Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, receptai, klausimai, patarimai

QUOTE(punkis @ 2013 12 14, 17:20)
jei produktų galiojimas nesibaigs po to trijų dienų, tai drąsiai galit valgyt ir 3 ir 4 dieną po sutepimo. Aš vieną kartą eksperimento dėlei dariau šokoladinį tortą, tai 4-5 dieną jis man pats skaniausiais buvo.

Įdaras ten - rududu, mascarponė ir šlakelis alkoholio smile.gif
Atsakyti
Sveikos tortu kepejeles,

Parsiveziau labai daug saldytu juoduju serbentu ir galvoju, kad jie puikiai tiktu kokiam nors torciukui ant Kaledu stalo. Tik va recepto, ko noreciau, neatrandu g.gif Noreciau kazko panasaus i Juodaji miska. Gal tiesiog paimti ir pamodeliuoti recepta, kad vietoj vysniu serbentai juodieji, gal kas daret? Kas tuomet gavosi?
Arba gal kuri pasufleruos koki recepta, kad butu sokoladinis biskvitas, bet ne per saldus ir slapias slapias bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2013 12 16, 08:59)
Sveikos tortu kepejeles,

Parsiveziau labai daug saldytu juoduju serbentu ir galvoju, kad jie puikiai tiktu kokiam nors torciukui ant Kaledu stalo. Tik va recepto, ko noreciau, neatrandu  g.gif Noreciau kazko panasaus i Juodaji miska. Gal tiesiog paimti ir pamodeliuoti recepta, kad vietoj vysniu serbentai juodieji, gal kas daret? Kas tuomet gavosi?
Arba gal kuri pasufleruos koki recepta, kad butu sokoladinis biskvitas, bet ne per saldus ir slapias slapias  bigsmile.gif

Man su juodaisiai labai patiko jogurtinis. Juodąjį mišką manau taip pat galima daryti. Esu dariusi su bruknėmis-skanu 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kaip manote, ar tiktų "Skaniausio pasaulyje" torto biskvitus panaudoti "Juodajam miškui", nes labai sudomino biskvito ir morengo derinys viename. Kadangi mėgstu morengus, tai galvoju, ar pavyktų juos taip įkomponuoti ax.gif
Atsakyti
Sveikos kepijėlės. Ką galvojate apie tortą " Velnio maistas" ar verta bandyti? Niekiap nesugalvoju kokį torčiuką pasidaryti sūnaus pirmam gimtadieniui. (rafaelo,snikers,juodasis miškas išbandyti jau ) 4u.gif
Atsakyti
labas, turiu biski durnoka klausima biggrin.gif kaip graziai 'surinkti' torta, kad butu lengva aptepti sviestiniu kremu pries puosiant? i ka reikia atkreipti demesi? kad biskvitai butu vienodo storio, idarui kremus tepti plonai ir iki pat krastu, ar palikti vietos? klausiu, nes praejusi karta kepiau torta (antra karta gyvenime), tai kai kuriuose aukstuose kremo kazkaip nedatepiau iki krasto, kituose lyg pritepiau storesni sluoksni, tai spustelejau torta, noredama islygint, ir vienur per sonus istrysko kremas, o kitur tokios 'skyles' liko biggrin.gif tai tas 'skyles' uzkamsyt graziai reikejo nemazai sviestinio kremo sutept- tortas gavosi riebus..

taip pat noriu paklausti, ar yra koks nors neriebus kremas, kuri butu galima dazyti vandeniniais dazais, ir kurio konsistencija tiktu tokioms rozems su konditeriniu svirkstu daryti? cia mano pirmo kepto-puosto torto foto, visai graziai atrode, bet kadangi rozes is sviestinio kremo, tai velgi, buvo ziauriai ziauriai riebu smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2013 12 16, 23:34)
labas, turiu biski durnoka klausima biggrin.gif kaip graziai 'surinkti' torta, kad butu lengva aptepti sviestiniu kremu pries puosiant? i ka reikia atkreipti demesi? kad biskvitai butu vienodo storio, idarui kremus tepti plonai ir iki pat krastu, ar palikti vietos? klausiu, nes praejusi karta kepiau torta (antra karta gyvenime), tai kai kuriuose aukstuose kremo kazkaip nedatepiau iki krasto, kituose lyg pritepiau storesni sluoksni, tai spustelejau torta, noredama islygint, ir vienur per sonus istrysko kremas, o kitur tokios 'skyles' liko biggrin.gif tai tas 'skyles' uzkamsyt graziai reikejo nemazai sviestinio kremo sutept- tortas gavosi riebus..



