Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka 2013

QUOTE(ingusiaa @ 2013 08 14, 06:11)
norejau paklaust jau gryzusiu... ar didelis dutty free oro uoste? smile.gif nezinau kiek laiko uzsimest tam reikalui smile.gif

mane irgi sis kl neramino, bet kiek domejaus, kazko visi sako, kad lb brangu doh.gif
kada jus vyksit i maljorka? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2013 08 14, 12:24)
mane irgi sis kl neramino, bet kiek domejaus, kazko visi sako, kad lb brangu doh.gif
kada jus vyksit i maljorka? bigsmile.gif

ir brangu, ir nieko nera. keli suriai, keli brangus kumpiai (parmos kumpio jau geriau lydle papigiai pasiimti), alkoholis (tokiom kainom, kaip pas mus), kosmetika, parfumerija (tas pats, kaip pas mus) ir ar tas firminiai pyragais prekiavo. viskas.
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2013 08 14, 07:11)
norejau paklaust jau gryzusiu... ar didelis dutty free oro uoste? smile.gif nezinau kiek laiko uzsimest tam reikalui smile.gif


Tai cia ziurint su kuo lyginsi biggrin.gif Uz Koso tai smarkiai didesnis. O su Antalijos tai gal panasiai mirksiukas.gif Del kainu nepasakysiu, mes tik valgem ir gerem. Ai dar vietinio likerio pirkom. Tai puse velnio, lyginant su Antalija. I rankinuku pardoske nejom schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas gyvenot viesbutyje Fergus Tobago?
Atsakyti
Sveiki,

dairomes i Maljorka.
Atostogaut planuojam rugsejo pabaigoj.
Ar kas buve tokiu metu Maljorkoj, idomi kokie orai g.gif

Kiek teko ziuret viesbuciu, susidare toks ispudis, kad Maljorkoj viesbuciai retai kada turi "privatu" pliaza su gultais (kaip Turkijoj pvz). Visur baseinai, o pliazas viesas ir ten uz gultus reikia atskirai moketi. Gal kas bandet ir zinot mazdaug kainas?
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2013 08 14, 12:24)
mane irgi sis kl neramino, bet kiek domejaus, kazko visi sako, kad lb brangu doh.gif
kada jus vyksit i maljorka? bigsmile.gif

nu o taip man reikejo biski kosmetos apsipirkt biggrin.gif mes vaziuojam rugojucio 27-31.. BE VAIKU! biggrin.gif

QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 08 14, 14:21)
Tai cia ziurint su kuo lyginsi biggrin.gif Uz Koso tai smarkiai didesnis. O su Antalijos tai gal panasiai  mirksiukas.gif Del kainu nepasakysiu, mes tik valgem ir gerem. Ai dar vietinio likerio pirkom. Tai puse velnio, lyginant su Antalija. I rankinuku pardoske nejom  schmoll.gif

man nereik nei maisto nei likerio! pudros reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2013 08 15, 18:15)
man nereik nei maisto nei likerio! pudros reikia biggrin.gif

biggrin.gif lotuliukas.gif

o gal kas zinot is kur galima atsisiusti zemelapi Maljorkos su lankytinom vietom? rolleyes.gif
Atsakyti
labutis, ar kas buvę drakonu urvuose? ar patiko, ar verta vaziuot? g.gif drakonų urvai
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2013 08 15, 18:15)
man nereik nei maisto nei likerio! pudros reikia biggrin.gif

Kosmetika ten brangi smile.gif

QUOTE(zyzna @ 2013 08 16, 09:01)
biggrin.gif  lotuliukas.gif

o gal kas zinot is kur galima atsisiusti zemelapi Maljorkos su lankytinom vietom?  rolleyes.gif


Man rodos kažkada mačiau puslapyje urkistravel.lt
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2013 08 16, 09:01)
o gal kas zinot is kur galima atsisiusti zemelapi Maljorkos su lankytinom vietom?  rolleyes.gif

zemelapio neradau, bet lankytinos vietos cia
Atsakyti
Maljorkoje būsiu 08.20-27. Patarkit, kur pigiausia išsimuoti automobilį su pilnu draudimu.
Atsakyti
QUOTE(adirgini @ 2013 08 16, 14:21)
Maljorkoje būsiu  08.20-27. Patarkit, kur pigiausia išsimuoti automobilį su pilnu draudimu.

o per interneta nebandet ieskotis? siaip ziurint kuriam mieste jus busit, nes daug skirtingu agenturu yra, bet pagrinde visi ziuri, kad pasiemimas ir pridavimas, butu salia viesbucio arba bent jau tam paciam rajone blush2.gif
Atsakyti