgo. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 16 rugsėjo 2013 - 21:45
QUOTE(Jolancike @ 2013 09 16, 22:41)
Skanesnis buvo, bet puresnis ar minkštesnis nea...


hm, nes pagalvojau gal tiesiog sulaistymas dar nebuvo isigeres, isbrinkes biskvitas nuo jo
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2013 09 16, 22:21)
Tik kaip su siūlu perpjaunat merginos, nu man niekaip nedašunta. Gal įpjaunate šiek tiek peiliu ir tada jau imat siūlą... Man visai tas siūlas nesmigo į biskvitą, kad ir kaip bandžiau, abu su vyru bandėm, nu niekaip  schmoll.gif

1.biskvitai graziau persipjauna sekancia diena,nei katik iskepe2.aplink torta peiliu ipjaunu ir tik tada siulu pjaunu3.snikers biskvitas vistiek man graziau persipjauna su peiliu,nei su siulu.
Atsakyti
Ačiū, mergaitės, už patarimus aciuks.gif oro_buckis.gif Būtinai pasinaudosiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 16 rugsėjo 2013 - 22:28
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 16, 21:43)
hm, nes pagalvojau gal tiesiog sulaistymas dar nebuvo isigeres, isbrinkes biskvitas nuo jo



kai biskvitas tinkamai iškepęs, t.y. minkštas ir purus, to sulaistymo nedaug ir tereikia.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 09 17, 09:19)
kai biskvitas tinkamai iškepęs, t.y. minkštas ir purus, to sulaistymo nedaug ir tereikia.


bet nuo sulaistytas pastovėjęs tikrai kietesnis nepasidaro laugh.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles 4u.gif . Gal galit patart kada kepti biskvita ir surinkinet torta geriausia, kai reikia valgyti sestadieni. Tortas bus balto sokolado su avietem. Galvojau, kad ketvirtadieni issikept (rafaelo) biskvita, o penktadienio ryta pertepti (baltas sokoladas, grietinele ir ir tarp sluoksniu padeliota avieciu). Puosciau penktadienio vakara. Sestadieni apie pietus reikia jau valgyti. Ar gerai taip? Gaunasi, kad pabrandinimui nelabai uztenka laiko, bet baisu, kad ilgiau pastovejes neuzrugtu nuo uogu g.gif
Atsakyti