aš tortus visada surinkinėju kepimo formoj (tik be dugno), tada galima lygiai užtept kremą iki pat kraštų, nes per formos kraštus niekas neišbėga. Dar rinkdama tortą viršutinį biskvitą dedu į apačią, o apatinį ant viršaus - tada gaunasi viršus gan lygus ir sviestinio kremo mažiau reikia.

Tokias rožes aš darau iš beze, nes man jis skaniausiais, tik manau jį nelabai galima dažyt skystais dažais, tik geliniais arba milteliais.
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2013 12 16, 22:34)

As tepu iki krastu beveik, kai surinkineju torta, o sonus , kur yra kremo, apkamsau aplinkui su biskvoto atraizomis , supjauscius tokio aukscio kaip kremo sluoksnis, is uzdedu toki zieda, specalu,kaip tortines sonai buna, tik jis regliojas, kokio nori plocio, kai pastovi per nakti tortas, tai jis buna ligut ligutelis thumbup.gif (na nemaziau kaip 6 val. turi nusistoveti, bet geriau 12-24h ax.gif


o i beze galite pabandyti ir skystu dazu deti, as tai darau prancuziska beze kur su vandeniu, kiek kiasiniu , tiek saukstu vandens pilti, tai vietoje to vandens pilkyte dazu, turetu tikti
cia foto reportazas http://www.foodclub.ru/detail/6252/

3 kiausiniai, 3 saukstai vandens, 200gr. cukraus
statai puoda ant garu , su mixseri plaki 4 minutes ant silno greicio, paskui 4 minutes ant didziausio greicio, ir paskui nuemus puoda dar plaki 4-5 minutes ant didziausio greicio kol atsals
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cola 777: 17 gruodžio 2013 - 11:49
as irgi apie ta beze galvojau, bet tiesa sakant nezinau, kas cia per daiktas biggrin.gif beze stingdama sukietes? reikes meginti ta su vandeniu. normaliu geliniu dazu neturiu, o tu geliniu kaip supratau tik spec. parduotuvese buna doh.gif:

aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanėlė2 @ 2013 12 16, 23:11)
Sveikos kepijėlės. Ką galvojate apie tortą " Velnio maistas" ar verta bandyti? Niekiap nesugalvoju kokį torčiuką pasidaryti sūnaus pirmam gimtadieniui. (rafaelo,snikers,juodasis miškas išbandyti jau )  4u.gif

Man šis tortas tik suaugusiems, žinoma jeigu vaikai nevalgys, galima pabandyti, jeigu esate juodojo šokolado fanai
Atsakyti
QUOTE(Charmaine @ 2013 12 16, 19:53)
Merginos, kaip manote, ar tiktų "Skaniausio pasaulyje" torto biskvitus panaudoti "Juodajam miškui", nes labai sudomino biskvito ir morengo derinys viename. Kadangi mėgstu morengus, tai galvoju, ar pavyktų juos taip įkomponuoti ax.gif

Man Labai skanus tortukas wub.gif thumbup.gif bet negadinciau recepturos ax.gif

QUOTE(dominica @ 2013 12 17, 16:07)
as irgi apie ta beze galvojau, bet tiesa sakant nezinau, kas cia per daiktas biggrin.gif beze stingdama sukietes? reikes meginti ta su vandeniu. normaliu geliniu dazu neturiu, o tu geliniu kaip supratau tik spec. parduotuvese buna doh.gif:

aciu uz patarimus 4u.gif

cia tas kremas kur buna rageliose wub.gif
tai bandyk su vadeniniais dazais, vietoje vandenuko
Atsakyti
Profesionalių norėjau paklausti, kaip padaromi minionų sidabriniai akiniai? Kokia čia priemonė naudojama?

http://followpics.ne...s-i-love-these/

Atsakyti