Sveikos siuvėjėlės ir jų meistrai

Jungiuosi prie jūsų. Reikia patarimo.. Esu kaip ir pradedanti savo malonumui, keli rūbai jau sėkmingai nešiojami, ir norisi toliau tobulėt. Žodžiu turiu siuvimo mašina - Veritas, gimimo metai jos kaip mano 1987

Patarkit.. taisyti ja, ar ne, viskas dar kolkas siuva, tik kartais labai reikia žaist, kol atsitaikai siūlo itempimus, kad koks zigzagas butu vienodas iš abiejų pusių.. Na, ir kaip ten bebūtų, atsirado kažkokių papildomų garsų..
Ir kitas klausimėlis būtų - ar įmanoma kokį padoresnį overloka įsigyti apie 1000 lt ? Nesinorėtų tam skirti daugiau pinigų, nes kolkas iš manęs dar tokia čia ir siuveja ..

Būsiu labai dėkinga už patarimus.
Ir kaip suprantu jei taisyti savo senutį Veritą, tai kogero reikia kreiptis į singer meistrą, taip ? esu iš Kauno