Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Yvette, kuo toliau, tuo geriau. Mokslams reikia ramybės + šokolado juodo plytos. Forumas ne vilkas, į mišką nepabėgs tongue.gif mirksiukas.gif


Paskutinių ND neužskaityčiau, pritariu, kad trūksta fokuso, ypatingai paskutinėje foto.


Mangute, taip noriu pakomentuoti tavo nuotrauką, žiūriu žiūriu ir nematau, ką - absurdas kažkoks. Čia ne dėl nuotraukos, o dėl to, kad absoliučiai neišmanau šio klausimo. Gėda. Turiu Kuzminų fotografijos pradmenis, jau kartą skaičiau.. gal kas dar galite pasiūlyti kokios literatūros, gal turite elektroninių variantų siuntimui? smile.gif


Darkai, iš vyrų reikia visko, ką jie geba pasiūlyti wink.gif O paskui jau atsirinksim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 06 18, 21:35)
Yvette, kuo toliau, tuo geriau. Mokslams reikia ramybės + šokolado juodo plytos. Forumas ne vilkas, į mišką nepabėgs tongue.gif  mirksiukas.gif
Paskutinių ND neužskaityčiau, pritariu, kad trūksta fokuso, ypatingai paskutinėje foto.
Mangute, taip noriu pakomentuoti tavo nuotrauką, žiūriu žiūriu ir nematau, ką - absurdas kažkoks. Čia ne dėl nuotraukos, o dėl to, kad absoliučiai neišmanau šio klausimo. Gėda. Turiu Kuzminų fotografijos pradmenis, jau kartą skaičiau.. gal kas dar galite pasiūlyti kokios literatūros, gal turite elektroninių variantų siuntimui? smile.gif
Darkai, iš vyrų reikia visko, ką jie geba pasiūlyti wink.gif O paskui jau atsirinksim biggrin.gif


tuoj įkelsiu gal bus ką komentuoti smile.gif šiandien bandžiau pažvelgti į gėles kitaip smile.gif
Papildyta:
nu biiiiijau kaip smile.gif nu skalpuojam smile.gif

user posted image

user posted image user posted image


daugiau visko yra mano flickr http://www.flickr.co...s/91924982@N05/

Atsakyti
Mangute, galiu paklausti pirmiau? O ką Tu pati matai šiose nuotraukose, ką jos sako, ką pasakoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 06 18, 21:35)
Yvette, kuo toliau, tuo geriau. Mokslams reikia ramybės + šokolado juodo plytos. Forumas ne vilkas, į mišką nepabėgs tongue.gif  mirksiukas.gif


man atvirkščiai, reik bendravimo kai mokinuosi, tuo pačiu ir forumo.
O juodo šokolado, na apskritai šokolado nemėgstu.
Atsakyti
QUOTE(Tyliai.. @ 2013 06 18, 21:55)
Mangute, galiu paklausti pirmiau? O ką Tu pati matai šiose nuotraukose, ką jos sako, ką pasakoja? smile.gif


aš tiesiog bandžiau gėlę pavaizduoti kitaip, kitu rakursu, kitu matymu, nes sakė mano nuotraukos nuobodžios, tai ieškojau kaip kitaip jas parodyt.
Papildyta:
dar smile.gif

user posted image user posted image

Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 06 18, 20:56)
man atvirkščiai, reik bendravimo kai mokinuosi, tuo pačiu ir forumo.
O juodo šokolado, na apskritai šokolado nemėgstu.


Yvette, o veltui: juodas šokoladas → silkė → avietės → nėštumas ═ akademinės smile.gif Su postu apie ND sutinku be išlygų, bet siuntimą galiu išrašyti, jei labai reikia smile.gif
Mangute, užkulisiai snapšotiniai, o lyg ir galėjai iš jų kažką pešti (susimąsčiau). Užtat murklys dailus. Tegu jis(ji?) neįsižeidžia, bet kadrui to neužtenka.
Tyliai.., fotografijoje sausos fotografijos neužtenka. Knygos gerai, bet tik kartu su akiračio plėtra apskritai. Beje, jei knygos, tai visokios, ne tik fototeorija, lengvi būdai mesti rūkyti, numesti svorio ir išmokti fotografuoti smile.gif , iš pažiūros jos gali būti visai nesusijusios su fotografija (bet aš vis tiek noriu sontag, cry biggrin.gif ). Jei seki temą, buvo neseniai įdėta puiki A.Adamso citata. Aš apie tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 18 birželio 2013 - 21:15
QUOTE(Iks @ 2013 06 18, 22:15)
(bet aš vis tiek noriu sontag, cry biggrin.gif )

tu apie šitą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 06 18, 21:25)


Taaaaaaaaaaaaaaip! Ačiū nežmoniškai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 18 birželio 2013 - 21:31
QUOTE(Iks @ 2013 06 18, 22:29)
Taaaaaaaaaaaaaaip! Ačiū nežmoniškai smile.gif

Mačiau, kad prašei, bet nemačiau ar kas įmetė nuorodą, tai kadangi buvau išsisaugojusi... smile.gif Į sveikatą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 06 18, 22:25)

Nemačiau šio skaitinio. Dėkinga. Turėsiu ką veikti, kai neturėsiu, ką veikti.
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 06 18, 22:15)
Tyliai.., fotografijoje sausos fotografijos neužtenka. Knygos gerai, bet tik kartu su akiračio plėtra apskritai. Beje, jei knygos, tai visokios, ne tik fototeorija, lengvi būdai mesti rūkyti, numesti svorio ir išmokti fotografuoti smile.gif , iš pažiūros jos gali būti visai nesusijusios su fotografija (bet aš vis tiek noriu sontag, cry biggrin.gif ). Jei seki temą, buvo neseniai įdėta puiki A.Adamso citata. Aš apie tai.

Xixixi, mano (ant)svoris ir polinkis fotografuoti, išmokti pajusti tai, kas nėra matoma akivaizdžiai - tai nesusiję iš tikrųjų tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyliai..: 18 birželio 2013 - 22:02
Sveikos wink.gif
Ilga laika buvau nulindusi i tyliuju skaitytoju bureli, bet galvoju reik lyst i dienos sviesa, pradet komentuot, gal greiciau stumsiuos pirmyn blush2.gif tikiuosi ND mano pamenat, jei ne rodos flikrs visi like g.gif

Mangute, man visgi patiko tavo ieskojimai, ypac ta kur gele apversta, visgi tikrai kitaip, kitu kampu. Gal siek tiek kompoziciskai deliociau kitaip, tarkim ta kur per padidinamaji stikla, man ten stalo kampas kliuva g.gif bet po tu kaip say rase nuobodziu ir tvarkingu foto, cia zingsnis i prieki tikrai mirksiukas.gif

Ir iks foto nugaletoja man patiko labai. Gal dar kokios idomesnes sviesos ten noretus, nors nezinau, siuo metu kazkokia sviesos liga sergu, tai gal cia tik man biggrin.gif
Atsakyti