Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2013 07 28, 19:23)

Tavo levandos

Ačiū,ačiū,ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sobieska- tau kaukšt per galvelę blink.gif - sako- "tik paveikslėlis"... TIK.... Visai jau motera nebemoki girtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 07 28, 19:55)
Paveiksliuks ir tiek  smile.gif


žavios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 28 liepos 2013 - 20:47
QUOTE(rasiux- @ 2013 07 28, 21:20)
Sobieska- tau kaukšt per galvelę  blink.gif - sako- "tik paveikslėlis"... TIK.... Visai jau motera nebemoki girtis  biggrin.gif

lotuliukas.gif Turbut jai pajurio vejelis smegenis prapute,nuo to Uch pailsejus,issikrovus gryzo lotuliukas.gif
Sobieska,kaip mane tas rudas paspartas is veziu ismuse g.gif bet bendras vaizdas vooo...v super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 07 28, 22:01)

Sobieska,kaip mane tas rudas paspartas is veziu ismuse  g.gif bet bendras vaizdas vooo...v super  wub.gif

Nu toks tai yra matomai mano lievas skonis biggrin.gif

Kažkaip kai senokai darbelis baigtas, džiaugsmas ir adrenalinas atslūgęs...todėl be emocijų...nu kažkaip tai tai tai taip gavosi cool.gif

Ačiūūūūūūūūūūūū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 07 28, 22:08)
Nu toks tai yra matomai  mano lievas skonis biggrin.gif
Ačiūūūūūūūūūūūū 4u.gif

Bet su tuo lievu skoniu toki rezultata isgauni thumb_yello.gif mirksiukas.gif
doh.gif As kazkodel labai bijau ryskiu paspartu,kai man zuvim pasiule det melyna,kreivai paziurejau,bet nusileidau,o rezultatas labai geras gavos,tai ir cia,pirmas zvilgsnis i pasparta,ryzku,bet geras,kaip grazu,reiks keist poziuri i spalvas biggrin.gif

doh.gif as su krabiuku,kad prisidirbau, dregno oro piestukiniai klijai neatlaike,viskas atsoko,atsiklyjavo,eisiu,bent is blogos puses su lipalu bandyt priklijuot verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 28 liepos 2013 - 21:26
QUOTE(sobieska @ 2013 07 28, 17:55)
Paveiksliuks ir tiek  smile.gif



blink.gif grazu wub.gif isivaizduoju kiek vargo buvo su visom detalem:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 07 28, 23:08)
Nu toks tai yra matomai  mano lievas skonis biggrin.gif

Kažkaip kai senokai darbelis baigtas, džiaugsmas ir adrenalinas atslūgęs...todėl be emocijų...nu kažkaip tai tai  tai taip gavosi cool.gif


aš ir galvoju ,ar čia kažkur mačiau ,ar man pasirodė ,giedrės darbas įstrigo atmintyje ,su panašiu variantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 07 29, 00:49)
aš ir galvoju ,ar čia kažkur mačiau ,ar man pasirodė ,giedrės darbas įstrigo atmintyje ,su panašiu variantu  blush2.gif

Net nubėgau pas Giedrę pasižiūrėt smile.gif ...taip, pas ją irgi rudas tamsus pasportas,netgi tamsesnis Zeruti mirksiukas.gif dar esu mačiusi bloge pas rusų panikę tamsų variantą...Originaliniam pvz.jo visai nebuvo.
Šiaip, tai kitoks nelabai ir žiūrėjosi...dėjau pradžioj melsvą-negražu, paskui šviesiai biežinį-kažkaip išplaukia paveikslėlis, paskui šviesiai rudą-nesižiūri...va tamsus buvo pats tas thumbup.gif dar mintis kirbėjo antrą pasportą po apačia daryt mėlyną, bet buvau pasirinkusi ekonominį rėminimo variantą, tai jo atsisakiau, netgi stiklą skaidrų dėjau išsirutuliojus diskusijoms, kad ale geriau spalvos matosi ir t.t. Šiaip aš asmeniškai daugiau skaidraus nedėsiu...pakabinus paveikslėlis labiau nublanksta negu su tuo šviesą išskaidančiu stiklu, o kar ir rankų antspaudai išsiryškina, nekalbu jau apie paveikslavimo ypatumus ir keblumus biggrin.gif

Džiuljeta, žinok nebuvo vargo, net įdomiau buvo vis kažką naujo dadadėt

Zerutis,pieštukiniai klijai išvis yra blogis, pasitikėk tik įtempimu siūlų pagalba: reikalui esant ir išsiskalpt galėsi ir rami būsi, kad nesideformuos. Gaila įdėto darbo ir , kad tenka vėl prie to pačio grįžt, tikrai gaila...pasakyk vėliau kaip gavosi likviduot padarinius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 29 liepos 2013 - 05:40
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 07 26, 20:39)

Labai graziai skleidziasi wub.gif 4u.gif

QUOTE(zuzanele @ 2013 07 27, 10:52)
Na va ir išsiuvinėjau  smile.gif
Dabar darbuojuosi prie BSo. Pasirodysiu, kai bus visiškai baigtas mirksiukas.gif

thumbup.gif darbelis,labai norisi paziuret pabaigta 4u.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 07 28, 18:55)
Paveiksliuks ir tiek  smile.gif

wub.gif wub.gif
Atsakyti
SOS!!!
Reikia pagalbos cool.gif
Siuvinėju BSą ir pritrūkau Dimensions 18500 (green grey) siūlo. Netikėjau, kad rinkiny esančių siūlų pritrūks, o čia dar tokio, kurio nėra pirkti. Gal kam atliko ir galėtumėt man perleisti? rolleyes.gif Jei negausiu- teks ieškoti kažko iš DMC unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 29 liepos 2013 - 09:49
laukiu zuzanele pabaogtuviu ax.gif

sobieska, zavingos tos levandos thumbup.gif ir reminime jos labai gerai atsispindi.
As savo Nimue porele taip pat reminau su tuo paprastu stiklu, taik iek privargau doh.gif nes vos prisilieti ir lieka zyme, ir bent milimetro dydzio likes koks pukelis labai matosi, tai kol as galutinai sudejau viska i rema doh.gif vat sekanciam kartui ir nebezinau koki stikla reiks rinktis doh.gif
Atsakyti